Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.505x, což odpovídá cca 78.529-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Analytik Koller opravuje českého novináře: Zeman prezentuje práci svého mozku, Čaputová práci svého kadeřníka
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller se pozastavil nad textem českého novináře, který se věnoval srovnávání českého prezidenta Miloše Zemana a slovenské prezidentky Zuzany Čaputové. A nabízí srovnání trochu jiných kvalit těchto dvou hlav států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Zeman: BIS jsou „čučkaři“
Prezident Miloš Zeman podrobil zdrcující kritice práci BIS. Označil její zprávu za svého druhu „plácání“ a kritizoval, že BIS za šest let , co je ve funkci prezidenta, neodhalila žádného ruského nebo čínského špiona.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.12.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Martin Koller má závažné informace k Afghánistánu. Budete koukat, co jsou zač naši tamní „spojenci“
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller byl velmi zklamán slovy prezidenta Zemana o boji proti terorismu a „nezrazování spojenců“. Dokonce natolik, že prostřednictvím svého pravidelného komentáře v ParlamentníchListech.cz tentokrát posílá prezidentovi velmi tvrdé doporučení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Svědectví kolegy zabitého novináře Kuciaka: Co předcházelo jeho smrti?
Investigativní novinář Marek Vagovič pochválil text svého žurnalistického kolegy Jána Kuciaka, jehož minulý týden někdo zavraždil. Policie se domnívá, že vražda mladého novináře a jeho přítelkyně souvisela s jeho prací. Kuciak se totiž snažil rozkrýt propojení italské mafie na nejvyšší místa ve slovenské politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Poslední Obamův dáreček. Zoufale utajovaná havárie amerického kamionu u ruských hranic. Martin Koller spekuluje o jaderné válce v Evropě
Vojenský analytik Martin Koller pro ParlamentníListy.cz sepsal text pojednávající o deváté a nejtragičtější válce mírového nobelisty Baracka Obamy. Nejubožejší obyvatel Bílého domu prý na samém sklonku svého působení přivedl Evropu na okraj jaderné války.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Zeman opět útočil na novináře
A ti se samozřejmě zlobí. Jenomže skutečně jen velmi malé množství českých novinářů je možné pokládat za profesně zdatné. Z tohoto kritizovaného klubka pak lepší pozici mají ti, co píší knihy, scénáře nebo se věnují i jiné práci, než jen práci novináře. Ale kritika Miloše Zemana vyslovená v pořadu Jaromíra Soukupa Týden, není osamocená a mnozí lidé jeho názor sdílejí. Pojem „presstituti“ nevznikl náhodou a vyhrožovat za jeho užití trestním stíhání to novinářům rozhodně žádné renomé nepřidává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Novináři jsou terči tehdy, když píší kriticky, tedy dělají dobře svou práci. Podívejte Kroupa. A jak Zeman a Babiš útočí... Fendrych je po vraždě slovenského novináře „na koni“
Komentátor Martin Fendrych na serveru Aktuálně.cz napsal pár řádek ke smrti slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Fendrych má za to, že svůj díl viny mají na této hrozné události politici, kteří často novináře dehonestují. Stačí si vzpomenout, jak se o novinářích vyjadřuje prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Letošní smlouvy na provádění prací v lese jsou uzavřené, podnik předloží novou strategii rozvoje
O lesnickém tendru 2019 a kontrole provádění prací ve státních lesích spravovaných Lesy ČR se 11. března informovala Vláda České republiky. Podnik letos představí novou pětiletou strategii svého rozvoje platnou do roku 2024.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šéfredaktor zavražděného Kuciaka promlouvá: Premiér Fico nám řekl...
Šéfredaktor serveru Aktuality.sk Peter Bárdy promluvil o práci a o vraždě svého novináře Jána Kuciaka. Jasně řekl, co ví o tom, že se Kuciak dotkl korupčního jednání v nejvyšších patrech slovenské justice. Odmítl zprávy, které přinesl server Aktuálně.cz. Obul se také do slovenského premiéra Roberta Fica.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Závod o koryta v EU začíná! Klaus proti všem. Analytik Koller i o průšvihu za 800 miliard ročně
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Vojenský analytik Martin Koller se v pravidelném rozhovoru pro ParlamentníListy.cz tentokrát věnuje především startujícímu závodu „o korýtka“ jménem eurovolby. Koller říká, na koho a na co si dát pozor, a jmenuje čestné výjimky v pelotonu uchazečů. Speciální a nepříliš pěkné místo má v Kollerově článku europoslanec Pavel Telička. Koller mluví i o Evropské unii jako takové a o jejím vlivu na české hospodářství, nebo o boji Václava Klause mladšího.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Švec (PRO JČ): Dopravní výbor zastupitelstva kraje kontroloval postup prací na úseku dálnice D3
Postup stavebních prací na úseku dálnice D3 Ševětín - Borek kontroloval v rámci svého výjezdního zasedání dopravní výbor zastupitelstva kraje v čele s radním pro dopravu Jiřím Švecem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist