Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.271x, což odpovídá cca 170.676-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Osvobozený“ Babiš: Překvapení? Něco se muselo stát. Nové informace
Dozorový státní zástupce Jaroslav Šaroch změnil právní názor na kauzu Čapí hnízdo, v níž čelí návrhu na podání obžaloby i premiér Andrej Babiš (ANO). Žalobcův nadřízený z pražského městského státního zastupitelství nyní zjišťuje, zda je změna zákonná a důvodná, uvedla instituce. Podle Deníku N se Šaroch rozhodl zastavit trestní stíhání. Babiš zopakoval, že je přesvědčen o své nevině a že pevně věří, že státní zástupce stíhání skutečně zastaví. Podle právníků, kteří hovořili pro server Aktuálně.cz, musí být žalobce přesvědčený o Babišově nevině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 08:35, prečteno: 16x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

„Osvobozený Babiš“: Brzděte, zaznělo. A Erik Best také něco má
Novinář Erik Best se vysmál strachu o nezávislost české justice. Zlaté časy české justice jsou prý pryč. Psychoanalytik Rektor napsal, že zpochybňování nezávislosti naší justice znamená usnadnění práce proruským trollům. A vyjádřil se i mluvčí bývalého ministra spravedlnosti Petr Dimun. „Babiš zatemňuje lidem mysl,“ a ještě něco dodal…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
K útoku v londýnském metru se přihlásil Islámský stát. Policie zveřejnila nové informace
Britská BBC přináší nové informace o teroristickém útoku v londýnské stanici metra Parsons Green. Policie zadržela osmnáctiletého mladíka a prohledala byt postarších manželů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ty dokumenty nebyly k dispozici, jsou to nové informace. Proto Babiš mlčí. Senátor Wagenknecht sleduje poslední dění v kauze Čapí hnízdo
Žádná kampaň ani účelovka. Důkazy v kauze Čapí hnízdo o propojení Farmy Čapí hnízdo s Agrofertem a jmenovitě s Andrejem Babišem, které zveřejnil server irozhlas.cz, jsou podle nově zvoleného senátora Lukáše Wagenknechta hodně silné. „Mohly by prokázat, že Andrej Babiš na stavbách Čapího hnízda byl, že ty stavby řídil, že něco podepisoval. To jsou nové informace. Už je prokázané, na základě zprávy OLAFu, tím pádem Evropské komise, že Čapí hnízdo byl dotační podvod. Česká justice teď hledá, kdo ho zrealizoval,“ řekl ParlamentnímListům. cz Lukáš Wagenknecht, který se dlouhodobě věnuje problematice finančního řízení a interního auditu ve veřejném sektoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Merkelová zakázala Babišovi Okamuru? Nové informace
Server deníku Die Tageszeitung informoval své čtenáře o tom, že český oligarcha Andrej Babiš (ANO) dostal druhou šanci na sestavení vlády. Přidává ale také informace o jednom rozhovoru Babiše s Merkelovou. Týkaly se prý Tomia Okamury (SPD). Babiš však tvrdí, že se žádný takový rozhovor nikdy neodehrál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Je hrozné, že se něco takového vůbec mohlo v Evropě stát
Předseda vlády Andrej Babiš se v neděli 19. května 2019 zúčastnil vzpomínkové slavnosti Terezínská tryzna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Nové informace o útoku v Petrohradě: Situace mohla být ještě mnohem horší...
Ruská agentura TASS přináší další informace o bombovém útoku v petrohradském metru. Mimo jiné vyšlo najevo, že řidič soupravy metra, v níž došlo k výbuchu, zachoval chladnou hlavu a udělal něco, co pomohlo snížit možný počet obětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Odhady eurovoleb na Slovensku. Možná skrývají jedno velké překvapení
Češi a Slováci už mají volby do Evropského parlamentu za sebou. Ačkoli oficiální výsledky mají být známy až dnes (v neděli) po jedenácté hodině večer, neoficiální informace prosakují na veřejnost již teď. Na Slovensku se možná v evropských volbách zrodilo jedno velké překvapení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Státní zástupce změnil názor, nebo mu byl změněn?
Tak nevím, bude tedy premiér Babiš obžalován, nebo nebude? Teď už je v tom takový guláš že ani netuším, jestli je obviněný, obžalovaný, zproštěný, osvobozený .... .
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.9.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Stát musel platit desetiticíce kvůli hradní kanceláři. Úřad Schillerové žádá jména úředníků a bude to vymáhat od nich
Celkém čtyřiasedmdesát tisíc korun muselo ministerstvo financí zaplatit zlínskému důchodci Luďku Maděrovi kvůli tomu, že mu Kancelář prezidenta republiky odmítala poskytnout informace o platech svých vrcholných úředníků. Nyní proto ministerstvo začalo pátrat po vínikovi a po kom částku bude vymáhat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Pozor, Babiš něco jiného říká doma a něco jiného v cizině, varuje poslanec Krejza z ODS
ROZHOVOR Podle poslance ODS a místostarosty Litoměřic Karla Krejzy nemá premiér Andrej Babiš ve skutečnosti žádnou zahraniční politiku. A nemá ji ani současný ministr zahraničí. „Osobně to považuji za velký problém. Andrej Babiš na jednu stranu říká něco jiného doma a něco jiného, když je o samotě v zahraničí. Navíc podotkl, že vůbec nezná premiérovy názory na mimoevropský prostor, Babiš prý přikyvuje prezidentovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist