Smrdí, smrdí, smrdí. František Laudát napsal o Babišovi a vyšetřovateli Šarochovi
Exposlanec za TOP 09 František Laudát se vyjádřil k informacím ze státního zastupitelství, kdy dozorový státní zástupce Jaroslav Šaroch podle všeho změnil právní názor na kauzu Čapí hnízdo, v níž čelí návrhu na podání obžaloby i premiér Andrej Babiš (ANO). Žalobcův nadřízený z pražského městského státního zastupitelství nyní zjišťuje, zda je změna zákonná a důvodná, uvedla instituce. Podle Deníku N se Šaroch rozhodl zastavit trestní stíhání. Babiš zopakoval, že je přesvědčen o své nevině a že pevně věří, že státní zástupce stíhání skutečně zastaví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Komu smrdí Trump, tomu smrdí práce..
Tak článek se shodným titulem jsem vyšišil včera, ale díky liknavosti Hillary Clinton se mi ho nepodařilo publikovat. Její absolutní arogance a neschopnost odhadu způsobily, že v Michiganu prohrála jen o 0,3 procentního bodu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.2.2017 v 19:40, zobrazit podobné
Nápady Jiřího Drahoše smrdí sírou a pekelným ohněm. Horáčkovy blafy, Topolánkova minulost. A nové vládě Jan Schneider doporučuje: Nebát se a nekrást
ROZHOVOR „Přestaňme volat po semknutosti a jednotě, rozmanitost k demokracii patří,“ říká bezpečnostní analytik, bývalý zpravodajec BIS, spolupracovník Lidových novin a chartista Jan Schneider. Drahoš prý těžko může na Hrad přinést slušnost, když některé jeho výmysly smrdí sírou a ohněm pekelným umělé snahy o sjednocování všeho a všech. Pokud jde o priority nové české vlády, hlavním heslem by dle Schneidera mělo být „nebát se a nekrást“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Smrdí to účelovostí. Rozkopaná Praha, co nejvíce zakázek těsně před volbami... Pražský starosta promluvil a na magistrátu to nepotěší
ROZHOVOR Na dopravní chaos - uzavírky, zácpy - v letních měsících si stěžuje starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS). "Smrdí účelovostí, že se to dělá těsně před volbami. Aby se před nimi stihlo co nejvíce zakázek. Je uzavřeno tolik ulic, že nemáte možnost v klidu a normálně Prahou projíždět. Vyčítám hlavnímu městu, že nemá žádný systém. Opravy začínají nahodile, bez žádné systémové logiky pro dopravní organismus města," říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Vysvětluje vývoj v kauze takzvané Kliniky i co trápí Prahu 3 a co provádí Saša Bellu gang.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Ryba smrdí od hlavy
Komentář na facebookovém profilu k lobbování premiéra Babiše za vlastní byznys
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš: Církevní restituce smrdí
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes ohlásil, že je zase o krok dál při sestavování vlády. „Mám jasný názor na vnitro a školství, kultura a zdravotnictví jsou už obsazené taky, ještě přemýšlím o průmyslu a zemědělství, jinak už to mám komplet a brzo můžu vládu představit prezidentovi,“ napsal v prohlášení na svém facebookovém účtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Bez vlády by nám bylo líp
Sebechvála smrdí, jak se říká. A sebechvála ministra financí za lepší výběr daní je k tomu navíc ještě falešná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Už nemají co do huby, napsal František Laudát. A odhalil věc o Okamurovi
Exposlanec za TOP 09 František Laudát se hojně vyjadřuje na svém facebookovém profilu. A to nejen k domácím, ale i ke světovým politickým událostem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Rána Slonkové z tisku: Nejdůležitější reportáž českých dějin? Něco tady šeredně smrdí
Komentátor Lidových novin Petr Kamberský se ve svém sloupku vyjádřil k tomu, jak hnutí ANO Andreje Babiše rostou preference. „A analytici přicházejí s tezí ‚skandály Babišovi pomáhají, místo aby mu škodily‘. Dovolím si oponovat. Únos syna nebyl – na rozdíl od dotací pro Čapí hnízdo nebo korunových dluhopisů – skandálem Andreje Babiše, ale skandál médií,“ poznamenal Kamberský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Diplomat Kolář se vyjádřil: Zemanovi dochází síly. Už jen tak slabě pšouká. Sice to ještě dost smrdí, ale...
Diplomat Petr Kolář vyjádřil na svém facebookovém profilu radost z vydání ruského hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
To smrdí. Klonovaní demonstranti. Čižinský a Horký šíří velmi podivné foto ze včerejší demonstrace proti Babišovi
Kolik lidí včera protestovalo proti premiéru Andreji Babišovi a nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové na Staroměstském náměstí? Podle organizátorů demonstrace šlo o obrovský úspěch. Redaktor Filip Horký ze Seznam Zprávy mluví na Twitteru o 20 tisících lidí. Poslanec Jan Čižinský (Praha Sobě) z pražské vládní koalice je účastí rovněž nadšen. Má to ale jeden háček – oba pánové se odkazují na zmanipulované fotografie, se kterými si někdo pořádně pohrál v počítači. Jde o nevydařený panoramatický záběr?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist