Když je ideologie víc než fakta - DeníkN a jeho překrucování ohledně Ayn Rand
Tak se mi dostal do rukou paskvil od Deníku N známý pro své překrucování faktů a dojmologii. Ráda rozepíšu pár lží a nesmyslů, které se zde objevují. Sprostě a nepravdivě se navážejí do objektivistické autorky Ayn Rand.
zdroj: nikolaborovickova.blog.idnes.cz, přidáno 6.9.2019 v 06:48, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Tomáš Krystlík: Pan Koller jen opakuje lži české historiografie
V žádném případě neboří pan Martin Koller legendy o sudetských Němcích a nepředkládá fakta, jak zní titulek článku ´Umělé překrucování historie, především v ČT! Martin Koller předkládá fakta a boří „legendy“ o sudetských Němcích´, nýbrž jen papouškuje lži a dezinformace české historiografie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hrají si na ochránce lidských práv, přitom šíří antisemitismus. Práva dnes mají teroristé a vrazi, ale Židé ne. Spisovatel Vondruška místo ideologie řadí historická fakta
ROZHOVOR Ve dvou na sebe navazujících rozhovorech bude o tomto víkendu hovořit spisovatel a historik Vlastimil Vondruška o tom, co si prožil židovský národ a jak hanebně se vůči němu chovali nejen křesťané, ale později i ateisté a muslimové. Udivuje ho, že v dnešní době, kdy se různé národy omlouvají za genocidu kdekomu, se nikdo neomluvil Židům. Naopak ti, co si hrají na ochránce lidských práv, šíří antisemitismus. Za nesmírnou ostudu považuje, že Hnutí za bojkot, stažení investic a sankce proti Izraeli bylo nominováno na Nobelovu cenu míru. Nemíní vést polemiku prostřednictvím ideologie, proto řadí historická fakta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Když se daří dobře světu, daří se dobře i Číně. Její brány jsou českým produktům stále otevřené, říká čínská velvyslankyně v Česku Ma Keqing
ROZHOVOR Fakta jsou hlasitější než slova. Není možné jen poslouchat, co se říká, důležitější jsou činy a jejich praktický účinek. Odpověděla ParlamentnímListům.cz velvyslankyně Čínské lidové republiky (ČLR) v Česku, paní Ma Keqing, na otázku ohledně kritiky prezidenta Zemana za vstřícné postoje k ČLR a vyjmenovala právě ta fakta. Ostatně prezident je právě v Číně a účastní se tamního fóra o Nové hedvábné stezce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Klausova amnestie: Zaznělo, kdo si ji prý objednal. A soudce, který to řekl, má nová fakta
Soudce Kamil Kydalka, jenž je znám svými výroky ohledně amnestie Václava Klause, se nyní na svém facebookovém profilu vyjádřil k tomu, že dosud neobdržel rozhodnutí ohledně důtky, kterou za své výroky dostal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Kolonialisté zatáhli celý svět do splácení svých "dluhů"
Je známo odkud přišly první projevy multikulturalismu, nesmyslné ideologie, která dnes ničí národy Evropy a způsobuje velmi nejistou budoucnost celého světa. Fakta hovoří neúprosně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Pavel Šafr: Je mi na blití
Šéfredaktorovi serveru Forum24.cz Pavlu Šafrovi se udělalo nevolno, když se ráno podíval do novin a na internetové servery. Důvodem byl rozhovor s komunistickou europoslankyní Kateřinou Konečnou, který přinesl deník Metro a také server DeníkN.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Umělé překrucování historie, především v ČT! Martin Koller předkládá fakta a boří „legendy“ o sudetských Němcích
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „V řadě médií, a především v produkci ČT, vidíme dlouhodobou snahu malovat historické vztahy mezi Čechy a Němci v růžových barvách. Neustále je nám podsouváno, že Němci přinesli znalosti a civilizaci zaostalým, líným, opilým a promiskuitním Čechům,“ uvádí ve svém komentáři analytik Martin Koller. Na základě předložených faktů se proto snaží tuto snahu vyvrátit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Bývalý rektor, kandidát SPD: Loupež národního majetku církvemi, spáchaná prodejnými politiky. Překrucování historie provádí dnes a denně ČT
ROZHOVOR „Společnost přestává vnímat různá ‚moudra‘ našich umělců. Jejich prohlášení a výzvy občany už nudí a nereagují na ně,“ říká zakladatel vysoké školy a bývalý rektor, který kandidoval za SPD do Senátu, Lubomír Pána a dodává, jak by to viděl s dotacemi pro režiséra, pokud, jak docent Pána říká, uráží minimálně polovinu občanů ČR. V rozhovoru řekl svůj názor ohledně církevních restitucí a promluvil i o tom, kdo podle něj překrucuje historii. Sdělil také, čí chyby Babišova vláda podle jeho názoru napravuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Zvrácená ideologie islám
Islám, zvrácená ideologie založena začátkem 7. století mužem jehož činy můžeme přirovnat k dnešnímu Islámskému státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Byl to Hamáček! Ministryně Maláčová šla ohledně „rodičovské“ s pravdou ven
Zvýšení rodičovské dávky zažehl spor mezi vládními stranami. ANO i ČSSD na sebe házejí „kompromis“ o rodičovské a tvrdí, že s myšlenkou na zvýšení až pro děti narozené po 1. lednu 2020 přišla ta druhá partaj. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) kápla v rozhovoru pro Deníkn.cz božskou a ukázala na šéfa ČSSD Jana Hamáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist