Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.946x, což odpovídá cca 205.897-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vina ČT a Rozhlasu! Erik Best účtuje s kauzou ,,osvobození Babiše"
Novinář Best si vzal na paškál Českou televizi a Český rozhlas. Konstatoval, že tato veřejnoprávní média udělala něco, co podle jeho názoru rozhodně dělat nesmějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 12:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Prase? Erik Best prozkoumal slova Miroslava Kalouska
„Prasata v politice“? Nad nedávnou epizodou související s kauzou kolem premiérova syna Andreje Babiše mladšího se zamýšlí politický analytik Erik Best ve svém pravidelném komentáři Final Word. Jde o výrok Miroslava Kalouska o premiérovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Erik Best: Ne, Babiš nechce menšinovou vládu. Usiluje o toto. A má to už připraveno
Americký novinář Erik Best na vlnách Českého rozhlasu promluvil o tom, jak vidí povolební situaci v Česku. Zdůraznil, že nevěří ve vznik menšinové vlády šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Toto zapadlo: Erik Best popsal, jak to doopravdy bylo s Ondráčkem a o co šlo
Ještě před tím, než komunistický poslanec Zdeněk Ondráček rezignoval na post šéfa komise pro kontrolu GIBS, vystoupil v Českém rozhlasu, v pořadu Jak to vidí, americký novinář Erik Best. A hovořil o tom, že zvolení komunisty Ondráčka do komise pro GIBS je další předem promyšlený tah premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Špatné, pane Porošenko. Erik Best zhodnotil situaci kolem Kerče
Ve svých dvou posledních příspěvcích na svém webu Fleet Sheet se novinář Erik Best zabývá jednak konfliktem Ukrajiny a Ruska v Azovském moři, a také svazky StB a jejich souvislostí s Andrejem Babišem. Srovnával Porošenkovy kroky s kauzou Novičok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tabery vyráží do boje za rozhlasového šéfa, proslaveného kauzou „porno na Vltavě“. Jestli mu neprodlouží smlouvu, bude se to prý podobat roku 1968
Šéfredaktor časopisu Respekt Erik Tabery má obavy o osud ředitele Českého rozhlasu Vltava Petra Fischera. Od pseudoaféry s „pornem na Vltavě“ je Fischerova pozice poněkud nejistá. Bohužel nabývají na síle hlasy lidí, u kterých kultura končí u Aloise Jiráska a modernější trendy již odsuzují. Tabery doufá, že generální ředitel rozhlasu René Zavoral Fischera nakonec podpoří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Opozice to přehání. Erik Best šel do Českého rozhlasu mluvit o Zemanovi. A dozvěděl se, že prezident konal protiústavně
Jaký byl rok 2018? Jak si v něm počínali čeští politici? Je Miloš Zeman dobrým prezidentem? Zvládá Andrej Babiš roli premiéra? Nejen o těchto otázkách spolu na vlnách Českého rozhlasu diskutovali rozhlasový komentátor Radko Kubičko, publicista Roman Joch a americký novinář Erik Best. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
„Osvobození“ Babiše. Tabery promluvil za veřejnost: Nemůžeme požadovat, aby šel k soudu, ale vysvětlení ano
Státní zástupce Jaroslav Šaroch nechce nadále stíhat Andreje Babiše a jeho společníky za kauzu Čapí hnízdo. Tento „granát vhozený do místnosti” způsobil v minulém týdnu mnoho zpráv. Nyní o něm píše týdeník Respekt, konkrétně jeho šéfredaktor Erik Tabery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš a Merkelová: Erik Best odhalil překvapivou pravdu
V diskusi na Českém rozhlasu Plus se sešli novinář Erik Best, redaktor Hospodářských novin Ondřej Houska a Jiří Pehe, ředitel New York University of Prague. Moderoval Tomáš Procházka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
A vy to nevíte, pane Drahoši? Erik Best pokládá zásadní otázku a odhaluje své podezření
Miloš Zeman má tři týdny před volbami skvěle rozehranou partii. Má zajištěný pravidelný přístup do médií a jasné téma, ostatní kandidáti mají smůlu. Situaci pro ParlamentníListy.cz rozebírá politický analytik a novinář Erik Best. Pozastavil se též nad tím, že Drahoš nezná sponzory své kampaně, včetně člověka spojeného s kauzou Mosteká uhelná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
To až uslyší členové ČSSD... Erik Best vynáší utajené informace z jednání o vládě
Americký novinář Erik Best se na vlnách Českého rozhlasu vyjádřil ke druhému jmenování šéfa hnutí ANO Andreje Babiše premiérem. Best poukázal mimo jiné na to, že důležitou kartu k sestavení vlády s důvěrou stále drží v ruce prezident Miloš Zeman. Prozradil také některé informace ze zákulisí. V jednu chvíli údajně Babiš ČSSD dokonce nabízel až 8 křesel ve vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist