Bartoš počítá s tím, že jej Piráti navrhnou na premiéra. Babiš se prý chová jako prvňáček
Ivan Bartoš předpokládá, že po příštích volbách bude Pirátskou stranou navržen na předsedu vlády. Piráti prý už teď prokazují, že pracují odpovědně, a po příštích volbách tomu nebude jinak. V rozhovoru pro deník Právo se vyjádřil také k žalobě na prezidenta Zemana, k počínání současného premiéra Andreje Babiše a k práci pirátského pražského primátora Zdeňka Hřiba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 17:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Piráti navrhnou Sněmovně zastavení nelegálních dotací předsedovi vlády
Piráti ve spolupráci s dalšími opozičními stranami navrhnou společné usnesení vyzývající české úřady, aby přerušily proplácení projektů z dotačních programů Evropské unie společnostem, které jsou spravovány ve svěřenských fondech, jejichž beneficientem je člen vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Dotace nemají sloužit k budování impéria premiéra Babiše
Pokud bude Evropská komise dál otálet s rozhodnutím ohledně střetu zájmů premiéra Babiše, obrátí se Piráti na Evropský soudní dvůr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Bartoš: Piráti nejsou rychlokvašky!
Piráti mohou slavit. Ve volbách v roce 2017 získali 22 poslanců. Předseda strany Ivan Bartoš poděkoval všem lidem, kteří odevzdali hlas jeho straně. A vysvětlil, jak teď budou Piráti postupovat dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Stát by měl lépe plnit svou roli
Piráti, ODS a KDU-ČSL chtějí v příštím týdnu mimořádnou schůzi ke střetu zájmů premiéra, zprávě NKÚ a deficitnímu rozpočtu vlády
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Buran blábolí. Jako Jakeš. Piráti se utrhli na interpelacích premiéra
Poslanci Pirátů a premiér Andrej Babiš (ANO) se při dnešních sněmovních interpelacích příliš neshodli. Pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík v diskusi o bulharských aktivitách energetické společnosti ČEZ a o Národním investičním plánu nařkl ministerského předsedu z toho, že se „chová jako buran a blábolí“. Předseda pirátských poslanců Jakub Michálek pak přirovnal Babišovo vystoupení k projevu předlistopadového šéfa komunistů Miloše Jakeše. „Vy nás vlastně nabádáte k nějakému trestnému činu,“ zaútočil na Piráty v souvislosti s dotazy o aktivitách ČEZu Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Piráti, ODS a KDU-ČSL znovu navrhnou projednání střetu zájmů premiéra, zprávy NKÚ a deficitního rozpočtu vlády
Poslanci vládní většiny dnes svými hlasy zabránili schválení programu mimořádné schůze, iniciované Piráty společně s ODS a KDU-ČSL.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): V kampani se opíráme především o dobrovolné dárce
Kampaň České pirátské strany pro volby do Poslanecké sněmovny PČR je v plném proudu. „Nejsme jako tradiční strany, které využívají k financování státních zdrojů. Nejsme ani podnikatelský projekt, abychom vynaložené prostředky vnímali jako investici,“ říká předseda Pirátů Ivan Bartoš. Piráti se spoléhají především na dobrovolnictví, nadšení a transparentní veřejné financování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Piráti na zítřejší schůzi navrhnou zařazení bodu, který má zamezit skokovému růstu platů politiků
Piráti na zítřejší schůzi Sněmovny navrhnou zařazení bodu, který má zabránit skokovému zvýšení platů politiků o 20 procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pirát Bartoš se s tím nepáral. V rádiu srovnal církevní restituce se solárním tunelem
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl předseda Pirátů Ivan Bartoš. Vysvětlil, jak se Piráti dívají na majetkové vyrovnání státu s církvemi. Bartoš zdůraznil, že Piráti hájí právní stát, ale v souvislosti s majetkovým vyrovnáním státu a církví si položil jednu zásadní otázku, která zní...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Piráti: Předseda Bartoš dnes interpeluje premiéra kvůli plánu násilného odchodu ředitele GIBS
Piráti s obavami sledují kroky současné vlády bez důvěry, která činí zásadní a často i nevratné personální změny ve státní správě. Posledním takovým příkladem je plán premiéra Babiše na násilné odejití ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist