Co všechno si od nich necháme líbit? Jiří Drahoš zaútočil na Moskvu
Z pomníku sovětského maršála Ivana Koněva na pražském náměstí Interbrigadistů se definitivně stala mezinárodní kauza. Ostré vyjádření k chování starosty šestého pražského obvodu Ondřeje Koláře totiž poskytl ruský ministr kultury. A z Prahy přišla reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 08:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Šarapatka: Jiří Drahoš ležící, spící?
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš mi trochu připomíná českého imaginárního velikána Járu Cimrmana. Všechno ví, všechno zná a od všeho má klíče. Zato jeho předchůdce dělal dosud všechno špatně…..
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zakažte i sex, vy pomatenci. Jsou to blázni, a my hlupáci si to necháme líbit. Senátor Kubera navrhl největší demonstraci, jakou kdy Praha viděla
ROZHOVOR Zakažte sport, lidé se při něm zraňují, a zakažte sex, pokud není účelem zplození dítěte. Senátor Jaroslav Kubera předkládá zásadní argumenty, proč by měli senátoři příští týden odmítnout tzv. protikuřácký zákon. Autoři zákona jsou podle jeho slov blázni. „A my jsme hlupáci, že si to necháme líbit,“ uvádí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Drahoš ostře zaútočil na Zemana. A nabídl lidem...
Neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš, který chce napodruhé zkusit své štěstí v Senátu, se znovu obul do prezidenta Zemana. Kvůli tomu, že prezident cestuje jen za některými občany. A pak si o sobě přečetl toto...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Selhání ve funkci! Jiří Drahoš drsně zaútočil na Zemana. Nejen kvůli jeho zdraví
Neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš, který před pár měsíci jen těsně prohrál v prezidentské volbě s Milošem Zemanem, se chystá vstoupit to Senátu. Počínání Zemana jako prezidenta však bedlivě sleduje a k tomu, co prezident předvádí, je hodně kritický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Žádný zaplacený kompars. Babiš s jeho minulostí bude vykládat o demokracii?Jiří Drahoš na síti zaútočil na premiéra
Proti premiéru Babišovi se ozval senátní kandidát z Prahy 4 Jiří Drahoš. Tomu se nelíbí „nehumánní výroky“ o syrských uprchlících a také Babišova slova o zaplacených demonstrantech. Drahoš prý mezi těmito lidmi byl a je si jist, že zaplaceni nebyli, ale že jsou to lidé, které uráží, když jim o demokracii káže člověk s tak pochybnou minulostí, jako má premiér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Mému otci nacisté lámali prsty ve svěráku, zdůraznil Jiří Drahoš. Pak vyprávěl, jak bychom měli po boku EU bránit právní stát v Polsku
Do Echo TV dorazil prezidentský kandidát Jiří Drahoš. Dalibor Balšínek svého hosta představil jako největšího favorita letošní prezidentské volby. Ten si pořádně rýpl do Václava Klause mladšího. Klaus je znám tím, že se k EU staví velmi kriticky. Drahoš EU vnímá jinak. Vedle toho také prozradil, že je hrdý na to, že je Čech. Češi podle jeho názoru zvládnou všechno, co budoucnost přinese.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ale pane profesore... Jiří Drahoš to trochu pomotal. Trochu hodně
V průběhu debaty ve studiu webu deníku Blesk měl prezidentský kandidát Jiří Drahoš prokázat, že není pravda, že by byl nepřipraven a že se neorientuje v politických reáliích. Hned první dotaz, věnovaný Zdeňku Bakalovi a OKD, ovšem Jiří Drahoš zodpověděl pozoruhodně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Drahoš tleská nad výsledky eurovoleb: Babiš se dá porazit! Je potřeba...
Neúspěšný prezidentský kandidát a současný senátor Jiří Drahoš se vyjádřil k volbám do Evropského parlamentu. Našel na nich jeden fakt, z něhož není příliš nadšený, ale také druhý, který ho prý naplňuje optimismem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Drahoš předsedou Senátu? Podle sázkařů to vůbec není vyloučené
V České republice si můžete vsadit skoro na všechno. Na vítěze prezidentských voleb, na vítěze senátních voleb, na to, kdo bude pražský primátor a teď už i na to, kdo bude po Milanu Štěchovi (ČSSD) novým předsedou Senátu Parlamentu ČR. Bude to profesor Jiří Drahoš? Podle sázkařů ne. Vyhlížejí jiného favorita.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist