Neznám vaše citace vytržené z kontextu, odrážela Schillerová v ČT Tvarůžkovou. Ta ji chtěla grilovat na Čapím hnízdu
Změna právního názoru státního zástupce, jenž od počátku dozoruje případ údajného dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo, rozhýbala začátek nového týdne. Trestně stíhaný premiér a další osoby nyní čekají na vyjádření vedoucího státního zástupce, zda zůstanou obviněni. Ministryně financí Alena Schillerová (nestr. za ANO) v pondělním pořadu Interview na ČT24 hovořila o tom, zda má znát veřejnost detailní důvody a vysvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 05:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Europoslanci si vyžádají zprávu OLAF o Čapím hnízdu
Europoslanci z výboru pro rozpočtovou kontrolu si v lednu vyžádají zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o vyšetřování farmy Čapí hnízdo, pokud ji do 1. ledna nezveřejní české úřady. V tiskové zprávě to dnes uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). O dokument v Bruselu dnes požádal také místopředseda Strany zelených Petr Kutílek. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) ve čtvrtek řekla, že si její úřad nechává zpracovat právní analýzu, zda je možné materiál zveřejnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Nahradí Babiše? Schillerová reaguje na vaše dotazy, promluvila i o neziskovkách
Z PROFILŮ Ministryně financí z hnutí ANO Alena Schillerová odpověděla na celou řadu dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Odpovídala např. na otázku, zda by se nechtěla stát první prezidentkou v historii České republiky. Schillerová pochválila Miloše Zemana i Andreje Babiše (ANO). Věnovala se také nadcházejícím evropským volbám, dětským exekucím a daním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Vaše generace vnímá demonstrace jako samozřejmost... Schillerová nadzvedla ze židle Tvarůžkovou z ČT. Ta začala soptit
V době před hlasováním o nedůvěře vládě se ministři ČSSD rozhodli zatím zdržet podpory návrhu státního rozpočtu. Kde peníze chybějí, a je ještě vůbec odkud brát? Nejen to byly otázky pro ministryni financí Alenu Schillerovu (za ANO), která přijala pozvání do úterního Interview na ČT24. A trochu se zapotila, když moderátorka Zuzana Tvarůžková se začala ptát na to, jaký význam dává vláda protestům, které se týkají premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
ANO ve vládě bez Andreje Babiše? To si neumím představit, řekl v rádiu jasně Babiš
Hostem sobotního Pressklubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1 byl exministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Hovořilo se nejen o ČSSD, ale i o jeho vizích. A třeba i o Čapím hnízdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
David Rath:
Vážený pane premiére, milý Andreji, troufám si Vás oslovit i milý Andreji s ohledem na Vaše přátelské přijetí na Čapím hnízdě, kde jste pro mě, mimo jiné uspořádal i výbornou večeři v kruhu Vašich nejmilejších. Nepíši proto, abych se nostalgicky zabýval vzpomínkami, ale proto, že se blíží volby do Evropského parlamentu a Vaše ANO opakuje chyby z voleb minulých.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:41, zobrazit podobné
David Rath: Vážený pane premiére, milý Andreji,
troufám si Vás, oslovit i milý Andreji s ohledem na Vaše přátelské přijetí na Čapím hnízdě, kde jste pro mě, mimo jiné uspořádal i výbornou večeři v kruhu Vašich nejmilejších. Nepíši proto, abych se nostalgicky zabýval vzpomínkami, ale proto, že se blíží volby do Evropského parlamentu a Vaše ANO opakuje chyby z voleb minulých.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zdroje blízké Hradu odhalují strategii Zemana. I vůči Babišovi. Toto zjistil Kmenta
O Čapím hnízdu a situaci kolem něj, stejně jako o premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a o prezidentovi Miloši Zemanovi se obsáhle rozepsal pro ReporterMagazin.cz reportér Jaroslav Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zelení: Pochybnosti o Čapím hnízdu musí vést k posílení nezávislosti státních zástupců
Aktuální vývoj v případu Čapího hnízda připomíná, že se obecně hraje o posílení či oslabení nezávislosti státních zastupitelství a o důvěru občanů ve spravedlnost a právní stát, připomíná Strana zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Občané mají právo vědět, zda dotace Čapímu hnízdu byla v souladu s předpisy
Europoslanci si v lednu vyžádají zprávu OLAF k Čapímu hnízdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist