Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.505x, což odpovídá cca 78.529-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bojoval za Zdravé Karlovarsko, teď s Klausem rozjiždí Trikolóru: Vlády se sestavují ve sněmovně podle voleb, ne na demonstraci
ROZHOVOR Karlovarský podnikatel, sportovec, předseda dobrovolnického spolku Zdravé Karlovarsko a koordinátor Trikolóry za Karlovarsko Ing. Matěj Drbohlav poskytnul rozhovor ParlamentnímListům.cz, kde vysvětlil, proč vstoupil do Trikolóry, a co čekat od ustavujícího sněmu v Brně, jak vypadá zájem o členství v kraji či komu pomáhá spolek Zdravé Karlovarsko, jehož je předsedou. „Škola má děti a mladé lidi naučit myslet samostatně, aby se sami rozhodli, co považují za relevantní, a co ne. Podobné aktivity, na které se ptáte, často zavánějí indoktrinací tím ‚jediným správným‘ názorem a v konečném důsledku jsou kontraproduktivní,“ odpověděl Drbohlav na dotaz, zda by měli být studenti vzděláváni v oblasti dezinformací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Petr Fiala dnes na demonstraci v Brně oznámil, že ODS v úterý ve Sněmovně navrhne odvolání Ondráčka
Poslanecký klub ODS v úterý ve Sněmovně navrhne odvolání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka z čela komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Na demonstraci v Brně to dnes řekl předseda strany Petr Fiala. O návrhu na odvolání Ondráčka bude jednat i vládnoucí ANO. V centru města se dnes v podvečer na demonstraci proti Ondráčkovu zvolení sešlo podle odhadů policie zhruba 2 000 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Byl hejtmanem ODS, teď se přidal ke Klausovi. Kvůli jeho selskému rozumu, tvrdí
Libor Lukáš byl hejtmanem za ODS. V rozhovoru pro Aktuálně.cz vysvětluje, proč ze strany odešel a rozjíždí s Václavem Klausem mladším nové hnutí.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 12.6.2019 v 20:36, zobrazit podobné
Babišovi ministři rozjíždí čistky na ministerstvech. Úředníci prý chystají žaloby
Dnes ráno Babišova vláda jednala mimo jiné o personálních změnách na ministerstvech a na Úřadě vlády i přesto, že zatím ještě ani nepožádala ve Sněmovně o důvěru. Podle návrhu změn, který připravil nový ministr vnitra Lubomír Metnar, zaniknou místa více než sedmdesáti lidí. „Je to velký zásah do řízení státu,“ varuje Martin Kameník z protikorupčního sdružení Oživení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek konec. Starostové a lidovci ve Sněmovně. Vyplul další odhad voleb
Agentura Median přišla s odhady, podle kterých je hnutí ANO Andreje Babiše drtivým vítězem těchto voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Studijní fond rozjíždí další kolo
Veškeré politické příjmy Ivo Valenty opět zamíří mezi talentované studenty regionu. Rozjíždí se totiž další kolo Studijního fondu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Národní zemědělské muzeum: Cyklus přednášek Pěstujme a jezme zdravě
Jste Z{věda}ví? – Pak navštivte přednášky určené zejména lidem se zájmem o zahradničení a zdravé stravování, bylinky a staré a krajové odrůdy rostlin. Cyklus přednášek Pěstujme a jezme zdravě muzeum připravilo ve spolupráci s předními odborníky z Výzkumného ústavu rostlinné výroby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Podle expertů není změna systému voleb do Senátu nutná
Změna systému voleb do Senátu z dvoukolového na jednokolový není podle expertů nutná. Výhodnější by ale byl australský systém se stanovením pořadí kandidátů. Účast by zvýšilo propojení senátních voleb s krajskými nebo komunálními. Vyplynulo to z vyjádření odborníků z univerzit na dnešním semináři k úpravám volebního systému do Senátu, který ve Sněmovně uspořádala Česká pirátská strana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš prozradil, jak chce pro svou vládu získávat podporu. Brabec slibuje, že se "zjednoduší pinkání"
O možné podpoře své menšinové vlády chce Andrej Babiš (ANO) jednat v týdnu od 18. prosince postupně se všemi sněmovními stranami v pořadí podle výsledků voleb. Novinářům to řekl po dnešním jednání s kandidáty na ministry v sídle hnutí ANO na pražském Chodově. Podle dosavadních stanovisek Babiš pro menšinovou vládu nenajde ve sněmovně podporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Prohrál jsem i proto, že jsem bojoval čestně, uvedl Jiří Drahoš v ČT. Zvažuje teď Senát
Jedním z důležitých důvodů mé prohry bylo, že jsem po celou dobu bojoval čestně a férově a že jsem nedával žádné podpásové údery. O některých podporovatelích Miloše Zemana prý totéž říci nelze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist