Sám před sebou by si měl odplivnout! Expremiér ztrhal vystoupení „jakéhosi historika“ v ČT o Koněvovi
„Česká televize by neměla přehánět svou antiruskou předpojatost,“ píše ve svém komentáři pro server Vasevec.cz bývalý premiér Jiří Paroubek. Paroubek v komentáři popisuje, že v pátečním vysílání ČT24 „s jistým úžasem sledoval vystoupení jakéhosi historika jménem Jiří Plachý, který zdůvodňoval, proč vlastně z historického hlediska je v Praze 6 socha maršála Koněva jaksi ‚nadbytečná‘“. A k osvobození Prahy dodává: „Pokud někdo říká, že si v Praze pomohli vlastně Pražané sami, tak je to jen písmeno A abecedy. Písmeno B ovšem je, že tomu předcházelo ohromné tažení Rudé armády od Moskvy až do Berlína a 27 milionů lidských obětí z řad občanů Sovětského svazu.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 22:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

Pomník maršalovi Konevovi v Banskej Bystrici?
Slovensko-ruská spoločnosť, ktorej najviditeľnejším predstaviteľom je expremiér a exdisident Ján Čarnogurský, žiada postaviť pomník maršalovi I. S. Konevovi v Banskej Bystrici. Domnievam sa, že by to nebol správny krok.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.10.2018 v 05:40, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Klauni z radnice v Praze 6
Česká televize by neměla přehánět svou antiruskou předpojatost. V páteční ČT24 jsem s jistým úžasem sledoval vystoupení jakéhosi historika jménem Jiří Plachý (jeho jméno jsem do té doby nikdy neslyšel), který zdůvodňoval, proč vlastně z historického hlediska je v Praze 6 socha maršála Koněva jaksi „nadbytečná“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Chtěl mu vymáchat držku v blátě, nachcat mu na hlavu.“ Ruský spisovatel ztrhal drsné vystoupení zástupce Moskvy v OSN
Před několika dny překvapila svět zpráva o nebývale emotivním vystoupení ruského zástupce na jednání Rady bezpečnosti OSN Vladimira Safronkova. Na jeho výstup reagoval ruský spisovatel žijící v Izraeli, Německu a Francii Dmitrij Gluchovskij. Překlad jeho článku přinesl server Tapolitika.cz, který přináší názory ruské opozice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Pochopil jsem, že mám před sebou naprostého exota. Tak Paroubek zavzpomínal na setkání s novinářem Steigerwaldem
Expremiér Jiří Paroubek, který se nyní jako nezávislý kandidát pokouší dostat do Senátu, se v komentáři pro server Aktuálně.cz rozepsal o komentátorovi Karlu Steigerwaldovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman dokope ČSSD do Babišovy vlády a bude protektorem. O dalším vývoji v Lidovém domě hovoří Jiří Paroubek
Expremiér Jiří Paroubek promluvil o politické situaci. Staronový prezident Miloš Zeman má prý teď před sebou velmi složitý úkol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ivan David: Vlastní hloupostí nás neporazíte, zkuste chytře přesvědčit hloupé lidi, ti by vám mohli věřit!
Přítel mi poslal článek jakéhosi Jandourka z jakéhosi Svobodného fóra. O duševním obzoru tohoto think tanku svědčí už to, že na titulní stránce propagují zapšklou a žlučovitou Miroslavu Němcovou "for president". Má asi tolik šancí jako černokněžník Tomáš Halík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ten tón, agresivita a hysterie... Babiš ztrhal projev Grety. A také prozradil, proč se nehrnul na summitu k mikrofonu jako třeba Čaputová
Premiér Andrej Babiš (ANO) se zařadil mezi kritiky pondělního vystoupení švédské aktivistky Grety Thunbergové v newyorském sídle OSN na klimatickém summitu, která divákům v sále sdělila, že jsou zlí lidé. A pohrozila také, že je „bude sledovat“ a v případě, že selžou, mladá generace jim to nikdy neodpustí. Český předseda vlády se nyní obává, že kvůli jejímu hysterickému projevu se bude její kontroverzní vystoupení řešit více než klima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Boj o Elysejský palác pohledem z jihofrancouzského ghetta
Ani nevím, jak jsem se tam vlastně ocitl. Stalo se to před před třemi týdny v jihofrancouzském Aix-en-Provence. Měl jsem už za sebou všechny povinnosti: vystoupení na semináři o EU, rozhovory s poslanci, byznysmeny i „obyčejnými lidmi“ pro článek o předvolební Francii pro týdeník Ekonom (můžete si ho přečíst zde) a poslední den jsem šel už jen jako turista do centra moderního umění Fondation Vasarely. Vzal jsem to trochu oklikou a najednou jsem byl uprostřed…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.4.2017 v 10:41, zobrazit podobné
Akademie věd: Největší český dalekohled má za sebou 50 let provozu, končit se nechystá
Ačkoli největší český dalekohled s průměrem zrcadlového objektivu dva metry a hmotností přes 80 tun slaví už 50 let provozu, je ve skvělé technické kondici. Za sebou má nepřeberné množství výsledků, před sebou rozšíření pozorovacích programů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tady jsou čísla. Expremiér odhadl, jak dopadnou volby. A varování před jedním z Pirátů
V sobotu ve 14 hodin odpoledne se uzavřely volební místnosti. Jak tyto volby dopadnou? Na serveru Seznam Zprávy.cz o tom debatovali expremiér za ČSSD Jiří Paroubek a někdejší ministr obrany či zahraničí Alexandr Vondra (ODS). Vondra poděkoval lidovcům, že podrželi církevní restituce a varoval všechny občany před jedním členem Pirátské strany. Máme si prý dát pozor, abychom se neprobudili mezi upíry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist