Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.584x, což odpovídá cca 134.829-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Poslanec ANO sleduje křik kolem „čapáku“: Redaktoři ČT už se ani nesnaží přetvařovat
Poslanec za hnutí ANO Milan Feranec napsal na svůj facebookový profil pár poznámek k návrhu státního zástupce na zastavení kauzy Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 22:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Komárek: Vím, že redaktoři ČT směřují k pravici a nejvíce k TOP 09. Jsou strašně nafoukaní. Na Kavčích horách jsou někteří placeni dvakrát, mají na to trik
ROZHOVOR „Někteří redaktoři – a pana Wollnera nebudu jmenovat – jsou neuvěřitelně nafoukaní a nepovažují se za redaktory – tedy zrcadla toho, co se děje – nýbrž za tvůrce toho, co se děje. Čili oni si myslí, že jejich sympatie a antipatie nejsou jejich osobní, nýbrž objektivní. Proto se je vůbec nesnaží skrývat,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz věnovaném hlavně ČT bývalý poslanec (vedl volební, tedy mediální výbor Sněmovny) a redaktor Martin Komárek. „Mám dojem, že si poměrně dost lidí uvědomuje, že Česká televize není to hladké zrcadlo, ve kterém se odráží realita. Ale že je – sice mírně, ale přece – pokřiveno,“ dodává s tím, že ale žádné médium není dnes úplně objektivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Marušiak (TOP 09): Spor kolem "Čapáku"
Spor kolem Čapího hnízda se ustálil na dvou názorech. V první skupině politiků, např. v ČSSD jsou ti, kteří trvají na tom, že již prvoinstanční rozsudek, který by uznal vinu Babiše a spol., by znamenal opuštění funkce. Toto chtějí zakotvit v koaliční smlouvě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Neomarxističtí liberálové pohrdají lidmi. A redaktoři ČT také. Promlouvá poslanec, který zblízka poznal oboje
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Macron je velmi slabá a nejistě působící osobnost. Marine Le Penová osobnost je,“ říká poslanec Zdeněk Soukup s tím, že přesto se bojí, že v prezidentských volbách ve Francii zvítězí nakonec Macron. Prozradil, v čem vidí podobnost ohledně Le Penové a Andreje Babiše. Promluvil i o České televizi. „Nepokládám hlavně zpravodajství a publicistiku v ČT za objektivní a vyvážené. Naše veřejnoprávní televize se ještě nevymanila z událostí přelomu let 2000 a 2001, kdy redaktoři a někteří lidé z umělecké sféry okupovali zpravodajský velín v přesvědčení, že ČT patří jim,“ říká Zdeněk Soukup.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Redaktoří z rozhlasu podepisují dopis na podporu Janka Kroupy. Přidali útok na ředitele Zavorala
Redaktoři Českého rozhlasu se zastali svého kolegy Janka Kroupy. Tomu ředitel ČRo René Zavoral vyčinil za údajně neobjektivní reportáž o společnosti Agrofert, momentálně odložené ve svěřenském fondu předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Redaktoři rozhlasu se však Zavoralovi postavili na odpor. V otevřeném dopise.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ke slušným lidem se člověk zařadí jen tehdy, bude-li blít na Rusko od rána do večera. A za vše může Putin a PL! Švihlíková sleduje povolební křik šokovaných „elit“
Ekonomka Ilona Švihlíková se domnívá, že lid zklamal a ztratil důvěru elit. Píše o tom pro ČasopisArgument.cz v souvislosti s výsledky sněmovních voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Někteří senátoři se opřeli do Zemana. A Ondřej Neff již tuší, co nyní přijde
Publicista Ondřej Neff stále sleduje a komentuje dění kolem sebe. Chladným ho nenechává například přestřelka kolem údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina. Na této přestřelce se podle Neffa projevuje zrádcovské jednání prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Je to tady! Poslanec pro PL konkrétně uvedl, jaké průšvihy kolem ČT se nyní řeší: Zatajování smluv a odměn. Vyvádění milionů dvěma PR agenturám...
ROZHOVOR Hospodaření České televize je netransparentní. To tvrdí poslanec SPD Jan Hrnčíř. S tvrzením radního ČT Zdeňka Šarapatky, že se schyluje k útoku na ČT, nesouhlasí. „Bláboly pana radního Šarapatky nemá smysl komentovat,“ míní Hrnčíř. Souhlasí naopak do značné míry s názorem poslance KSČM Jiřího Valenty, že zpravodajství ČT je tendenční a že některé strany ve vysílání mají přednost před jinými. „Z našich veřejnoprávních médií se postupně vytrácí nestranné zpravodajství, redaktoři často zaměňují zprávy za komentáře. Probíhá selekce politicky přijatelných témat, politicky nekorektní komentáře se zpravidla neobjevují,“ dodává Hrnčíř. Největší kritice podrobil dětský kanál Déčko: „Sociální inženýrství na Déčku už přesáhlo všechny meze. Soustavná propagace multikulturalismu či homosexuality na dětském kanálu je nepřijatelná.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Bude křik? Klaus ml. vytáhl fakta proti globálnímu oteplování. A proti mládeži ve stávce
Poslanec Václav Klaus mladší se na svém facebookovém profilu vyjádřil k pátečním protestům studentů za lepší ochranu klimatu, které jsou inspirovány švédskou aktivistkou Gretou Thunbergovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
A už to jede: Nový vývoj kolem chutí socanů a lidovců jít do vlády s ANO. A křik kolem výzvy „dovezte cizince na práci“
Nedostatek zaměstnanců na pracovním trhu je v současnosti největším problémem tuzemské ekonomiky. Na dnešním setkání lídrů českého exportu to uvedl předseda hnutí ANO a budoucí premiér Andrej Babiš. Pomoci by podle něj mohla detailní evidence neobsazených pracovních míst, propojení škol se zaměstnavateli nebo i zaměstnávání cizinců. Informovala o tom ČTK. Proti tomu se ale silně vymezil předseda ČSSD Milan Chovanec. Obratem ale nabídl ruku k jednání o vládě. A nebyl sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Klaus ml. v drsné hádce s Farským: Mně sleduje na sociální síti 100 tisíc lidí, vás pět a půl občana
Václav Klaus mladší, poslanec ODS, na vlnách Českého rozhlasu popsal, s čím vším se setkal na sociálních sítích. Prozradil, za které názory byl zablokován. Právě kvůli blokacím prosazuje zákon, podle kterého by provozovatelé, kteří zablokují nositele nepohodlného názoru, měli být potrestáni. Poslanec Jan Farský (STAN) Klausovi důrazně oponoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist