Premiér Babiš: Sbíráme informace a navazujeme kontakty
Druhý pracovní den oficiální návštěvy Turecka strávila česká delegace vedená premiérem Andrejem Babišem v Istanbulu. Na programu byla především ekonomická témata, premiér Babiš i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček při jednáních s tureckou stranou podpořili zájmy českých firem na tureckém trhu. Členy vlády v Turecku doprovází početná podnikatelská delegace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 18:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Čína má zatím ze vzájemného byznysu více než my, kritizoval Babiš. Chtěl by tam udělat kšeft jako Macron
Premiér Babiš po jednání s čínským premiérem Li Kche-čchiangem apeluje, aby se bezpočetné návštěvy a kontakty promítly i do byznysu. Vzájemný obchod totiž zatím vyznívá mnohem lépe pro Čínu než pro nás, uvedl Babiš podle webu Aktuálně.cz. Premiér se svým čínským protějškem jednal na okraj dvoudenního summitu zemí střední, jihovýchodní a východní Evropy a Číny ve formátu 16 1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš se ve sporu o Huawei postavil za BIS, od kybernetického úřadu chce důkazy
Premiér Andrej Babiš prohlásil, že nemá informace o tom, že by Čína chystala odvetná opatření, před čímž varoval prezident Miloš Zeman.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 11.1.2019 v 11:36, zobrazit podobné
Babiš strávil mezi poslanci ČSSD půl hodiny a pak odjel pryč. Novinářům neřekl ani slovo
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes odpoledne mluvil ve Sněmovně asi hodinu a půl s poslanci ČSSD. Odpoledne avizoval, že klub koaličního partnera je připraven navštívit. Poslancům ČSSD Babiš vysvětloval informace o údajném únosu svého syna. Premiér dnes potvrdil, že jeho syn byl v minulosti na Ukrajině i na ukrajinském Krymu. Pobyt podle něj byl legální a v žádném případě nešlo o únos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Stanjura (ODS): Navazujeme na ty nejsmutnější tradice
Projev na 34. schůzi Poslanecké sněmovny 24. září 2019 k zákonu o obcích
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!
Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.11.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Pokud Malá neodstoupí, měl by zasáhnout premiér Babiš
Reakce na informace o vzdělání ministryně Malé
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš kontakty má, je ale nutné také přidat peníze, míní vlivný lidovec. A tuší, co se zdaněním restitucí udělá Ústavní soud
Místopředseda lidovců Ondřej Benešík tvrdí, že řada zahraničních misí před Andrejem Babišem byla velmi úspěšných. Ale premiér je první, kdo umí přesvědčit veřejnost, že zahraniční politiku dělá teprve on. „Dělají to všichni. Andrej Babiš má obrovskou výhodu: PRovou mašinu za sebou. Ale nedělá nic výjimečného, dělali to před ním, dají se konkrétně popsat a dohledat,“ říká k plánu Babiše dostat Česko do roku 2030 mezi nejinovativnější země Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš a Václav Havel? Padly zajímavé informace
Komentátor Jindřich Šídlo se na serveru Český rozhlas Plus vyjádřil k tomu, že premiér Andrej Babiš (ANO) se již v několikátém rozhovoru odvolával na Václava Havla. „Respektive aby na něj svaloval odpovědnost za svá rozhodnutí a všechny možné problémy tohoto světa,“ sdělil Šídlo s tím, že Babiš by si měl již toto nechat od cesty, neboť je to nevkusné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš právě vysvětluje poslancům ČSSD poslední dění v kauze Čapí hnízdo
Ve Sněmovně se za účasti premiéra Andreje Babiše (ANO) sešel poslanecký klub sociální demokracie. Premiér odpoledne avizoval, že klub koaličního partnera je připraven navštívit. Poslancům ČSSD chce Babiš vysvětlit informace o údajném únosu svého syna. Premiér dnes potvrdil, že jeho syn byl v minulosti na Ukrajině i na ukrajinském Krymu. Pobyt podle něj byl legální a v žádném případě nešlo o únos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist