Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.996x, což odpovídá cca 156.327-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bartík, který šířil o Zemanovi, že má rakovinu, smlouval o odškodné. U prezidenta ale narazil
Městský soud v Brně dnes zahájil proces s bývalým radním městské části Brno-střed Svatoplukem Pavlíkem. Toho žaluje prezidentská kancelář za pomluvu, kdy před prezidentskými volbami napsal na svém facebooku, že Miloš Zeman má rakovinu a zbývá mu sedm měsíců života. Hrad požaduje omluvu a odškodné pět milionů korun. Ke smíření mimosoudní cestou na návrh soudce Radka Malenovského nedošlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 18:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Vydělává na odškodné? Bartík, který šířil, že prezident Zeman umírá, má hodně zvláštní přivýdělek
Svatopluka Bartíka coby radního městské části Brno-střed pravděpodobně většina občanů České republiky dlouho neznala. Nedávno na sebe však strhl pozornost, když na sociální síti Facebook napsal, že prezident Miloš Zeman je těžce nemocen, má rakovinu a čeká ho už jen pár měsíců života. Teď na sebe Bartík upozorňuje znovu. Čím?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Brzy zemře, tvrdil brněnský radní o Zemanovi. Teď promluvil znovu. Došlo i na Sobotku
Radní za hnutí Žít Brno Svatopluk Bartík, který se proslavil rozšířením zprávy, že prezident Miloš Zeman má rakovinu a do několika měsíců zemře, si na svém sdělení dodnes trvá, byť ho na sociální síti Facebook skryl očím veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Stížnost ministra kvůli pomluvě Zemana s rakovinou. Bártík ze Žít Brno má problém
Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) podal stížnost pro porušení zákona v souvislosti s odložením trestního oznámení Hradu na brněnského politika Svatopluka Bartíka. Vyhověl tak návrhu, který mu dal prezident Miloš Zeman. ČTK to sdělil hradní právník Marek Nespala. Bartík napsal v roce 2017 na Facebooku, že Zeman má rakovinu a zbývá mu pár měsíců života.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Že má Zeman rakovinu? To se smí říct, rozhodly „orgány“
Brněnský politik Svatopluk Bartík nespáchal trestný čin, když v roce 2017 na Facebooku napsal, že prezident Miloš Zeman má rakovinu a zbývá mu pár měsíců života. Státní zástupce zamítl stížnost Hradu proti odložení trestního oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Nejste prezidentem chlíva, tak nemluvte o sviních, vzkazuje na Hrad komentátor Steigerwald
Radní městské části Brno-střed Svatopluk Bartík chtěl prezidenta poškodit sdělením, že má rakovinu, za to ho Zeman označili za svini a chce po něm pět milionů korun. Kandidáty na prezidenta, kteří kandidují s hlasy poslanců a senátorů, navíc označil za předem diskvalifikované, alespoň prý v očích občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman umře na rakovinu, napsal. A teď se o něm objevily zajímavé informace
Radní městské části Brno-střed Svatopluk Bartík (Žít Brno) je znovu středem pozornosti. Před prezidentskou volbou na sebe upozornil tím, že uvedl, že hlava státu Miloš Zeman má rakovinu a do 8 měsíců zemře. Následně na něj Hrad podal trestní oznámení pro pomluvu. Nyní si Bartíkových aktivit všiml právník Tomáš Tyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Kauza „Zeman má rakovinu“ pokračuje. Soud rozhodl
Nejvyšší soud (NS) už rozhodl o stížnosti pro porušení zákona, kterou podal někdejší ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) v souvislosti s odložením trestního oznámení Hradu na Brňana Svatopluka Bartíka. Výsledek zatím není známý. Podnět k podání stížnosti dal prezident Miloš Zeman. Bartík napsal v roce 2017 na Facebooku, že Zeman má rakovinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zemanova rakovina? Hradní lékař dal jasné slovo
Ošetřující lékař prezidenta Zemana rázně odmítl spekulace, které šíří komunální politik z Žít Brno Svatopluk Bartík, že by prezident měl rakovinu a zbývaly mu možná jen tři měsíce života. Podle něj vyšetření, která prezident podstoupil, opravňují prohlásit Bartíkova tvrzení za lživá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zemanova údajná rakovina, aneb má hyenismus v naší zemi vůbec nějaké meze?
Brněnský radní Svatopluk Bartík zveřejnil tento týden na svém facebookovém profilu zprávu o tom, že český prezident Miloš Zeman má rakovinu a zbývá mu jen pár měsíců života.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.11.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Prostě prasárna! Radní Bartík dostal facku od šéfky hnutí, za které kandidoval
Předsedkyně hnutí Žít Brno Barbora Antonová kritizovala radního Svatopluka Bartíka za to, že zveřejnil na internetu tvrzení o zdraví prezidenta Miloše Zemana. Radní za Brno-střed, který byl zvolen v komunálních volbách jako nestraník právě za Žít Brno, na facebooku napsal, že Zeman má rakovinu a zbývá mu sedm měsíců života. Antonová dnes ČTK řekla, že považuje za neetické zveřejnění podobných tvrzení, ať už jde o zdravotní stav jakéhokoli člověka. Hnutí ale z Bartíkova chování nebude vyvozovat žádné důsledky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist