Z Kremlu už zase mrazí
Ruský ministr kultury Vladimir Medinskij přirovnal starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09) k vůdci regionální odbočky nacistické strany NSDAP. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.9.2019 v 07:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Válka opět zavání z východu
Zaznamenal jsem dvě prohlášení čelních pohlavárů východních velmocí, z kterých mrazí. Ale náš moudrý pan prezident nám třeba zase vysvětlí, že tak je to správné a tak to má být. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.10.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Pavel Svoboda: Polsko, Maďarsko a meze demokracie
Jako právníka mě znepokojuje, co se v Polsku děje s justicí. Jako demokrata mě mrazí při pohledu na polská i maďarská opatření v mediální oblasti a doufám, že Orbánova legislativa vůči spolkům se zahraničními příjmy, která jako by Kremlu z pera vypadla, má snad právě protikremelské směřování. Jako křesťanovi se mi nezdá zejména polský způsob prosazování křesťanských hodnot (pokud ovšem jsou právě ony tím, oč jde).
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 15.8.2017 v 09:41, zobrazit podobné
Tato věta, z té mě úplně mrazí... Xaver měl u mikrofonu Maláčovou a došlo na závažné téma
Moderátor Luboš Xaver Veselý v Pressklubu Frekvence 1 přivítal ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD). Ta mu mimo jiné prozradila, že sociálnědemokraticky smýšlejících osob není nikdy dost. Veselý jí na oplátku popsal, z čeho ho mrazí. V závěru rozhovoru ministryni zasadil slovní úder kvůli exekutorům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Jako bradavice vedle bradavky, kvůli které tu kozu uříznete.“ Piráti opět úřadují v Praze. Z těch jednání mrazí
Hlavní město České republiky je už několik měsíců pod (nad)vládou Pirátů. Ti sice přišli o své koaliční zastupitele na Praze 4, kde je vyšachovalo ANO, TOP 09 a ODS, ale na magistrátní pozice to vliv mít nebude. A to zejména proto, že šéf TOPky Pospíšil proti vzniklé koalici na Praze 4 usilovně bojoval. Problém je jinde. Jak se naší redakci podařilo zjistit, z některých postupů a postojů zástupců Pirátů prý doslova mrazí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tak nejen „agent Kremlu“, ale i euroskeptik. To napsali v Británii o Zemanovi
Miloš Zeman je považován některými zahraničními médii nejenom za „agenta Kremlu“, ale dokonce za euroskeptika. Přestože sám sebe označuje za eurofederalistu, konkrétně by přivítal společnou evropskou armádu a souhlasí s přijetím eura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Blbeček Klaus a ten jeho smrad z ODS! Zakrslík z Kremlu, udeřila Zdena Mašínová. A pak přišla odpověď
Dcera národního hrdiny generálmajora Josefa Mašína Zdena Mašínová se rozhovořila pro magazín Reflex. Mimo jiné zavzpomínala na svého otce, ale také pohovořila o současnosti. A padlo i spojení „zakrslík v Kremlu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
S Krymem je to prý úplně jinak. Lži Kremlu a genocida. Promluvil vlivný politik
Ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin sepsal pro server Aktuálně.cz článek, v němž nabízí ukrajinský pohled na dějiny poloostrova Krym. Pokusil se tak vyvrátit několik ruských lží o Krymu, které často zaznívají nejen z Kremlu, ale bohužel také od celé řady lidí na Západě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Z toho mrazí
Komentář na facebookovém profilu k náboženskému násilí v africké Nigérii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2018 v 21:34, zobrazit podobné
S ukrajinskou hrází proti Kremlu je to trochu jinak, než se říkalo. Bývalý velvyslanec Jaroslav Bašta má podrobnosti
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta konstatuje, že Ukrajina má problém. Západ se od ní odvrací. Dříve vyzdvihovaná hráz proti Kremlu totiž není tak čistá, jak se tvrdilo, a Evropská unie i USA na to pomalu přicházejí. Konečně, mohli by si prý říct Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist