Halík: Duku už nemohu brát vážně
Profesor Tomáš Halík prý už nemůže brát vážně českého kardinála Dominika Duku. Zdá se mu totiž, že církve pod Dukovým vedením démonizuje homosexuály, na čemž se odmítá podílet, neboť se domnívá, že sama církev má kostlivce ve skříni, se kterými se musí vypořádat. Do tahání kostlivců ze skříně se však mnohým představitelům církve nechce. Raději se vyjadřují jako „rozzlobení zahořklí staříci“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 08:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Skandál v show Nory Fridrichové: Vykoupala kardinála Duku. Šlo o sex
Papež František dal najevo, že nehodlá zavírat oči před zneužíváním dětí katolickými kněžími a hodlá se k této citlivé otázce postavit čelem a řešit ji. Nora Fridrichová se ve 168 hodinách ČT zajímala, kolik takových dětí zneužívaných kněžími žije v České republice. A nešetřila kardinála Dominika Duku, který se prý ve Vatikánu postaral o rozruch. Ozvali se i profesor Tomáš Halík a religionista Ivan Štampach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Exmuslim: Halík plive na Duku a věřící křesťany označil za idioty, kteří nechápou význam hanobení Ježíše, a Čechy označil za fašisty, protože si dovolili ozvat se proti hanobení státní vlajky
ROZHOVOR „Kdo protestuje, je dle Halíka blbec, jenž ničemu nerozumí. Kdo si dovolí dokonce postavit se proti tomu představení na jevišti, tak je neonácek. Halík dokonce plive na představitele katolické církve, kteří si dovolili ozvat se proti tomu představeni. Na koho asi plive? Na kardinála Duku. Přitom má pan kardinál pravdu. Ani komunistická diktatura, ani nacistická diktatura si nedovolila takto veřejně útočit na Ježíše,“ říká bývalý muslim, autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Podpořte kardinála Duku
Určitě jste zaregistrovali další z řady nevybíravých útoků na pana kardinála Duku, tentokráte ze strany tzv. křesťanské kavárny. Podpořte pana kardinála Duku v petici, která je určena pro věřící i pro lidi bez vyznání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman a Čaputová: Halík se obává. Je to vážné
Kněz Tomáš Halík se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o slovenských prezidentských volbách. Prezidentský kandidát Maroš Šefčovič se včera setkal s českou hlavou státu Milošem Zemanem. A to právě Halíka přinutilo k otázce: Šefčovič učněm Zemana?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Velké sólo Tomáše Halíka. Došlo na „obránce naší křesťanské civilizace“ i kardinála Duku
Kněz Tomáš Halík poskytl velký rozhovor dnešním Lidovým novinám. Pohovořil mimo jiné i o svém vztahu s arcibiskupem Dominikem Dukou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 13:34, zobrazit podobné
Generál: Zbrojme, jinak se na nás USA vykašlou a nepomohou nám s Ruskem. Islamisté v Evropě? Je to zlé
S Čestmírem Strakatým na webu Reflexu o problémech s migranty hovořil tentokrát generál a bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý. Podle něj pro USA začíná být skutečným problémem Čína, a pokud se Evropa nevzbudí a nezačne brát svou obranu vážně, Američané mohou přestat brát NATO jako svou zodpovědnost. Rusko podle něj chce obnovit vliv, jaký měl Sovětský svaz. A Němci dle jeho informací mají vážné problémy s tím, že nevědí, kde se migranti, kteří už měli být dávno vyhoštěni, na jejich území nacházejí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Jestli tohle budeme sdílet, lidé nás nemůžou brát vážně...
Příspěvek na sociální síti Facebook:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Sluníčkáře nemůžete brát vážně. Psi štěkají, ale karavana jede dál. Starostka a oblíbenkyně pravdoláskařů Liana Janáčková radí, jak přežít jejich řádění
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Kdybych někdy dostala tu šanci s Donaldem Trumpem promluvit, tak bych mu řekla, ať se na ty všechny řeči vykašle a je dál svůj, ať své zásadní názory nemění,“ říká bývalá senátorka a dlouholetá ostravská starostka obvodů Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková (Nez.). „Ty výkřiky různých sluníčkářů nemůže brát vážně. Prostě psi štěkají a karavana jde dál,“ ještě k tomu dodává. Ke dvojkoalici lidovců se starosty je však dost kritická: „Pan Gazdík se už spojoval i s jinými stranami, topka jde teď ke dnu, tak nasedl na úspěšnějšího koně – KDU-ČSL – jejíž preference šly nahoru. Připadá mi to dost populistické, chce se dostat za každou cenu do Sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Pokud nebudeme naše spojenectví brát vážně, NATO nepřežije
Komentář na facebookovém profilu k výročí vstupu ČR do Severoatlantické aliance
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist