Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.594x, což odpovídá cca 187.530-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Soukup se vrátil z dovolené a začalo to práskat: Průvod blbosti s pány na vodítku! Pak přišel krutý vtip s Halíkem a peticí a nakonec Kalousek s padáky
Týden podle Jaromíra Soukupa. Jeden z pravidelných pořadů, které přináší TV Barrandov. A nejinak tomu bylo i tento týden. „Tenhleten týden byl týden Andreje Babiše,“ poznamenal úvodem Soukup. Více se však věnoval například problematice LGBT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

VIDEO Miloš Zeman na chodbě řekl krutý vtip. A Kalousek sáhl k silnému prohlášení
Prezident Miloš Zeman se v zákulisí Poslanecké sněmovny podělil s novináři o vtip, který o sobě dnes viděl. Redaktor Václav Dolejší jej pak přes Twitter přiblížil celé veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Mirda Kalousek je magor s průsery a štěká na Rusko, žhavil drát Jaromír Soukup. Pak přišel přídavek rovnou z TOP 09
V novém díle pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa byl ústřední postavou Miroslav Kalousek a jeho bojkot ruskému mistrovství světa ve fotbale. Putin je totiž jako Hitler. A proti čemu dalšímu Kalousek protestuje? A co má společného s Junckerem? I na to přinesl Jaromír Soukup odpovědi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Krutý vtip Miloše Zemana: Volím ČSSD
Mnoho politiků přemýšlí jak sebrat konkurenční partaji hlasy. Miloš Zeman s genialitou sobě vlastní na to přišel. ČSSD zbývá nějakých 5 procent voličů, kterým nevadí promigrantská politika ČSSD ani podpora banderovců. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.3.2019 v 15:40, zobrazit podobné
„Vožralej...“ Bursík, Banga, prostitutky. Jaromír Soukup zase drbal Kalouska
Jaromír Soukup se, tentokrát v pondělí, znovu opřel do svého nejoblíbenějšího terče, Miroslava Kalouska. A byla to zase plejáda Kalouskovy minulosti. Alkohol, padáky, facky, rozhovory, Soukup si s tématem vydržel hrát celou půlhodinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Já čekal, že přijdou padáky, ty vole!“ Kalousek varoval na veřejné akci, co čeká důchodce, ty nejslabší a nejchudší s Babišem. A padl dotaz na starou kauzu
REPORTÁŽ Vykonstruovaná kauza padáky, kterými se Andrej Babiš ohání všude možně, půjde k civilně-správnímu soudu. Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek podle svého vystoupení na besedě s občany Berouna uvedl, že na něm nemůže být ani stín podezření a mrtvý voják nemá s tímto případem pranic společného. Vláda prožírá budoucnost za chlácholení a povzbuzování babišovských médií. Exministr financí byl podle sebekritiky možná při svém působení v bývalé vládě až příliš tvrdý, ale každopádně odpovědný. Rozhazovačná opatření současného kabinetu nakonec nejvíc dopadne na ty nejchudší, protože bohatí si vždy nějak poradí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Já jsem zhasínal i světlo na ministerstvu... Babiše v debatě posadili do „horkého křesla“ proti Kalouskovi, Zaorálkovi a dalším. A začalo to lítat
V jedné z posledních předvolebních debat se spolu utkali Andrej Babiš (ANO), Miroslav Kalousek (TOP 09), Lubomír Zaorálek (ČSSD) či Jan Farský z hnutí STAN. Pozval je Blesk.cz a mezi pány to občas pěkně jiskřilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Totálně odvázaný Soukup: Kudy lezl Kalousek do bruselské příšery? A co radí Zdenda Bakala dětem od švýcarského jezera?
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup zahájil pořad Týden podle Jaromíra Soukupa sadou vtipů o Miroslavu Kalouskovi (TOP 09), Viktoru Orbánovi, Evropské unii a Václavu Klausovi starším. K dobru přidal i vtip o pedofilních kněžích, za který si podle svých vlastních slov pravděpodobně vyslouží další stížnost. Navíc řekl do kamer pravdu o Andreji Babišovi (ANO) a rýpl si do Zdeňka Bakaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Soukup „poblil“ ČT jako ještě nikdy. Vrátil Fridrichové 168 hodin. I s dárkem
Nora Fridrichová se v 168 hodinách zaměřila na podnikání majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Soukup si to s ČT vyříkal hned v úvodu Mých zpráv. Vysvětloval, že podmínky pro úvěry jsou teď příznivé, pro spoření vůbec. A na adresu ČT a jejích zaměstnanců padala slova jako „hnusná, zatuchlá instituce“ či „zoufalec“. Noře Fridrichové moderátor nakonec zakoupil a doporučil kurz ekonomie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
V klidu, paní Němcová. Soukup mírnil puritány a bavil se tím, jak Kalousek „dělá politiku“
Jaromír Soukup se ve svém pořadu Moje zprávy, odvysílaném v pátek na TV Barrandov, zabýval děním na Bruntálsku, prozradil v té souvislosti, s jakou z kauz přišel o několik set tisíc korun, ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) označil za „nejarogantnějšího papaláše, kterého zná“ a pak došlo i na předsedu Sněmovny Radka Vondráčka a jeho zálibu v kytarách. Následně Soukup musel uklidnit Miroslavu Němcovou (ODS), že se tentokrát nejedná o vystoupení na pultíku, nýbrž o chorvatskou prezidentku Kitarovičovou. A závěrem došlo též na „Mirdu“ Kalouska (TOP 09) a jeho reakci na Piráty a jejich cestu na Slovensko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Kalousek, alkohol a kanály. Soukup nařezal politikům a pak si všiml, co řekla Emma Smetana
Jaromír Soukup ve včerejším vysílání Mých zpráv okomentoval aktuální dění okolo ČSSD a jeho „oblíbeného předsedy socánků“ Jana Hamáčka. Většina zpráv se týkala i Miroslava Kalouska, tomu v souvislosti s výsledky průzkumu důvěryhodnosti Soukup doporučil, ať chodí jen kanály. Došlo i na to, jak Kalousek dodržuje Suchej únor: „Představa, že Mirda Kalousek opravdu nepije celých dvanáct měsíců…“ „No jestli tohle dělá střízlivý, tak je na tom hůř, než jsem si myslel.“ A Soukupovým názorům se nevyhnula ani jedna z Bakalových novinářek, Emma Smetana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist