Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.909x, což odpovídá cca 203.966-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
,,Migrace, šíření předsudků..." Rušno kolem filmu Nabarvené ptáče režiséra Marhoula
Václavovi Marhoulovi, který nedávno prohlásil, že Zeman je jako fašisté, již brzy kina začnou hrát jeho nový film o chlapci židovského původu v době holocaustu Nabarvené ptáče. Premiéra filmu bude již za týden a všiml si ho i Jaroslav Plesl nebo Václav Vyoral, který napsal: „Nerad soudím bez zhlédnutí, ale troufám si říct, že ideologické nalejvárně se nevyhne,“ bude tedy film ideologickou nalejvárnou? Podle popisu to tak téměř vypadá…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 14:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

,,Jak béčkový film." Režisér Marhoul, nepřítel Zemana, musel snést další ťafku za Nabarvené ptáče
Režisér filmu Nabarvené ptáče, Václav Marhoul dostal z Polska jinou kritiku, než kterou nejspíše čekal. Polská kritička jeho film v polském vydání časopisu Vogue označila za pornografii násilí. „Sbírka sadistického chování, předvedená na plátně, by se do recenze nevešla. Sexuální zneužívání muži a ženami, pohanské obřady, zakopávání do země, trhání psem, útěk přes pole mrtvol, slalom mezi střelami,“ napsala. Co jí na filmu tedy vadilo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jaroslav Vyleťal: Nabarvené ptáče? Tenhle film natočil lišák, který se pěkně vybarvil
Na filmy, kde se zkreslují dějiny, se vyhazují milióny. „Nepovolaní“ režiséři si v grantech od státu ani neškrtnou, ale ti řvoucí na náměstích a plivající po základech demokracie mají zelenou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Wolf (KU-ČSL): V první výzvě Nadačního fondu Praha ve filmu Prague Film Fund uspěly čtyři projekty
Úspěšné projekty získaly nadační příspěvky celkem za 5,3 milionu korun. Jedná se o indický The Ring (nynější distribuční titul filmu: Jab Harry met Sejal) režiséra Imtiaze Aliho, The Death and Life of John F. Donovan v hlavní roli s Natalie Portman od kanadského režiséra Xaviera Dolana. Podporu získal také projekt společnosti Gaumont s názvem Tout le monde debout, který je francouzskou komedií populárního herce, autora a režiséra Francka Dubosca, a televizní film Ein Sommer in Prag režisérky Karoly Meeder pro německou stanici ZDF a rakouskou ORF.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kolem Syřana, který se vyfotil s Merkelovou a pak byl označen za teroristu, je teď v Německu hodně rušno
Soudní proces v německém Würzburgu, ve kterém syrský uprchlík Anas Mudamání žaluje Facebook, byl přerušen do 7. března. Soudce chce totiž vyslechnout obě strany. Rozhodnutí by mělo ukázat, jak do budoucna zastavit šíření urážlivých a nepravdivých příspěvků prostřednictvím sociálních sítí. A za vše může jedna selfie. Píše o tom server Independent.co.uk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jan Čulík a Vít VIDEO Klusák si povídají o českém rasismu a nenávisti. Raději zvažte, jestli na to klikat
Nejen o novém celovečerním filmu režiséra Víta Klusáka „Svět podle Daliborka“ pohovořil se samotným tvůrcem filmu šéfredaktor serveru Britské listy Jan Čulík. Hovořilo se také o nenávisti – Klusák je přesvědčen, že strach plus frustrace se rovná nenávist.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Jan Čulík a Vít Klusák si povídají o českém rasismu a nenávisti. Raději zvažte, jestli na to klikat
Nejen o novém celovečerním filmu režiséra Víta Klusáka „Svět podle Daliborka“ pohovořil se samotným tvůrcem filmu šéfredaktor serveru Britské listy Jan Čulík. Hovořilo se také o nenávisti – Klusák je přesvědčen, že strach plus frustrace se rovná nenávist.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Můj život Cukety na Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně
V úterý 30. května a v pátek 2. června se na 57. Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně bude promítat tituly ověnčený snímek Můj život Cukety režiséra Claude Barrase. Snímek je zároveň finalistou filmové ceny Evropského parlamentu LUX Film Prize 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Legrace i možný skandál kolem Havlovy fotografie. Budou se „mazat archivy"?
Šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl na svém facebooku poukázal na snímek prezidenta Václava Havla se zpěvákem Michaelem Jacksonem, jenž byl pořízen před koncertem Jacksona v Praze, v roce 1996. Zesnulý zpěvák čelí opakovaným obviněním ze zneužívání dětí. Nová obvinění Jacksona vyvstala po uvedení nového filmu režiséra Dana Reeda „Leaving Neverland“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Demokracie by nebyla špatná, ale...
Hláška z filmu režiséra Trošky "Slunce, seno a pár facek": "Promiň, soudružko, promiň. Coooožéééé???? Já ti dám soudružku, tady máš přes držku."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist