Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.744x, což odpovídá cca 143.178-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Natvrdlí jako Greta.“ Robejšek po volbách v Německu: Lžou, je to jinak
Hudebník, spoluzakladatel ODS a někdejší předseda Alternativy pro Česko Petr Štěpánek se rozčílil na Českou televizi. Zase prý šíří fake news. A publicista Tomáš Vyoral se k němu s vervou přidal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 07:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

„Natvrdlí jako Greta.“ Robejšek po volbách v Německu: Lžou, je to jinak
Analytik Petr Robejšek se vrátil k německým zemským volbám v Braniborsku a Sasku. Tyto volby prý ukázaly, že padl další mýtus liberálů o tom, že Alternativu pro Německo volí především staří bílí muži, zatímco mladí Němci v duchu hnutí Grety Thunbergové volí Zelené. Takto svět popisují tradiční německá média. A politici, kteří jim naslouchají, ztrácejí podle Robejška podporu voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Greto, běž se léčit, napsal Robejšek. A protřelý muž jde dál: Dělejte něco, nebo přijde konec
Politolog Petr Robejšek se domnívá, že ekologická aktivistka Greta Thunbergová by se měla odebrat do lékařské péče. Uvedl to poté, co viděl její projev v OSN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šok v Německu: AfD překvapila všechny. A hodně, píše Petr Robejšek
Pod vederním německé kancléřky Angely Merkelové se zdálo, že vše u našich západních sousedů běží jako na drátkách. Před pár dny se však stalo něco nečekaného. Poslanci Alternativy pro Německo (AFD) začali v dolní komoře německého parlamentu tleskat ve chvíli, kdy to nikdo nečekal. Bylo kolem toho „haló“. Českým čtenářům se příhodu rozhodl popsat zakladatel Realistů Petr Robejšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Nekompromisní Robejšek: Pane Babiši, bez vás bude české politice líp
Předseda Realistů Petr Robejšek se vyjádřil k nahrávkám rozhovorů ministra financí Andreje Babiše (ANO) s někdejším novinářem MF Dnes Markem Přibilem. Analytik žijící v Německu je toho názoru, že by měl šéf hnutí ANO zvážit své další působení v politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Západní elity zhlouply a teď potřebují naši pomoc, míní Petr Robejšek. A přidává varování
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek má za to, že Západ potřebuje pomoc České republiky, resp. všech středoevropských států, které si, podle názoru tohoto politologa žijícího v Německu, uchovaly smysl pro realitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
V Německu kvete pěstounský byznys s imigranty. Pak se třeba ukáže, že "dítěti" je přes 30 a dávky se utrácí za drogy...
V souvislosti s vraždou patnáctileté dívky údajně stejně starým afghánským migrantem se v Německu opět rozhořela debata o prý nezletilých migrantech, kteří často lžou o svém věku, a diskutuje se rovněž o „pěstounském byznysu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zhroucení Evropské unie, chaos. I tam nás může imigrace zavést, varoval před lidmi Robejšek. A jeho pobočník přidal zkušenost, jak to chodí na ministerstvu vnitra
REPORTÁŽ „Ve Francii stejně jako v jiných státech žijí statisíce muslimských uprchlíků, kteří nejsou se svou životní úrovní spokojeni, nezařadili se do společnosti a v budoucnu mohou být vážným ohrožením demokracie,“ konstatoval na svém mítinku předseda Realistů Petr Robejšek. „Při posledních volbách v Holandsku získala už jedna z muslimských stran dokonce 6 procent hlasů. My zatím takové problémy nemáme. Ale je dobré jim předcházet a k tomu by měla směřovat i česká azylová politika,“ upřesnil své myšlenky politolog Robejšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
,,Ne, migrace za to nemůže." Robejšek předkládá, co se děje v Německu po migrantské vraždě 14leté dívky
Zakladatel Realistů a politolog dlouhodobě pobývající v Německu se podíval do trojích tamních novin, aby zhodnotil, jak své čtenáře informují o vraždě čtrnáctileté Susanny, které se měl dopustit uprchlík z Iráku. A dospěl k důležitému zjištění. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Husák, jediný správný názor. Teď to budeme mít s Německem těžké. Český tisk se nebývale osmělil
K povolebnímu vývoji v Německu se vyjádřili i dva komentátoři – Zbyněk Petráček v Lidových novinách a šéf hnutí Realisté, politolog Petr Robejšek v MF Dnes. Lidové noviny pak také varují před tím, že vznikající „Jamajka koalice“ v Německu je špatnou zprávou pro Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist