Petříček: Nové programy zaměstnání cizinců. Vladimír Dlouhý: To je dobře
Česko má více než rok jednu z nejmenších nezaměstnaností v Evropské unii. Ta se od jara loňského roku pohybuje mezi 2-3 procenty. Volných pracovních míst je více než nezaměstnaných lidí. I proto si řada firem stěžuje na nedostatek pracovníků. Cílená ekonomická migrace má zajistit potřebnou pracovní sílu v zahraničí. O novinkách v této oblasti pohovořil ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 12:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Vladimír Dlouhý v ČT: Nechci, aby sem chodilo velké množství migrantů z problematických zemí, ale...
Hostem Interview ČT24 byl prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. „Čeští exportéři jsou poměrně flexibilní. A zlepšuje se to,“ pochválil současné výsledky Dlouhý. A hovořil také o Brexitu či o Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Vladimír Dlouhý se zhrozil: Sobotkovy daňové nápady nám zničí ekonomiku
Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý v dnešní Mladé frontě Dnes kritizuje návrh ČSSD na zavedení progresivní daně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Novým Zemanovým poradcem by se prý mohl stát Vladimír Dlouhý
Nový tým zahrnující rádce a experty, který by se měl sejít poprvé koncem dubna a rozebírat by měl především ekonomická témata, sestavuje prezident Miloš Zeman pro druhé funkční období. Jedním z rádců by měl být nově i někdejší místopředseda vlády a současný prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Informaci Lidovým novinám potvrdil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Vladimír Dlouhý: Co jste, přes veškeré sliby a kritiku předcházejících vlád, vlastně pro podnikatele udělali?
Vladimír Dlouhý na sněmu Hospodářské komory vyzval politiky, aby v tomto volebním období už nepřijímali novelu zákoníku práce a nezvyšovali minimální mzdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vladimír Dlouhý bude poradcem prezidenta Zemana
Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý přijal nabídku prezidenta Miloše Zemana, aby se stal členem jeho expertního týmu. Dlouhý to dnes oznámil ČTK. Uvedl, že nabídku přijal především jako představitel komory, která je největším reprezentantem malých a středních podniků i velkých průmyslových firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
HK ČR: Hlas českých podnikatelů bude slyšet v Evropě. Vladimír Dlouhý zvolen do vedení EUROCHAMBRES
Na plenárním zasedání EUROCHAMBRES v Římě byl dnes zvolen náměstkem prezidenta této organizace, která zastupuje více než 20 milionů podniků a 1700 regionálních a místních komor ve 44 zemích, prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vladimír Dlouhý: Podmínky pro podnikání se zhoršily kvůli odborářům
Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý na právě probíhajícím Sněmu za účasti 250 delegátů, prezidenta České republiky, předsedy Senátu, místopředsedy Poslanecké sněmovny, místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu a stovky zástupců politické reprezentace a státní správy kritizoval odboráře za zhoršující se podmínky pro podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora: Podnikatelskou delegaci do Maďarska povede Vladimír Dlouhý
Prezidenta Miloše Zemana na jeho pracovní cestě do Maďarska ve dnech 14. až 16. května doprovodí delegace Hospodářské komory České republiky složená z 30 podnikatelů. Firmy, které do maďarské Budapešti odcestují úterý v odpoledních hodinách, povede prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Neziskovek je moc, řemeslníků málo! Vladimír Dlouhý spustil poprask
Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý bije na poplach. Opakuje starou známou mantru prezidenta Miloše Zemana či premiéra Andreje Babiše (ANO), že máme příliš mnoho vysokoškoláků, antropologů a filosofů, a nikomu se moc nechce řemeslnické profese. Také dcera prezidenta Zemana Kateřina studovala v zahraničí antropologii. Podle Dlouhého s tím musíme něco udělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Vladimír Dlouhý řekl v pořadu Máte slovo velmi zásadní fakta
Ing. Vladimír Dlouhý,známá to osoba z režimu minulého (socialistického), ale i z toho režimu dnešního, tedy režimu mafiánského kapitalismu se státní účastí. Jeho příběh je jak román a tom, jak se z hubeného prasátka stane vyžrané staré prase, přičemž k dostání se ke korytu mu stačilo šikovné odhození rudé knížky a úplně prostý oportunismus a bezcharakternost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist