To se na vašem zdraví asi moc nepodepsalo... Maláčová se před novináři posmívala Babišovi
Věk odchodu do důchodu se nebude měnit. Informoval o tom během tiskové konference po jednání vlády premiér Andrej Babiš (ANO) spolu s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou (ČSSD). Kromě odchodu do důchodu dnes vláda řešila i jiné otázky týkající se stáří a také stav vodního hospodářství a zemědělství. Během brífinku pak došlo i na posměšky mezi Babišem a Maláčovou. Ten pak připomenul, že se dříve živil také manuální prací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 19:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

FOTO Babiš odjel beze slova z Lán. Před novináři tedy promluvilo dítě a protibabišovský aktivista
Předseda ANO a premiér Andrej Babiš již opustil lánský zámek. Zde se sešel s prezidentem Milošem Zemanem a předal mu seznam ministrů. Novináři se však žádného jeho komentáře před branami lánského zámku nedočkali. Místo něj však promluvil k novinářům spolek Milion chvilek pro demokracii, jenž na prostranství proti Babišovi protestoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Velmi důležitý vzkaz Andreji Babišovi od Okamury. Zazněl před novináři
Tomio Okamura (SPD) jasně nabídl své politické síly Babišovi. Pochvaloval si, že hnutí ANO vyšlo vstříc většině programových požadavků vznesených hnutím Svoboda a přímá demokracie. Na tiskové konferenci před kamerami České televize konstatoval, že si umí představit spolupráci s premiérem v demisi jak na úrovni koaličního kabinetu, tak na úrovni spolupráce s případnou menšinovou vládou Andreje Babiše i mimo koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Seriozní vědkyně Angela se nezdá. Merkelová před vybranými novináři zesměšňovala britskou premiérku kvůli brexitu
Premiér Andrej Babiš (ANO) po návratu z jednání z Davosu před novináři sršel energií, popisoval, s kým vším mluvil a jak hájil zájmy České republiky. U všech jednání však nebyl. ČTK přinesla informace o setkání německé kancléřky Angely Merkelové s novináři, kde prý zněly výbuchy smíchu. Terčem vtipů měla být britská premiérka Theresa Mayová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zhnusený Pavel Šafr: Jediný, kdo si troufl informovat o Babišovi statečně, byla Česká televize
Evropský parlament se začátkem měsíce zabýval stavem médií v České republice a možným rizikem jejich politického zneužití. Jak napsal šéfredaktor internetového Deníku Forum 24 Pavel Šafr, Evropskou akci na podporu svobody českých médií prý zazdili čeští novináři. Podle Šafra se Andreji Babišovi podařilo objevit taktiku, jak akci na půdě Evropského parlamentu shodit a čeští novináři mu na to prý skočili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Chraňte si své zdraví v létě s příspěvkem ČPZP
Ať už trávíme léto v Česku nebo vyrazíme za dobrodružstvím do zahraničí, neměli bychom zapomínat na své zdraví - dodržovat pitný režim, vhodně se stravovat, chránit svůj zrak i kůži před sluncem. Pro ochranu zdraví je možné využít i některý z příspěvků České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Britská premiérka po půlnoci před novináři: Byl to terorismus. Vyšetřování postupuje rychle
Britská premiérka Theresa Mayovávystoupila po půlnoci před novináři a uvedla, že večerní útok na centrum Londýna byl teroristický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Nevšímejte si novinářů. Ničemu nerozumí, doporučil Zeman premiéru Babišovi. Slíbil, že ho přijde podpořit do Sněmovny
Prezident Miloš Zeman jmenoval premiérem Andreje Babiše (ANO) a sdělil mu, že na něj budou novináři útočit, protože čeští novináři nemají rádi nikoho, kdo je úspěšný. Babiš posléze prozradil, co považuje za svou prioritu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Cha cha, hlupáci. Posmívala se ukrajinská rodina, která se vydávala za Syřany. Potom ale sklapla past
Německo otevřelo syrským uprchlíkům před válečnými hrůzami svoji širokou náruč, ale ne vždy se našim západním sousedům takové gesto vyplácí. O jednom takovém šokujícím případu informuje deník Die Welt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Na vašem místě bych se styděl, vzkazuje Kalousek ministru Havlíčkovi. O co jde?
Ministr průmyslu a obchodu za hnutí ANO Karel Havlíček si pochvaluje, kolik peněz kabinet Andreje Babiše (ANO), jehož je členem, vydává z rozpočtu na vědu a výzkum, nejvíc peněz v historii. Když tu náhle zahřmělo od Miroslava Kalouska (TOP 09) „na vašem místě bych se styděl“. Někdejší šéf státní kasy v časech vlády Petra Nečase vytáhl na Havlíčka čísla, která ukazují něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist