Adamec (ODS): Otevřeli jsme volnočasové centrum za 197 milionů
Středisko volného času Trutnov se dočkalo nového zázemí. Město nechalo zrekonstruovat areál Na Nivách, který teď bude sloužit více jak 60 zájmovým kroužkům a nejen jim. Investiční akce radnici vyšla na 197 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 21:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Jihočeská centrála cestovního ruchu otevře v Mercury nové turistické informační centrum
Ucelené informace o turistické a volnočasové nabídce jihočeského regionu začne od pátku 29. června poskytovat na jednom místě nově vzniklé krajské informační centrum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj: Krajské peníze podpoří volnočasové aktivity
Na volnočasové aktivity pro děti a mládež do 30 let zajišťované neziskovými organizacemi v Královéhradeckém kraji poskytne kraj přes půl milionu korun. Rozdělení dotace z programu „Naplňování Koncepce podpory mládeže v Královéhradeckém kraji v roce 2018“ mezi 19 žadatelů musí ještě schválit krajské zastupitelstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Piráti otevřeli další regionální centrum
Pirátský místopředseda Sněmovny Vojtěch Pikal v úterý slavnostně otevřel svou regionální poslaneckou kancelář v Olomouci. Spolu s kanceláří bylo otevřeno i místní pirátské centrum PiCOlo – multifunkční prostor zřízený pro společné působení Pirátů i pro místní akce pořádané občany. První debata se uskutečnila hned v rámci otevření centra, a to na téma Ústavy ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
MŠMT letos podpoří mládežnické organizace více než 180 miliony
Volnočasové aktivity dětí a mládeže podporuje MŠMT třemi neinvestičními programy, jen mládežnické organizace by měly obdržet podporu přes 180 milionů korun. Dalších téměř 7 milionů na podporu mládeže obdrží kraje a přes 5 milionů půjde na informační centra pro děti a mládež.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Režisér Adamec: Čtvrt milionu lidí na Letné není národ. Většinou občané Prahy a spřízněné delegace z jiných měst. A Mádl, Geislerová a další...
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Letos toto výročí využívá opozice k naivně demagogickým útokům na vládní koalici…“ říká k 17. listopadu známý režisér Jiří Adamec a dodává, že jsme specialisty na zneužívání výročí. V rozhovoru promluvil o životě na Floridě, kde zrovna s rodinou pobývá, a prozradil, co nám Američané závidějí. Zmínil i Českou televizi a velmi rázně se přitom vyjádřil k některým redaktorům. Svůj názor sdělil i k Rusku a k tomu, jak vidí náš vztah s touto velmocí. Nevynechal ani Evropskou unii. Řekl také, jak vnímá postoj evropských politiků vůči Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Cabicar (TOP 09): Centrum duševního zdraví v Trutnově nabídne i terénní služby
Do dvou let vznikne v Trutnově nové Centrum duševního zdraví za více jak 55,5 milionu korun. Cílem projektu je získat odpovídající prostory pro poskytování zdravotních a přímo návazných sociálních služeb pro osoby s duševním onemocněním. Nové centrum vznikne na místě bývalého kulturního domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Režisér Adamec: Samet změnil životy k lepšímu, ale ne všem stejně. Byli jsme vedeni k vnímání Havla jako spasitele. Naše skepse k EU...
ROZHOVOR „Neschopnost politiků mluvit spolu rozumně ve prospěch občanů, upřednostňování pouhých stranických zájmů v bojích o osobní pozice na výsluní – to je pro mě největším zklamáním po roce 89,“ říká k blížícímu se výročí 17. listopadu režisér Jiří Adamec. Prozradil také, co se podle něj od sametové revoluce naopak povedlo, vyjádřil se k demokracii i k nezávislosti médií a promluvil o Miloši Zemanovi i Václavu Havlovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Pijáček (ODS): Povedla se dobrá věc
Mám radost, že Zlínský kraj hodlá v průběhu letošního roku uvolnit přes půl milionu korun na volnočasové aktivity dětí a mládeže. Sám jezdím každoročně na dětský tábor do Rajnochovic, kde s manželkou dětem vaříme a dva týdny s nimi v přírodě žiju. Tyto aktivity je dobré podporovat!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Pirátská centra přinášejí možnost spolkové činnosti
Piráti Karlovarského kraje slavnostně otevřeli svoje Pirátské centrum. Zahajovacího ceremoniálu za účasti předsedy strany Ivana Bartoše, poslance Petra Třešňáka a krajského radního Josefa Janů přihlíželo přes padesát návštěvníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Skandál z Francie: Dostali peníze, aby napravili hlavy „zlým“ muslimům. A takhle to dopadlo
Loni v září ve Francii otevřeli první tzv. „deradikalizační centrum“, které bylo určeno pro mladé muslimy ve věku mezi osmnácti a třiceti lety. Z plánovaných třinácti center však zůstalo jen u toho prvního – a i to se nyní zavírá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist