Klaus představil program Trikolóry: Je napsaný tak, aby mu rozuměla paní poštmistrová
Na programu Trikolóry se podílí také bývalý prezident Václav Klaus starší, má na starosti zahraničí.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 4.9.2019 v 12:36, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Kdo nám tu zemi ukradl? A od koho ji chce Klaus zpět? Fendrych ztrhal start Trikolóry. A Jelínek dodal něco k voličům...
Nové politické uskupení Trikolóra má za sebou první sněm, kde podle očekávání byl do čela hnutí zvolen Václav Klaus mladší. Podle komentátora Martina Fendrycha se představitelé Trikolóry jen snaží vyvolat v lidech pocit strachu a naštvanosti a sami sebe označují jako zachránce. Lukáš Jelínek ve svém komentáři přizvukuje s tím, že Klaus ml. těží z aktuální poptávky po národovecké rétorice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Umaštěnci, pomstil se Klaus ml. A přidal zážitek s „jedním dědkem" a Piráty
Václav Klaus mladší sdílel onehdy fotku z hor a na Forum24 už se tetelí, že fotka je z Turecka a elektorátu Trikolóry by to asi vadilo. „Pár umaštěných nerdů si léčí mindráky za monitorem,“ zhodnotil radost lídr Trikolóry. A přidal příhodu s „dědkem“, který ho udal na radnici kvůli třídění odpadu. „Hned to v kopii psal starostce Prahy 4 a Pirátům,“ říká Klaus a dodává: „Smáli jsme se tomu v kanceláři, kde se bere v lidech ta udavačská a nenávistná mentalita. S tou fotkou jde o něco podobného.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Milion chvilek? Klaus ml. promluvil. A vyřešil i „lezení ke korytům“ ve svém hnutí
Poslance a lídra hnutí Trikolóra zpovídal v XTV Luboš Xaver Veselý. Klaus představil své programové priority, ale odborníky zvučného jména a propracovaný program představí údajně až v září. Mezi příznivci kádrovat nehodlá, ale odborníky bude vybírat shora. „Třeba je vyloučeno, aby paní Valachová byla ve školské komisi, protože bych ji tam nikdy nedal,“ odpověděl na otázku, jak moc je hnutí otevřené. A spolupracovat na plnění programových cílů chce prý s kýmkoliv. „Když slibujeme, že chci zrušit inkluzi, tak ji chci zrušit a prohlasuju to s kterýmkoliv z těch 200 poslanců, který k tomu bude ochoten.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Václav Klaus ml. zvolen do čela Trikolóry. A hned se rozohnil: Nesmíme nechat naši společnost jen lidem s opačnými názory. Takže...
Václav Klaus dnes na ustavujícím sněmu nového hnutí Trikolóra v Brně pronesl svůj kandidátský projev na předsedu tohoto uskupení a následně byl i jako jediný kandidát zvolen do čela. V projevu se jal vyjmenovávat nejdůležitější programové body hnutí, mezi ně má patřit zaměření na národní politiku, podpora práce a snaha o „normální svět“. „Být rebelem dnes znamená podporovat Trikolóru. Konzervatismus je punk dneška,“ pronesl Klaus a přislíbil, že program nového uskupení bude neměnný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Pojďte si vzít svou zemi zpět, prohlásil Klaus, který byl zvolen předsedou Trikolóry
V Brně se koná ustavující sjezd nového hnutí Trikolóra. Ještě před začátkem uspořádal Václav Klaus mladší pochod centrem města.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 28.9.2019 v 14:36, zobrazit podobné
Vondráček (Svobodní): Klimastávkař mi plivl do tváře. Splněním jejich plánu plivneme na všechny
Titulek jsem však nevytvořil na základě chování jednoho účastníka, ze kterého určitě nejde dělat obecné závěry. Jak jsem k němu došel, se tak pokusím vysvětlit níže, a to tak, aby to pochopil nejen vědec, ale i „paní poštmistrová“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ne podřízenosti Německu, stop neziskovkám! Vytáhl Klaus ml. program. Problém pro Babiše. A co EU?
Trikolóra poslance Václava Klause veřejnosti představila svůj program. Předseda hnutí Václav Klaus mladší všem svým spoluobčanům sdělil, že je to program zcela unikátní, který nemá žádná jiná politická strana. Poznamenal navíc, že Trikolóra stojí na straně dobra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Bystroň na sněmu Trikolóry: Kdyby měl Václav Klaus st. německé občanství, navrhli by ho lidé na prezidenta
V Brně začal v jedenáct hodin ustavující sněm hnutí Trikólora, jehož zakládající člen Václav Klaus ml. by měl být jako jediný kandidát zvolen předsedou. Po jeho úvodním slovu byla schválena Preambule hnutí. Následovaly projevy pozvaných hostů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Nějaká postižená puberťačka“. Klaus ml. rozjel stranu zostra. Mnohé naštve
Je to tady. Poslanec Václav Klaus mladší představil svou novou poltickou stranu. Když žádal občany, aby mi navrhli nějaké poutavé jméno, putovaly k němu návrhy jako „Klaus, Klaus Klan“ nebo „Ego“ nebo „SSSR“. Dnes nezařazený poslanec se však nedal odradit a stranu tzv. na zelené louce opravdu vystavěl. Buse to prý strana konzervativní, která položí důraz na rodinu. Tím to však neskončí. Podívejte se smi, co všechno Klaus o své nové straně prozradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Drsné urážky, co vám hnou žlučí. Klaus ml. terčem útoků pro svůj vzhled
Poslanec a zakladatel Trikolóry Václav Klaus zveřejnil na svůj Facebook fotku v cyklistickém dresu a schytal výsměch. Fotku totiž sdílela i stránka Český politický bizár. V diskusi z něj udělali hiphopera, postavičku ze Simpsonů i indiána. „Kdybys poslouchal tátu, když ti říkal, ať se nešklebíš... že ti to zůstane,“ napsali mu. Co bylo dál?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist