Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.915x, což odpovídá cca 204.279-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zdechovský (KDU-ČSL): Pokud o experty z Europolu jednou přijdeme, už se nevrátí
Evropští lidovci nechtějí škrty ohrozit operace Europolu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Ředitelka Europolu jednala s vedením Policie ČR
Vedení Policie ČR v čele s policejním prezidentem přivítalo novou výkonnou ředitelku Europolu paní Catherine De Bolle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Další krok EU v boji proti terorismu - sdílení daktyloskopických databází
Databáze Europolu v současné době obsahuje daktyloskopické záznamy pouze od části zemí EU, což se ukazuje jako velmi problematické například při útěku migrantů z Francie do Německa, kdy je ztížena jejich identifikace. Automatické sdílení databází mezi všemi státy EU by tak mělo výrazně pomoci v oblasti bezpečnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Mluvila s pašeráky z Libye! A ten soud... Tomáš Zdechovský má těžko uvěřitelné informace o kapitánce lodi plné uprchlíků
ROZHOVOR „Tento týden jsem měl v Evropském parlamentu setkání s lidmi z Europolu, kteří bojují proti pašerákům lidí. Bohužel její jméno a jméno některých neziskových organizací…,“ europoslanec Tomáš Zdechovský má jasné informace o působení kapitánky Racketeové. „Byla to její loď, u které je zachycena komunikace s pašeráckými skupinami z Libye. Celou dobu systematicky bojovala proti tomu, aby byla loď pod kontrolou,“ uvedl. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje její práci, kterou považuje za nepřípustnou. A jaký padne u soudu verdikt? „Když vidíte, jaké si platí z vybraných peněz esa, která ji budou obhajovat.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Cestou k řešení migrace je jistě, ale nejen, návratová politika
Pokud to včas nepochopíme - a otázkou je, zde jsme se již neoctli za nevratným bodem celého tohoto procesu – nejenže už nic nezískáme, ale naopak nakonec o všechno přijdeme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Milan Knížák: My přijdeme zase!
Náš stát je ovládán dvěma osobami a pokud to někdo nevidí, tak je slepý nebo schválně zavírá oči. Na Hradě sedí předčasně zestárlý a mocichtivý Zeman, který dává ostentativně najevo svojí plebejskost. Jeho oslava znovuzvolení je toho jasným důkazem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Silně proticírkevně smýšlející europoslanec za ODS Zahradil není žádnou výhrou, oponuje Zdechovský publicistovi
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) zareagoval na serveru KrestanDnes.cz na článek publicisty Františka Schildberga ohledně postoje k Evropské unii. Autor článku totiž podle Zdechovského uvedl, že není dobré volit KDU-ČSL, pokud je pro voliče „nejdůležitější říci NE bruselskému protikřesťanskému sociálnímu inženýrství“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Oblézá různé muže a teď bude křičet proti sexismu? Europoslanec Zdechovský o Trumpovi i jeho odpůrcích
ROZHOVOR „Tyto skupiny většinou podporovaly Hillary Clinton, a teď tedy protestují proti Donaldu Trumpovi,“ říká k protestům proti zvolení Donalda Trumpa europoslanec Tomáš Zdechovský. Obul se i do Madonny. „No, já nevím, kdo je víc sexistický, jestli Trump, nebo Madonna?“ ptá se Zdechovský. Promluvil i o tom, co bude znamenat Trumpova vláda v Americe pro Evropu, a zmínil se i o kancléřce Merkelové a volbách v Německu. Pokud bude kancléřkou, tak předpokládám, že to může být asi její poslední volební období,“ míní europoslanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Bradáč (KDU-ČSL): Rychlíky do Křižanova vrátí jen domluva všech zainteresovaných
V Křižanově od prosincové platnosti nového jízdního řádu nestaví určitý typ rychlíků. Lidé jsou naštvaní, po Vánocích dokonce demonstrovali. Pokud se rychlíková zastávka neobnoví, hrozí, že například lidé z Meziříčska a Křižanovska při cestě do Brna přesednou na auta a k vlakům už se nevrátí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš neví, která bije. Je zmatený. Europoslanec Zdechovský přináší šokující informace o smlouvě, před kterou varoval profesor Piťha
ROZHOVOR „Premiér Babiš neví, která bije. Je zmatený a vůbec se v této problematice neorientuje. Jednou za ním přišly na kafe holky z genderu a on to hned začal podporovat. Tak se nerozhoduje státník, ale naprosto nekompetentní populista, který nedokáže opřít svá rozhodnutí o fakta, ale rozhoduje se jen na základě emocí,“ říká europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Tomio, jsi lhář! Na*raný Zdechovský žene Okamuru k soudu a za jízdy v autě natočil toto VIDEO
Předseda SPD Tomio Okamura nechal na stránkách svého hnutí zveřejnit prohlášení, že čeští europoslanci hlasovali pro potrestání České republiky za to, že tato země odmítá přistoupit na systém přerozdělování uprchlíků podle kvót. Okamura není zdaleka jediným politikem, který tuto lež pronesl, ale europoslanec Tomáš Zdechovský se rozhodl zareagovat právě na Okamuru a jednou provždy toto tvrzení smést ze stolu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist