Zoo Zlín: Tři mláďata tygrů ussurijských už uvidíte ve venkovním výběhu
Tři malí tygříci, dvě samičky a jeden sameček, kteří se narodili na začátku června, už opustili zázemí expozice a zamířili do prostorného výběhu. Jejich matka Tanja je velmi pečlivě sleduje, sem tam se však také zapojí do tygřího dovádění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 15:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Zoo Zlín: Mláďata tygrů ussurijských jsou ve skvělé kondici
Třítýdenní mláďata tygrů ussurijských, 2 samičky a 1 sameček, jsou ve skvělé kondici. Potvrdila to první prohlídka tygříků od jejich narození. Při té příležitosti byla mláďata také zvážena a prohlédnuta veterinárním lékařem. Chovatelé se snažili celou prohlídku zvládnout co nejrychleji, během necelé půlhodiny se mláďata vrátila zpátky k samici Tanji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Zoo Liberec: Po několika měsících se narodila dvě mláďata lvů berberských
V květnový Den vítězství, 8. 5. 2019, se v liberecké zoo narodila dvě mláďata v přírodě již vyhubeného lva berberského. Přestože se nejednalo o úplně bezproblémový odchov, lvíčata se jeví jako zdravá, silná a životaschopná. Při troše štěstí je návštěvníci od dnešního dne mohou spatřit v jejich venkovním výběhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
V ZOO Brno se narodily zebra a lama. Uvidíte je ve výběhu
Mláďata zebry Grévyho a lamy vikuni se narodila v Zoo Brno. Malá zebra přišla na svět ve středu, lama již před týdnem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
V jihlavské zoo pokřtí mláďata tygrů sumaterských
Kmotrem dvou mláďat tygřice Činty se stane písničkář a hudebník Jan Pokorný neboli Pokáč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
ZOO Zlín: Budoucnost, to jsou sloni a oblast Karibuni
Budoucnost ZOO Zlín, to jsou sloni a oblast Karibuni. Plán na vybudování nejrozsáhlejšího projektu v historii zoo se začal rodit již před několika lety, kdy se podařilo většinou bezplatně získat nové pozemky pro rozšíření zahrady. Nyní udělala zoologická zahrada další krok k realizaci projektu Karibuni. Byl poklepán základní kámen výběhu B pro slony, který je součástí první etapy projektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Někteří lidé prostě hloupí jsou. Spousta jich je mimo. A těm dát možnost rozhodovat v referendu?! Komentátor od Bakaly napsal, co si vážně myslí
Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk je přesvědčen o tom, že spousta lidí není schopná racionálního rozhodování, ani když jde o jejich vlastní peníze, natož v rovině politické, tedy v referendech. „Zavádět v Česku referenda je jako vypustit v Brdech rodinku tygrů ussurijských,“ napsal novinář ve svém komentáři na serveru iHNed.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zoo Plzeň: Mláďata vzácné antilopy mají jména
Tři mláďata vzácné antilopy nyaly nížinné pokřtili ve středu 17. ledna v plzeňské zoologické zahradě. Mláďata, která se narodila loni, dostala jména Zakyr, Pamira a Ronako. Jde o dva samečky a jednu samičku, každé mládě je od jiné matky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ze sedmi druhů chovaných supů ZOO Zlín poprvé v jednom roce rozmnožila pět
Zlínská zoo v letošním roce dosáhla v chovu supů opravdu výjimečného úspěchu. Ze sedmi druhů chovaných supů zoo poprvé v historii v jednom roce úspěšně rozmnožila hned pět druhů. Za největší úspěch se považuje první mládě supa himálajského i opětovný odchov supa mrchožravého a hnědého. Cenná jsou však také dvě mláďata supa Rüppellova a čtyři mláďata supa bělohlavého, doposud nejpočetnější odchov tohoto druhu supa v zoo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka navštívil Zlín a filmový festival
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka navštívil v pátek 2. června 2017 v rámci pracovních cest do regionů město Zlín. Setkal se s vedením a zástupci odboru společnosti Mitas, zaměstnanci v kultuře a sociálních službách. Návštěvu zakončil na 57. ročníku Zlín Film Festivalu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
V Zoo Liberec se narodila mláďata lva berberského
V liberecké zoo se narodila mláďata v přírodě vyhubeného lva berberského. Dvě lvíčata přišla na svět kolem půlnoci v noci ze 13. na 14. prosince 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist