Dva političtí matadoři na akci Trikolóry: Ruku bych si urazil, že jsem pomáhal vstoupit ČR do EU! ODS převezme Topolánek. A Babiš? Pozor na příští volby
REPORTÁŽ Povídání nejenom „O politice a sexualitě,“ takový byl název akce, kterou jihočeská Trikolóra uspořádala v Jindřichově Hradci. Hosty byli sexuolog, psychiatr, soudní znalec a také bývalý europoslanec Jaroslav Zvěřina a bývalý poslanec a ministr financí Vlastimil Tlustý. Mluvilo se například o EU, genderu, ale i o Demokratickém bloku a Miroslavu Kalouskovi a jeho „záchraně“. Oba bývalí politici se pak pro ParlamentníListy.cz rozsáhleji vyjádřili i k „novince“ v kauze Čapí hnízdo. Padla také slova o tygrovi a pádu před jeho otevřenou tlamu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Topolánek: Přišel jsem až po privatizaci, vše už bylo rozebráno. Jsem poměrně zadlužený. Mohl jsem vše zaplatit, ale pak bych nemohl vůbec žít
Bývalý premiér Mirek Topolánek, který na poslední chvíli vstoupil do prezidentského klání, si stále věří. Jak uvedl v rozhovoru pro Hospodářské noviny, domnívá se, že se bude vskutku rozhodovat až v lednu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Jsem pro narovnání morálních hodnot na vyspělou úroveň
Skutečným rodinám, podle tradiční definice rodina, bych schvaloval nízko-úrokové státní hypotéky, též bych posunul výše věk rodičů tak do 50 let ohledně dosažitelnosti a přístupnosti nízko-úrokové hypotéky. Taktéž bych pomáhal osamělým lidem, aby měli jisté bydlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Dnes byla vláda a zase udělali dvojkoalici proti nám... Faltýnek mě od politiky odrazoval a měl pravdu, rozjel se Babiš na ČT
Hnutí ANO má za sebou volební sjezd. Staronovým šéfem uskupení se stal Andrej Babiš. Delegáty oslovil svou vizí budoucího Česka. Chce prý naši zemi „udělat opět velkou“. V pondělních Událostech, komentářích České televize si nikoli poprvé stěžoval, že do něj všichni kopou, každý na něj útočí a političtí matadoři se domlouvají proti Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Topolánek řádí. Pozor, jsou v tom sprostá slova. Jde i o Jaromíra Soukupa
„Dane sorry!“ začíná svůj emotivní tweet Mirek Topolánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Topolánek na Hrad? To by musel Babiš dát!
Proběhlé volby byly o znechucení občanů dosavadními politickými strukturami. Tyto pak v rámci své kariéry zastupoval mj. Mirek Topolánek. Jaké jsou tudíž jeho šance na zvolení? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Vyřešil jsem krizi mezi Ruskem a Ukrajinou. Byl jsem v Gaze, nebojte se, že to nezvládnu. Topolánek s trikolórou v klopě agitoval na Národní třídě
REPORTÁŽ Kandidát na českého prezidenta, bývalý předseda Občanské demokratické strany a premiér Mirek Topolánek, využil výročí 17. listopadu, aby promluvil s voliči. Stalo se tak na pražské Národní třídě v místech, kde v roce 1989 bezpečnostní složky socialistického státu zmlátily demonstranty. „Nemám rudou knížku a v StB jsem nebyl,“ kontroval Topolánek na dotazy občanů týkající se obvinění z politického klientelismu, kterými jej častoval předseda ANO Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Rakousko: Nejdrsnější volební kampaň. Na jejím konci budou ve vládě asi i Svobodní
Znáte seriál Dům z karet? Takhle nějak prý vypadá aktuální předvolební kampaň v Rakousku. Je to prý letos tak špinavá hra, že i ostřílení političtí matadoři nestačí koukat, co se to děje. Situaci v Rakousku těsně před nedělními volbami přibližuje server Politico.eu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Topolánek si říká o to být prezidentský kandidát ODS, vyslovil se Václav Klaus ml.
Nově zvolený poslanec Václav Klaus mladší serveru Reflex.cz řekl, že by do boje o Hrad mohl na poslední chvíli vstoupit i expremiér z řad ODS Mirek Topolánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Topolánek: Babiš je sráč. Idioti volí idioty
Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše. A padly verbální facky těžkého kalibru. Ve svém tweetu vzpomíná Topolánek na časy, kdy byl ještě premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Nové informace: Pane Drahoši, pozor. Možná budete v...
Favoritem prvního kola přímé prezidentské volby i nadále zůstává stávající hlava státu Miloš Zeman. Kdo s ním však podstoupí do druhého kola prezidentské volby, není podle průzkumu SANEP až tak jasné. Šanci podle něj má Jiří Drahoš, ale i Mirek Topolánek, Pavel Fischer nebo Michal Horáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist