Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.909x, což odpovídá cca 203.966-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Olomoucký hejtman z hnutí ANO: Demonstrace mě ze všeho nejvíc uklidnily
ROZHOVOR „Jako první v Česku máme funkční koncepci paliativní péče nebo třeba program na podporu hendikepovaných sportovců, jako jediní v republice děkujeme krajskými cenami lidem, kteří působí v cestovních ruchu nebo se věnují ochraně životního prostředí. Dnes je úřad mnohem dynamičtější, akčnější, jsme tady pro lidi,“ vyzdvihl Olomoucký kraj hejtman Ladislav Okleštěk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Olomoucký hejtman odmítl výzvu zastupitelů ANO, aby rezignoval
Olomoucký hejtman Oto Košta (za ANO) dnes odmítl nedělní výzvu krajského zastupitelského klubu ANO, aby rezignoval na svoji funkci. Košta dnes ČTK řekl, že důvody uvedené ve výzvě k rezignaci považuje za zástupné. Klub s krajským předsednictvem hnutí ANO tvrdí, že Košta nezvládá řízení kraje. Kritizují také, že jako svého poradce zaměstnal předchozího hejtmana Jiřího Rozbořila z ČSSD, jenž je vyšetřován v korupční kauze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Demonstrace v Íránu - Výhodné pro konzervativce i reformátory?
Protesty prozatím ze všeho nejvíc posloužily střetu mezi konzervativním duchovním proudem a prezidentem Róháním, který vsadil takřka vše na jadernou dohodu se Západem a politiku „otevírání se světu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Naštvaný a vystrnaďovaný hejtman Košta: Všude budu říkat, ať nikdo nevolí Oklešťka
Olomoucký hejtman Oto Košta (ANO) hrozí, že pokud bude odvolán, rozjede proti svému politickému konkurentovi, krajskému předsedovi hnutí ANO a poslanci Ladislavu Oklešťkovi kampaň. Informuje o tom server Seznam.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Olomoucký hejtman Košta (ANO) byl na sněmu ANO jen jako veřejnost
Pouze z části vyhrazené pro veřejnost mohl dnes sledovat celostátní sněm ANO v Praze olomoucký hejtman a člen ANO Oto Košta, kterého chtějí jeho spolustraníci spolu s koaličními ČSSD a ODS v pondělí odvolat z funkce. Lídr loňské kandidátky ANO v Olomouckém kraji po příchodu do předsálí vzbudil rozruch v řadách novinářů i pořadatelů sněmu a nakonec zůstal mimo část určenou pro účastníky sněmu, protože nebyl na seznamu pozvaných hostů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Hejtman Okleštěk: Olomoucký kraj bude konečně vcelku. Zbaví se nezáživné pomlčky
Velkou změnu už brzy prodělá elektronické srdce Olomouckého kraje. Jeho webové a e-mailové adresy totiž přejdou pod novou doménu. Místo jazykolamu kr-olomoucky.cz se bude nově používat olkraj.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Olomoucký kraj další návštěvu prezidenta opět zaplatí, hlásí hejtman Okleštěk
Olomoucký hejtman Ladislav Okleštěk (ANO) odmítl výzvu ministra zemědělství a krajského zastupitele Mariana Jurečky (KDU-ČSL), aby krajský úřad ze svého rozpočtu už neplatil plánovanou listopadovou návštěvu prezidenta Miloše Zemana v regionu. Okleštěk dnes novinářům řekl, že náklady budou zřejmě nižší než při předchozích návštěvách. Hejtmanství za každou ze čtyř dosavadních návštěv prezidenta zaplatilo vždy několik set tisíc korun, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Já vám to přeložím, anglicky asi nevládnete. Hejtman Košta a poslanec Okleštěk si prý vjeli do vlasů už při prvním setkání
Olomoucký hejtman za hnutí ANO Oto Košta ukázal, že ještě neřekl poslední slovo. V rozhovoru pro páteční MF Dnes jasně ukázal, že na sobě rozhodně nenechá dříví štípat. Že spolu v koalici nemluvíme? Když náměstci chtěli vědět, jestli bych jim nepustil řidiče do Vídně na losování UEFA, vždycky věděli, kde mě najdou,“ udeřil Košta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Náměstci naštvaného Košty vracejí úder. Vysvětlují, proč musí hejtman zmizet
Lídr hnutí ANO v krajských volbách pro Olomoucký kraj dostal podporu Andreje Babiše (ANO) a posléze vyhrál volby. Netrvalo však dlouho a sounáležitost Košty s ANO se rozplynula. Hnutí se chystá vlastního hejtmana politicky popravit. Má přitom podporu svých koaličních partnerů z řad ČSSD a ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Blíží se demonstrace proti Babišovi. Na internetu se na ni srocují už tisíce lidí
„Proč? Proto!“ Tak zní název demonstrace pořádané na protest proti Andreji Babišovi (ANO). Otázka v názvu demonstrace odkazuje na inzeráty, které Babiš nechal uveřejnit nejen v MF Dnes a Lidových novinách. Babiš má v inzerátu přelepená ústa páskou, snaží se naznačit, že je umlčován a klade si otázku, proč se tak děje. Občané se podle všeho chystají ministrovi odpovědět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Další demonstrace proti Babišovi. Budou aktivisté, písničkáři a co nejvíc hluku. Zve herec Tomáš Hanák a nedá se to popsat
Další týden, další demonstrace. Po Sirénách z minulé středy se chystá další, opět středeční záležitost. Tentokrát prý snad poslední. A podpořil ji i Tomáš Hanák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist