Totální pozdvižení v Reflexu. Řeší se to zcela veřejně: Zesměšněná Greta! Od toho já se distancuju, křičí JXD
Končí jeden ze symbolů časopisu Reflex? J. X. Doležal se distancoval od obálky s karikaturou Grety, kterou Reflex pod vedením šéfredaktora Marka Stoniše vytvořil. „Na šesti stranách v Reflexu píšu o kolapsu ekosystému, o kterém mluví aktivistka Greta, dokládám kolaps těžko zpochybnitelnými vědeckými daty. Na obálce je napsáno, že Greta je falešná spasitelka,“ napsal Doležal. Do diskuse se zapojil i starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Co o tom napsal šéfredaktor Mladé fronty Jaroslav Plesl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 16:35, prečteno: 16x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Petr Šonka: Je zvrácené, aby se peníze přidělovaly podle toho, kdo víc křičí
Přes 30 000 lékařů píše premiérovi: „Nepodlehněte tomu, kdo nejvíc křičí“. Trvají na tom, aby se dodržely domluvy v dohodovací vyhlášce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Greta protáhla obličej, když jí Donald Trump ukradl show. Šíří se VIDEO ze zákulisí OSN
Dramatický a hrozivý výraz na pódiu, protažený obličej v zákulisí. Dvě tváře Grety Thunbergové ukázaly kamery. Ta první vyvolala potlesk publika, i když mu Greta spílala. Ta druhá byla zcela jistě neplánovaná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ve Francii odvysílali rozhovor s Putinem a už se křičí
Televize Prima se dočkala za své rozhodnutí odvysílat sérii rozhovorů amerického filmového režiséra Olivera Stonea s ruským prezidentem Vladimirem Putinem mnoha odsudků. Velké pozdvižení však vzbudil rozhovor také ve Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kopal (SPD): Pozdvižení kolem Nohavici
Velký rozruch a pozdvižení vyvolalo zveřejnění společné fotografie na sociálních sítích, kde spolu zapózovali nekompromisní opoziční vůdce a šéf SPD Tomio Okamura a ostravský bard Jarek Nohavica.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Svérázná gratulace z Reflexu letošnímu držiteli literární Nobelovky: Blb roku, co mluvil na pohřbu odpornému Miloševičovi
Komentátor Reflexu Viliam Buchert kritizuje udělení Nobelovy ceny za literaturu rakouskému spisovateli Peteru Handkemu, který má podle něj pochybný charakter a je ostuda, že takový člověk dostal „nobelovku“. Handke otevřeně zpochybňuje masakr v bosenské Srebrenici z roku 1995 a vždy veřejně podporoval bývalého srbského prezidenta Slobodana Miloševiće, který byl souzen Mezinárodním tribunálem v Haagu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Bojíte se toho, co Gréta? zeptali se občanů EU. V Bruselu nebudou rádi
Evropská komise si nechala udělat průzkum, čeho se Evropané nejvíce obávají. Výsledky vyšly takové, že z toho mnozí nejspíš budou zklamáni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Bartošek (KDU-ČSL): Máma není genderově neutrální
Několik desítek lidí na internetu „pohoršila“ dětská říkanka básníka a spisovatele Jiřího Žáčka a je z toho pozdvižení na vsi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Proč se domnívám, že tvrzení z Reflexu je zavádějící
Článek s internetového Reflexu „Staň se hrdinou: Žaluj na Facebook“ od autora Kryštova Pavelky ze dne 30.srpna 2018 obsahuje toto tvrzení, citujme:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Školačka Greta je obětí klimatické mafie. Vytočená Emma Smetana, tato debata se jí totálně vymkla
Moderátorka Emma Smetana si do internetové televize DVTV pozvala dva hosty: ekologa Bedřicha Moldana a klimatického skeptika Vítězslava Kremlíka. Toho se ptala, proč útočí na švédskou aktivistku Gretu Thunbergovou v osobní rovině. Kremlík odvětil, že se Greta Thunbergová vlastně stala obětí klimatické mafie, která se lidem snaží vnutit něco, co není pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist