Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.426x, což odpovídá cca 126.585-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Docent Valeš: Nyní bude pro Babiše klíčový verdikt městského zastupitelství. Ovšem visí nad ním mnohem závažnější problém...
Docent Lukáš Valeš, politolog Západočeské univerzity v Plzni a hlavní analytik České a Slovenské televize, považuje zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo za poněkud nestandardní. Klíčový pro Babiše podle něho bude verdikt městského zastupitelství. Ale větší hrozbou pro premiéra, ale i nakonec stabilitu naší země je podle Valeše něco jiného...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Řítí se na nás katastrofa. Bude to řešit i Babiš
Českou politickou scénou v poslední době hýbe především sestavování vlády a kauza „českého novičoku“, o kterém mluvil prezident Miloš Zeman. Ukazuje se však, že Česko má ještě jeden problém. Z jistého úhlu pohledu mnohem závažnější problém, než je neexistence vlády s důvěrou Sněmovny nebo v Česku nevyráběný novičok. V Česku schází voda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Černošický verdikt nad Babišem může zahýbat celou EU, píší v zahraničí
Nedávného rozhodnutí Městského úřadu v Černošicích u Prahy o střetu zájmů premiéra Andreje Babiše si dnes všímá britský deník The Guardian. Verdikt by podle něj mohl ovlivnit výsledek vyšetřování, které vede Evropská komise (EK). Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Petr Sedláček: Teď se EU ukaž jak umíš bránit zájmy Evropanů
EU žije Brexitem. Nepopírám, důležitý problém. Nyní tu je ale další hrozba. Závažnější. Zatímco Brexit může způsobit dlouhou řadu převážně ekonomických, snad i společenských problémů, nová hrozba se ovšem týká přímo životů veliké části obyvatel starého kontinentu. V přímém slova smyslu. Spojené státy i Ruská federace odstoupili od smlouvy INF!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Žalobce obdržel dokument o vydání Babiše a Faltýnka
Státní zástupce obdržel od policie vyrozumění Sněmovny o vydání premiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v souvislosti s padesátimilionovou dotací EU na stavbu farmy Čapí hnízdo. Nyní vypracuje rozhodnutí o pokračování ve stíhání. Na dotaz ČTK to dnes uvedla mluvčí pražského městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Senátor z Ostravy: Čapí hnízdo považuji za nejmenší problém Babiše. Mnohem závažnější je...
ROZHOVOR „Současná diskuse o životním prostředí je ale racionální ze všeho nejmíň. Značná část politiků se doslova předhání ve stanovování nereálných, nesmyslných či dokonce škodlivých cílů, místo abychom opravdu racionálně diskutovali o příčinách současného stavu a reálných krocích do budoucna. Pochopitelně vždy se dá pro životní prostředí udělat více, je ale třeba zůstat pokorný a mít na paměti, že doba, kdy jsme poroučeli větru, dešti, už tady byla,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ostravský senátor Zdeněk Nytra. Vyjadřuje se i k výroku ministryně Schillerové či ke kauzám premiéra Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Babiš znovu zamlžuje klíčový problém ANO
Komentář předsedy ODS na facebookovém profilu k postupu Andreje Babiše při sestavování vlády
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Dokonáno. Policie v kauze Čapí hnízdo navrhla obžalovat Babiše a jeho příbuzné
Policie navrhla obžalovat premiéra Andreje Babiše (ANO) a ostatní obviněné v kauze kolem dotace na stavbu Farmy Čapí hnízdo. ČTK to dnes sdělil mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Návrh, který nyní posoudí žalobce, se netýká premiérova syna Andreje, který je stíhán samostatně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Milan Knížák má opět problém
"Vážená paní hejtmanko, obracím se na Vás v zastoupení mé klientky, kterou je paní Oksana Gunger, nar. xx.xx.xxxx (dále jen „klientka"), která mě požádala, abych Vás oslovil s méně obvyklou, ovšem o to závažnější a znepokojující událostí, dotýkající se cti nejen mé klientky, ale i dalších osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Kůl v plotě? Macrona opustil klíčový spolupracovník, druhého mu nejspíš zavřou
Emmanuel Macron má problém. Francouzského prezidenta opouští klíčový poradce. K tomu se prezident musí vyrovnat s další aférou svého bývalého bezpečnostního poradce Alexandra Benally. Jde i o Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Helena Válková k „osvobození“ Babiše: Ten únik informace se musí vyšetřit!
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zkritizoval své kolegy z pražského městského státního zastupitelství, kteří dozorují vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Podle něj je nešťastné, že na veřejnost unikla informace o tom, jak chce státní zástupce Jaroslav Šaroch rozhodnout. Podle bývalé ministryně spravedlnosti, nyní poslankyně hnutí ANO Heleny Válkové, ohrozil únik této informace důvěru veřejnosti v justici. Ve 20 minutách Radiožurnálu také prozradila, zda souhlasí se slovy ministryně spravedlnosti Marie Benešové, že „postup státního zastupitelství v kauze Čapí hnízdo je nepochopitelný, neuchopitelný a rozpačitý“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist