Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.618x, což odpovídá cca 136.604-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„A vy máte rádi Zemana?“ Emma Smetana to schytala. Sorošovská kráva, zaznělo po rozhovoru o prezidentovi
Moderátorka Emma Smetana to na sociální síti pořádně schytala. Pozvala si na rozhovor návrháře Ponerovy. Víc než módu samotnou s nimi řešila prezidenta republiky Miloše Zemana. Na sociální síti se pak o sobě mohla dočíst, že kádrovala. Došlo však i na mnohem hrubší slova. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 13:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Pohrdavá, nadřazená... Emma Smetana to schytala přímo z branže
Moderátorka Emma Smetana se vyfotila s hořící katedrálou Notre-Dame za zády, kvůli čemuž se stala terčem mnoha a mnoha vtipů. Novinář a nejen filmový kritik Kamil Fila za to na dámě nenechal nit suchou. Konstatoval, že i ona podlehla selfie mánii, jenže nejen jí. Označil ji za ženu, ze které prý vyzařuje cosi nadřazeného a pohrdavého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kopanec Jaromíru Soukupovi a Babišovi v přenosu Cen Anděl na ČT. A Emma Smetana...
Česká televize včera vysílala přenos předávání hudebních cen Anděl z pražského Fóra Karlín. Objevil se Tomáš Klus i Emma Smetana. Ani na těchto hudebních cenách nechyběly záběhy do politiky. „Abych svoji duši neprodal za jednu koblihu,“ zaznělo od písničkáře Pokáče. Nechce se prý stydět za svou rodnou zem. A kopl si i do Jaromíra Soukupa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Emma Smetana naříkala na Zemana a na Čechy
O moderátoce Emmě Smetaně se v posledních dnech hovořilo především kvůli jejímu rozhovoru se srbským režisérem Emirem Kusturicou, jehož svými otázkami doslova rozpálila doběla. Nyní Smetana, dcera politické aktivistky Moniky Pajerové a hudebníka Jiřího Smetany, poskytla rozhovor časopisu Reportér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Až za hrob: Emma Smetana hnusně o Věře Bílé. Tuhne krev v žilách
Moderátorka DVTV Emma Smetana zavzpomínala na zpěvačku Věru Bílou. Tu prý poznala skutečně dokonale: Její otec, hudebník Jiří Smetana totiž romské divě dělal manažera. A vzpomínky jeho dcery nejsou moc hezké. V podstatě zemřelé zpěvačce vzkazuje, ať se na onom světě k jejímu, před rokem zemřelému, otci raději ani nepřibližuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pojďte to srovnat: Jak Emma Smetana mluví s odpůrcem Ruska... A s odpůrcem EU
Moderátorka Emma Smetana si v uplynulých dnech pozvala do DVTV.cz dva rozdílné hosty, bývalého velvyslance v Rusku Petra Koláře a europoslance Jiřího Paynea (Svobodní). Rozhovor s Paynem byl ze strany Smetany útočnější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Emma Smetana ryla do Josefa Skály kvůli roku 68 a Tibetu. Ten ji takto odpálil
Emma Smetana přivítala v internetové televizi DVTV místopředsedu ÚV KSČM Josefa Skálu, který má na starosti ideově politickou práci a komunikaci. Bavili se spolu mimo jiné o tom, kdo zabil víc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
„Co by řekl Havel?“ Emma Smetana a Tomáš Klus: Babišův volič zpozorní
Emma Smetana zpovídala během demonstrace na Letné Tomáše Kluse v tričku s obrázkem Václava Havla. Toho si redaktorka hned všimla a zajímalo ji, co by Václav Havel na letenskou demonstraci řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Byla tam, když to hořelo. Emma Smetana je Čechům pro smích
Česko má první oběť požáru katedrály Notre Dame. Je jí moderátorka internetové televize DVTV Emma Smetana. Nikoliv proto, že by hořela doslova, ale roštuje jí český internet a sociální sítě. A Češi opět dokazují, že jím nic není svaté a pověst smějících se bestií je zasloužená.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
A vy jste označil Evropskou unii za Sovětský svaz, nastoupila Emma Smetana na Kuberu. Odpověď se nedá popsat
Ve volebním duelu na DVTV, který moderovala Emma Smetana, se střetli Jaroslav Kubera a Zdeněk Bergman. Není to jejich první střet, oba vystoupili již na ČT24. Řešila se EU, financování kampaně i slova Miloše Zemana. Bergman Kuberu vyzval, ať ho klidně udá, pokud si myslí, že je s jeho kampaní něco v nepořádku. Kubera se do něj zase pustil za „nezávislost“. A nakonec šlo o církevní restituce...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Emma Smetana probírala předkožky. Zevrubně
Na DVTV se v předvánočním čase řešilo pro jednou něco jiného než politika. Emma Smetana s estetickou dermatoložkou Věrou Terzijskou probírala kosmetické úpravy a praktiky na omlazování pleti. A zmínila i módní výstřelek hollywoodských hereček: vpichování kmenových buněk získaných z předkožek korejských novorozenců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist