Zdechovský (KDU-ČSL): Kostely jsou důležitou součástí našeho světa
Komentář na facebookovém profilu k diskusi o potřebnosti kostelů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 22:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Zdechovský (KDU-ČSL): Unikátní broumovské kostely budou otevřeny pro turisty celé léto
Pro obrovský zájem turistů, kteří na Broumovsko míří z celé Evropy, se letos otevřou broumovské kostely veřejnosti po dobu celých letních prázdnin. Vstupné bude dobrovolné a půjde předně na opravu těchto barokních skvostů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL):Broumovské kostely budou otevřené ještě týden
Ještě týden budou mít lidé možnost prohlédnout si unikátní barokní broumovské kostely. Možnosti navštívit je během Léta otevřených kostelů využilo už okolo tisícovky lidí z celé České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zapálené, pokálené, rozmlácené. Nejen Notre-Dame, evropské kostely trpí. Velmi dlouhý seznam
Den předtím, než vypukl požár katedrály Notre-Dame v Paříži, zveřejnil think-tank Gatestone Institute v New Yorku článek, který mapuje útoky na kostely a křesťanské symboly ve Francii i v Německu. V obou zemích probíhá plíživá válka proti všemu, co symbolizuje křesťanství: jsou to útoky na kříže na vrcholcích hor, na sošky svatých v kapličkách u silnic, na kostely a nedávno dokonce i na hřbitovy. Není slyšet ani sebemenší náznak, který by mohl vést k podezření, že s tím mají něco společného migranti. Pokud taková informace už unikne, jsou pachatelé prezentováni jako duševně nemocní lidé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Brněnská věznice vybudovala moderní zázemí pro psovody
Nové, moderní zázemí mají nyní k dispozici psovodi, kteří se svými čtyřnohými svěřenci slouží ve Vazební věznici v Brně. Služební psi jsou nedílnou součástí a velmi důležitou složkou v rámci služby ve věznicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
A tohle víte? Zdechovský přidal informace o migraci
Migranti jsou novodobí otroci, říká Tomáš Zdechovský, europoslanec za KDU-ČSL, a opírá se o dokument německé televize. Na jihu Evropy prý pracují v ohavných podmínkách za mrzkou mzdu a Zdechovský chce, aby se s tím něco dělalo. Své myšlenky uveřejnil na svém blogu na serveru iDnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
dTest: Moderní test cyklohelem - bezpečnostní normy jsou zastaralé
Cyklistická helma by měla být důležitou součástí cyklistického vybavení, neboť pády z kola můžou být fatální. Spotřebitelský časopis dTest otestoval 22 vzorků cyklistických helem novou laboratorní metodou, aby prověřil jejich schopnost ochránit hlavu před zraněním mozku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Budějovický Budvar uvádí na trh dvě sezónní piva: CVIKL a LONDON PRIDE
Pivní novinky, sezónní piva, limitované edice a další inovace v oblasti čepovaného piva jsou důležitou součástí dlouhodobého programu, kterým pivovar pomáhá provozovatelům restaurací udržet stálé zákazníky a samozřejmě i přilákat nové hosty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Petr Havel: ČR by měla akceptovat změny v zemědělské politice EU
Nejsem si zcela jist, zda je tak hodně důležitou součástí hodnocení ministrů ČR podle toho, jak jsou schopni díky nastavení svých dotačních programů a administrativy čerpat dotace z EU. Faktem ale je, že se rychlým čerpáním většina z nich chlubí, a pokud čerpání drhne, cudně o tom mlčí. Tak či tak se nicméně peníze z Bruselu hodí, byť jsou často směrovány na aktivity, která zas tak velký prospěch nepřinášejí. To se mimo jiné týká evropských…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.9.2017 v 10:41, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Sociální demokracie podporuje kvalitní život na venkově
Venkov je důležitou součástí České republiky. A že na tom naše země není dobře, ukazují nejrůznější statistiky a srovnání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: USA opouštějí „prdele světa“ a ty směřují k Rusku a Číně. A co naše „prdel světa“?
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Další státy v jižní Asii se odtahují od Spojených států a posilují partnerství s Čínou či Ruskem, uvádí editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová, která se též věnuje aktuální aféře v USA, kdy prezident Donald J. Trump měl říci o chudých zemích, že jsou to „prdele světa“. Trump dle Spencerové dělí svět na silné státy, což je Rusko a Čína... a na zbytek. „USA se role našeho loutkovodiče dobrovolně zříkají a nepokrytě dávají Evropě najevo, že se může stát ekonomickou (a doufám, že jen ekonomickou) obětí Ameriky. Ostatně, jako každá jiná ‚prdel světa‘. A je zajímavé sledovat, jak se s tím EU vypořádává,“ uvádí Spencerová v rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist