Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.909x, což odpovídá cca 203.966-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Já že to dělám za peníze?“ Nemá ráda Babiše a soudí se s ním
Zatímco se zdá, že z kauzy firmy Čapí hnízdo by nakonec premiér Andrej Babiš (ANO) mohl vyváznout bez úhony, má možná další problém. Rozhodla se ho zažalovat paní Jana Filipová, které se velmi dotklo to, co říkal Babiš v televizi. Prý lhal o demonstrantech, kteří proti němu protestují, když o nich tvrdil, že jsou placení. Žena se prý kvůli této zcela této nepravdivé informaci ocitla pod velkým tlakem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 10:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Gauner. Vyjde to najevo, naříkal na Babiše jeho veliký nepřítel. Ale ukázalo se, že také nemá čistý štít
Zemědělec Bohumír Rada nemůže přijít na jméno budovateli Agrofertu a dnes již bývalému ministru financí Andreji Babišovi (ANO). Když pro něj Rada hledá nějaké označení, říká mu „gauner“. A to není zdaleka jediné nelichotivé označení, které na adresu šéfa hnutí ANO Andreje Babiše používá. Sám o sobě prý šéf ANO tvrdí, že v této zemi ovládá všechno, včetně prezidenta republiky Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Barta (OČR): Děti, sport a peníze
Peníze hýbou světem a samozřejmě ovlivňují i budoucnost našich dětí. Kdo na to má, zaplatí sportovní či jiný kroužek. Kdo má peněz málo a živoří nemá ani čas ani peníze na výchovu dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Kubiceho zpráva má novou variantu. Načasování je jasné, říká k žádosti o vydání Babiše europoslanec
ROZHOVOR „Kubiceho zpráva ‚náhodou‘ ponechaná k nahlédnutí má novou variantu. Načasování je jasné. Pokud jde o tepláky pro Andreje Babiše, ty podle mne nehrozí. Koneckonců ani pro Bohuslava Sobotku a jeho spolupracovníky zjevně nejsou připraveny,“ soudí europoslanec Jaromír Kohlíček (KSČM) o možném obvinění šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a jeho dalším osudu. Soudí, že načasování celého příběhu je zjevně předvolební. „Celá parlamentní taškařice tak, jak jsme ji sledovali, poškodila daleko více ostatní aktéry, než ‚nešéfa‘ Agrofertu,“ dodává. V rozhovoru ParlamentníchListů.cz ale odpovídá i na jiné žhavé otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Paní Mašínová, to by už stačilo!
Mohu ještě pochopit, že paní Zdena Mašínová nemá ráda prezidenta Zemana, co ale nechápu, proč jej uráží způsobem, ke kterému nemá nejmenší důvod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Co si ta EU o sobě a o nás myslí…
Už zase žene (ne)suverénní stát před soud. A chce úplatu, odplatu, pokuty a… S ekologií, to nemá společného vůbec nic a s lidmi?...jen jejich ovládání a peníze. Překvapivé, že? Další trik, jak přesunout peníze od chudších lidí 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.1.2019 v 06:40, zobrazit podobné
Blaha (ODS): Aktivistické školství je zločin na dětech
Na začátek dobrá zpráva: Vláda zvýšila platy ve školství od 1. listopadu 2017 o 15 %. Sice na to pořád hledá (nemá) peníze, ale to nevadí – ekonomika šlape, takže peníze z daní do rozpočtu tečou rychle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Je to nechutné. Martin Fendrych nabádá opozici, aby začala na Babiše řvát
Komentátor Martin Fendrych se ve svém komentáři na serveru Aktuálně.cz zaměřil na meze populismu. Podle jeho slov například premiér Andrej Babiš (ANO) žádné nemá a rozdává naše peníze na úkor nejslabších.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Valachová (ČSSD): Obědy pro děti zdarma? To nejsou sprostá slova
Každé desáté dítě v České republice nemá ve škole obědy. Rodiče jim je nezaplatí. Někdy je tatínek gambler, většinou na ně rodina prostě nemá peníze. Nevěříte tomu? To jsou prověřená čísla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Šafr posílá českou veřejnost k psychiatrovi. Je prý tak hloupá, že posílá peníze do kapsy svého premiéra
Novinář a komentátor Pavel Šafr na svém serveru Forum 24 okomentoval dění ohledně premiéra Andreje Babiše a toku dotací pro jeho firmy. „Občané ochotně přispívají peníze do soukromé kapsy svého premiéra,“ píše Šafr a popisuje, jak se peníze českých daňových poplatníků ocitají „v kapse“ Andreje Babiše. „Česká veřejnost zraje na kolektivní návštěvu u psychiatra,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ruský umělec Vorotnikov. Pátrá po něm policie i Interpol, ale PL se s ním setkaly v Praze
ROZHOVOR Jsem menší parazit než všechny země. Jsem umělec, dělám umění a neprodávám ho. Za své umění peníze nechci. Když něco potřebuju, tak si to vezmu. Jde o takové banditství, partizánství. Tak o svém životním stylu hovoří umělec Oleg Vorotnikov. Na fotografiích měl vždy dlouhé vlasy, nyní je v rámci života v ilegalitě ostříhaný do hola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist