Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.583x, což odpovídá cca 134.777-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zeman se rozjel u Soukupa: Mediální smečka včetně ČT. Šaroch má odvahu. Němcová? Tu nemá smysl ani komentovat
Po letní prázdninové pauze prezident Miloš Zeman opět usedl před kamery TV Barrandov, aby v pořadu Týden s prezidentem odhalil divákům své názory na aktuální dění hýbající nejen českou politickou scénou. A že ožehavých témat k diskusi nebylo vůbec málo. S moderátorem Jaromírem Soukupem se dotkli například sporu okolo sochy maršála Koněva na Praze 6, ale také Šarochova rozhodnutí navrhujícího zastavit trestní stíhání premiéra Babiše. Mluvili i o Staňkově rozhodnutí, jež učinil v poslední den svého ministrování, či o klimatických změnách v souvislosti s Trumpovým záměrem koupit Grónsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 05:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Okamura: Nemá smysl dlouze komentovat každý výkřik, který nemá hlavu ani patu
Komentář na facebookovém profilu k blogu Jiřího Pehe
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman: „Šaroch se postavil mediální smečce!“
Prezident pochválil žalobce, čímž opět přispěl k diskusi o svém „zdravotním stavu“. Pan doktor Šaroch v kauze“ Babiš“ totiž rozhodl buď v souladu či v nesouladu se zákonem a občan to nedokáže posoudit o nic lépe než prezident.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.9.2019 v 12:40, zobrazit podobné
Velvyslanec Ruska v Česku pro PL: Skripal? To nemá cenu komentovat. USA odposlouchávají vše. Hlavní jsou obchodní vztahy. Maršál Koněv zachránil Prahu před zničením
ROZHOVOR Že Rusko v Británii zabilo bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala? „Je to provokativní kampaň, nemá smysl to komentovat,“ sdělil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz velvyslanec Ruské federace v Česku Alexandr Vladimirovič Zmejevskij. Vyjádřil se rovněž k palčivé kauze kolem pomníku maršála Koněva v Praze nebo blížících se ruských prezidentských volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Trombik (kandidát SPD): Dominik Feri, smečka sluníčkářských primitivů a mediální dno
Pražská kavárna a její politické a mediální divize ukazují, jak hluboko lze klesnout
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Nemají odvahu, myslí si Miroslava Němcová o členech ANO. Babišova vláda je podle ní za zenitem
Opoziční ODS, Piráti, lidovci, TOP 09 a hnutí STAN se domluvili, že vyvolají ve Sněmovně hlasování o nedůvěře vládě. I když se ke zmiňovaným stranám má připojit SPD, dostatečný počet hlasů k vyslovení nedůvěry opozice nemá. I přesto to má podle poslankyně Miroslavy Němcové (ODS) smysl, v rozhovoru pro server Info.cz zdůvodnila, proč je svolání schůze důležité, o hnutí ANO prohlásila, že je sekta a Babiš podle jejích slov tajně kooperuje s Okamurou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Nytra: Otázky a názory – První týden kauzy „demise“
Komentovat dění v nynější české politice ráno nebo dopoledne nemá smysl, protože do večera je všechno jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Němcová se pustila do místopředsedy Sněmovny: Nestačím žasnout, kde bere odvahu takto vystupovat
K aktuální kauze Čapí hnízdo i k teroristickému útoku v Barceloně se v pořadu Interview ČT24 vyjádřila předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman pro PL k Čapímu hnízdu: Šaroch je odvážný, jeho rozhodnutí by se mělo zveřejnit
Rozhodnutí navrhující zastavit trestní stíhání premiéra Babiše, které čítá 90 stran, by se mělo zveřejnit. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman. Na adresu nejvyššího žalobce Pavla Zemana hlava státu uvedla, že by se k případu zatím vůbec neměl vyjadřovat. Miloš Zeman také ocenil Šarocha. “Vážím si ho za jeho odvahu,” sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová, to je opravdu případ. Zdá se, že už neví, co mluví, obává se mediální expert
ROZHOVOR „Paní poslankyně Miroslava Němcová je typický příklad ženy, která dělá věci, které by dělat neměla, a které ji poškozují. Měla zůstat tím, čím byla. To znamená příjemnou skromnou političkou, ale ona se z toho úplně vymkla a působí trapně,“ hodnotí současné její vystupování pro PL.cz mediální expert Jiří Mikeš. „Paní Němcová začíná působit jako pan Kalousek. Je škoda, že tihle lidé, kteří kdysi něco znamenali a lidi si jich vážili, tak se svou arogancí a namyšleností sami zesměšňují,“ říká. Na zvolení prezidentkou nemá dle něj šanci. „Je to přímá volba a lidi by ji nezvolili, protože ze sebe udělala trapnou figuru, kterou podporují jen ti, co chodí na ty demonstrace a vyvěšují trenýrky na Hradě,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 14:34, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Politika se mění v hnojiště. A co dál?
Staré se rozkládá a nepříjemně smrdí. Rozkládající se zbytky starého však dříve nebo později (ale nebude to asi tak dlouho trvat) poslouží jaká živná půda pro růst nového. To, kam zabředla jednání o vládním slepenci, nemá smysl ani komentovat. Otázka zní, co dál, co dělat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist