Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.742x, což odpovídá cca 143.074-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
A politická scéna se otřese v základech. Víme, proč odešel Robert Šlachta do civilu. Dva měsíce to bylo téměř státní tajemství
EXKLUZIVNĚ Šest let od slavného zásahu Roberta Šlachty na Úřadu vlády ČR a větách o tom, že policie spustila velkou akci, při které našla kilogramy zlata, Šlachta definitivně odchází do civilu. Tato zpráva obletěla česká média ve středu a řadě komentátorů, ale i odborníků to bylo líto. Média v té souvislosti uvedla, že bývalý šéf dnes již neexistujícího Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) odchází do civilu, podle všeho za tím prý stojí osobní důvody. ParlamentníListy.cz však mají docela jiné informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 05:35, prečteno: 19x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Kubiceho muž versus Šlachta: Údajnou krádež peněz z trezoru na vnitru rozsekl až Rychetského soud. Máme DOKUMENT
Petr Plaňanský býval náměstkem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ). Do civilu odešel se svým šéfem Janem Kubicem a nastoupil na Ministerstvo vnitra jako ředitel odboru interního auditu. Když začal na ministerstvu zkoumat finanční nesrovnalosti na svém bývalém útvaru, který už vedl Robert Šlachta, rozehrála se hra, na jejímž konci skončil Petr Plaňanský jako odsouzený.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Mezi policií a Šlachtou to zase vře: Nechápu, proč na mě útočí, brání se bývalý detektiv
Když Robert Šlachta hrozil, že odejde od policie, pokud se uskuteční její reorganizace, policejní prezident Tomáš Tuhý a jeho podřízení tvrdili, že policie nestojí na jednom člověku a jestli Šlachta chce jít, ať si jde. Teď se ale karta obrací a policie si stěžuje, že jí Šlachta přetahuje lidi k Celní správě. Sám Šlachta nechápe, na co si policie stěžuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Robert Šlachta znovu v akci? Měl by trápit Sobotku s OKD, ale mnozí se už začali ošívat
Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta by mohl pomáhat poslancům rozlousknout případ privatizace OKD. Píší to dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil: Volby - jaká byla scéna, jak byly rozdány role a jak se povedla režie
Politická scéna bývá srovnávána se scénou divadelní nikoli náhodou. Je to vlastní téměř všem kulturám a civilizacím. Volba papeže, korunovace císařů, králů, okázalé uvádění do funkce knížat, později k nim přibyli prezidenti, říšští kancléři, generálních tajemníci a v některých zemích ministři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Puč, svržení Nečase a vytažení do mocenských pozic Babiše? Robert Šlachta promluvil
Robert Šlachta, někdejší šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), který už neexistuje, poskytl rozhovor úterním Lidovým novinám. Vrátil se v něm k policejnímu zásahu na Úřadu vlády ČR, který vedl k pádu vlády Petra Nečase. Prozradil, zda se mu desetiměsíční podmíněný trest pro Janu Nečasovou-Nagyovou zdá dostatečný a popsal, jak těžké to policisté měli a mají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Šlachta: Reforma rozprášila ÚOOZ. Je to prasárna
Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta se rozmluvil pro server Týden.cz. „Musel jsem odejít. Zatočili by s námi jako s policií na Slovensku,“ zdůvodňuje svůj odchod muž, jenž je nyní u celníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Robert Šlachta si může pískat. Vedení policie na něj za černé jízdy nedosáhlo
Bývalý lovec mafiánů, šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta, si může oddechnout. Po Šlachtovi šly vedení policie a Generální inspekce bezpečnostních sborů kvůli poněkud zvláštní záležitosti. Reálně mu hrozilo stíhání za černé jízdy služebním automobilem poté, co předloni opustil řady policie po oznámení reorganizace elitních útvarů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ČSSD - všechno slíbíme jenom nás volte!
Jde o "holuba na střeše" sliby mají téměř socialistický nádech - zvýšíme, zlepšíme, postaráme se. Politická scéna potřebuje jako sůl obměnu tváří na některých dosavadních se již projevují známky z přepracování.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.6.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Scéna v ČT, kterou probíral soud: Jde i o Babišova oblíbence Šlachtu. Máme rozsudek
Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta podle všeho asistoval u televizního rozhovoru, ve kterém jeho podřízený Jiří Komárek předloni v létě nařkl policejního prezidenta z brutálního úniku informací. Vyplývá to z rozsudku pražského krajského soudu, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici. Někdejší vedoucí ostravské pobočky policejního útvaru Komárek, původně potrestaný podmínečným trestem, byl na základě odvolání osvobozen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Šlachty se v rozhovoru zeptali, proč shodil Nečasovu vládu. Reakce byla hodně prudká
Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta se rozmluvil pro magazín Týden. „Musel jsem odejít. Zatočili by s námi jako s policií na Slovensku,“ zdůvodňuje svůj odchod muž, jenž je nyní u celníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist