Policie ČR: Návrh na obžalobu za vystavování prázdných osvědčení
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v těchto dnech ukončili vyšetřování korupčního případu s pracovním názvem FITKO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

ÚOOÚ: Zveřejněn návrh akreditačních a certifikačních kritérií
Úřad pro ochranu osobních údajů zveřejnil ve středu návrh kritérií pro akreditaci subjektů pro vydávání osvědčení a návrh kritérií pro vydávání osvědčení. Úřad nyní od odborné veřejnosti očekává podněty a připomínky pro projednávání agendy v rámci pracovní skupiny WP29.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Francouzské soudy zakazují vystavování jesliček
Komentář na facebookovém profilu k zákazu vystavování jesliček ve Francii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Návrh na obžalobu za stamilionové krácení daní
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v těchto dnech navrhli státnímu zástupci Městského státního zastupitelství v Praze obžalovat pět mužů a dvě ženy ze zvlášť závažného zločinu zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby se škodou vyšší než 172 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
NCOZ: Návrh na obžalobu za padělání peněz
Vyšetřovatel odboru padělání Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v minulých dnech navrhl státnímu zástupci Vrchního státního zastupitelství v Olomouci obžalovat skupinu 6 osob z trestného činu padělání a pozměnění peněz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Neoprávněně čerpaná dotace
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v uplynulých dnech navrhli státnímu zástupci Vrchního státního zastupitelství v Olomouci podat obžalobu na dva bývalé manažery Dopravního podniku Ostrava a.s. (DPO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Policisté podali návrh na obžalobu čtyř lidí v korupční kauze Vidkun, je mezi nimi například exhejtman Rozbořil
Policisté podali žalobcům návrh na obžalobu čtyř lidí v olomoucké korupční kauze Vidkun. Po více než třech letech vyšetřování navrhují obžalovat bývalého sociálnědemokratického hejtmana Jiřího Rozbořila, někdejšího šéfa krajské hospodářské kriminálky Radka Petrůje, bývalého olomouckého policejního náměstka Karla Kadlece a také vlivného olomouckého podnikatele Ivana Kyselého. Žalobci o návrhu rozhodnou v nadcházejících měsících, řekl dnes ČTK žalobce z olomouckého vrchního státního zastupitelství Petr Šereda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo práce a sociálních věcí: V Opavě byla předána další osvědčení Bezpečný podnik
Dalším dvanácti společnostem bylo v Opavě předáno osvědčení „Bezpečný podnik“. Mezi oceněnými společnostmi byla nejen společnost MONTIX, a.s., která se do programu „Bezpečný podnik“ zapojila poprvé, ale i například společnosti Synthomer a.s. a Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX Holešov, které toto osvědčení obhájily již posedmé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Policie navrhla obžalobu kvůli textům chválícím smrt vojáků
Policie navrhla obžalovat muže kvůli loňskému vylepování letáků, které schvalovaly zabití tří českých vojáků na zahraniční misi v Afghánistánu. Uvedla to dnes Česká televize. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Senátorka Dernerová zítra převezme osvědčení, výbor projedná petici proti EET
V Senátu zítra dojde k předávání osvědčení o zvolení senátorce Aleně Dernerové. Také se koná 4. schůze Výboru pro vzdělání, vědu, kulturu, lidská práva a petice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
SÚIP: Prestižní osvědčení „Bezpečný podnik“ převzalo 16 společností
Bezpečnost a ochrana zdraví zaměstnanců při řízení podniku povýšená na úroveň ekonomických ukazatelů, to je ve zkratce hlavní důvod pro získání prestižního osvědčení „Bezpečný podnik“, které obdrželi zástupci celkem šestnácti firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist