„Souložení na pracovním stole…“ Pražská starostka si prý tajně nahrávala úředníky
ParlamentníListy.cz získaly poměrně zásadní informace, které se týkají městské části Prahy 10. Té se věnujeme pravidelně. Informovali jsme o nepořádku, rozdělování placených funkcí neúspěšným kandidátům, ale i o řadě dalších témat. Nyní se nám do rukou dostal otevřený dopis, jehož autorkou je letitá pracovnice téhle vršovické radnice. Dopis obdrželo hned několik významných politiků městské části.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 12:35, prečteno: 17x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Jan Campbell: Ze Sofie do Berlína
Nepřistálo mi na českém pracovním stole ze Sofie nic nového, co by stálo za řeč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Slavná starostka Hujová vystupuje z TOP 09. A na závěr stranu strašně pomluvila
Starostka Prahy 3 a pražská zastupitelka Vladislava Hujová vystoupila z TOP 09. Dnes to oznámila na svém facebookovém profilu. Strana podle ní ideově mění směr bez vnitrostranické diskuse, čímž se stává nedůvěryhodnou. Předseda strany a kandidát na pražského primátora Jiří Pospíšil její závěry odmítá. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Muž, který kasíroval z pražské energetické firmy, ji měsíce kontroloval. Už ho odvolali
Mezi úředníky státních institucí známá persona, Alois Těšitel, skončil podle informací ParlamentníchListů.cz v představenstvu společnosti Pražská plynárenská, kde působil od března 2014. Opustit musí i další pozice, které v rámci svého kontraktu vykonával. Konkrétně jde o Informační služby - energetika, a.s., Pražská plynárenská Správa majetku, a.s, Prometheus, energetické služby, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Napětí na pracovním a realitním trhu dál přetrvává
Česká ekonomika už v uplynulém roce zařadila nižší rychlostní stupeň, nicméně na situaci na dvou napjatějších trzích v ČR – pracovním a realitním – to zatím vidět nijak nebylo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
ODS: Vláda měla na výběr mezi dálnicemi a úředníky. Vybrala si úředníky
Vláda bude na dnešním jednání schvalovat rozpočet na rok 2020, ten počítá se schodkem 40 miliard korun. Občanským demokratům se nelíbí především málo prostředků na investice a rostoucí výdaje na platy úředníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Starostka Harrachova: Na terorismus si nechci a nebudu zvykat, ale...
Jaká je česká povaha? Co bychom měli zlepšit? Nejen nad tím se zamýšlí starostka Eva Zbrojová (SLK). Představila nám také plánované investice a zevrubně se vyjádřila i k řadě palčivých problémů města, včetně útlumu turistického ruchu. Jak jej opět pozvednout?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Barack Obama prý dojal Donalda Trumpa. Bez ironie
Nově zvolený prezident USA Donald Trump se podle všeho dojal nad dopisem, který mu nechal na stole jeho předchůdce Barack Obama na stole. Píše o tom server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti: Praha nepodala žalobu na Béma, odnesou to jen úředníci
Předseda klubu Pirátů Jakub Michálek včera upozornil na to, že pražská koalice nepodala na bývalého primátora Pavla Béma žalobu, ačkoliv to slíbila. Místo toho Magistrát zažaloval jen úředníky. Stalo se tedy přesně to, před čím klub Pirátů varoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Miroslav Novák: Situace na pracovním trhu se posouvá do extrémních hodnot
Situace na pracovním trhu se s průběhem letošního roku stále více posouvá do extrémních hodnot, když počet volných pracovních míst stále výrazněji překonává počet nezaměstnaných. Takto vychýlená není situace na pracovním trhu v žádné jiné evropské zemi a není proto překvapením, že míra nezaměstnanosti v ČR je s 2,2 % suverénně nejnižší v EU a mzdy vykazují téměř dvouciferný růst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist