Přichází další vlna migrace? Čísla z řecké hranice straší
Publicista a nakladatel Lukáš Lhoťan se v komentáři pro Reflex.cz rozepsal o další masivní vlně migrace do Evropy. Čísla z turecko-řeckých hranic znějí varovně, poznamenal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 12:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Migrační vlna ještě zdaleka nekončí. Do Evropy se prý brzy chystají miliony Afričanů
Migrace se sice v loňském roce v porovnání s roky 2015 a 2016 snížila, ale pravděpodobně jde jen o „ticho před bouří“. Americký think-tank Pew Research Center s odkazem na své průzkumy i data Eurostatu předpovídá, že kontinent čeká další migrační vlna z Afriky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Vlna optimismu ve firmách v eurozóně i v ČR neopadá
Německá podnikatelská nálada vystoupala v říjnu na nová historická maxima 116,7. Zlepšilo se výrazně jak hodnocení současné situace, tak očekávání. Čísla jsou v souladu s našimi sázkami na další zrychlení německé ekonomiky ke konci roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Hlavní vlna vzteku občanů teprve přijde. Tato věc nás ale může ochránit před totální hloupostí, jež přichází z EU. Záleží na senátorech, zda to schválí. Vědec hovoří
ROZHOVOR „Vzhledem k odhadovaným dopadům směrnice (rozbor je k disposici na stránkách Ministerstva vnitra ČR), kterým není důvod nevěřit, tak hlavní vlna vzteku a deziluze občanů teprve přijde. A příznivci rychlých řešení získají další podporu, což nebude ku prospěchu nás všech,“ varuje před neschválením ústavní novely o právu držet zbraně vědecký pracovník v oboru přírodních věd Tomáš Vaněk, který se dlouhodobě zabývá otázkou držení zbraní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Německo i Čína hlásí další špatná čísla, Česko navzdory tomu překvapuje
Dvě ekonomiky, na nichž je ta česká zásadně závislá, hlásí další špatná čísla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Milan Barna: Migrace klesá, Ivan David straší malé děti, není se čeho bát
Pokud jde ale o „boj proti dezinformacím“, tak zde mohu s volebním lídrem SPD souhlasit. Kampaň opravdu zavání Ministerstvem pravdy. Došlo by k omezení demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Povolám armádu a zavřu hranice! hrozí Trump. Jde o proud uprchlíků
Ochrana jižní hranice a migrace není skloňované téma jen v Evropě, americký prezident Donald Trump mimo jiné i díky němu vyhrál volby. Nyní to vypadá, že na hranicích Mexika a USA bude zase horko. Z Hondurasu se směrem k USA vydala karavana čítající až 4000 obyvatel této chudé země. A Donald Trump hrozí Mexiku, že pokud ji nezastaví, povolá armádu a uzavře hranice. O karavaně informovala televize NBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Konec řecké ságy - blíží se odpuštění dluhu?
Jsme na konci řecké ságy? S blížícím se koncem posledního záchranného programu jsou zdá se věřitelé včetně Německa ochotni nabídnout to, po čem MMF a Athény volají již delší dobu - restrukturalizaci mamutího dluhu přesahujícího 170 % HDP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Pelikán šokuje: Migrace? Mnohem horší čísla, než nám říkají. Žádné extra zacházení s nezletilci. Bratři se žení se sestrami, aby oblafli úřady
Orientalista a arabista Petr Pelikán poskytl rozhovor serveru Kupredudominulosti.cz. Hovořil o migrantech, kdy podle jeho slov jsou čísla o přicházejících uprchlících statistikami zachycených lidí, ale násobně větší množství osob se nikde nezaregistruje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pajonk (Svobodní): Malá jako důsledek systému, ne příčina
Když před pár měsíci odstupovala ministryně spravedlnosti Malá, společnost měla rozporuplné pocity. Co se zvedlo? Vlna pohoršení. Vlna vzteku, jak se to mohlo stát. Vlna zoufalství nad tím, jak Česko je horší než Uganda a jiné rozvojové země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist