Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.592x, což odpovídá cca 187.425-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Elfové, čtěte. Mluvčí Kartous stvořil novou sérii posměšných nálepek pro Zemana, Babiše, oba Klause i odpůrce Grety
Mluvčí Českých elfů, kteří bojují proti dezinformacím, Bohumil Kartous na sociální síti sepsal kritickou reakci na reportáž 168 hodin Nory Fridrichové, v ní došlo na Václava Klause mladšího i na studenty, kteří na pátečních demonstracích vyjadřovali obavy, že za čas nebudeme mít kde žít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 20:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Mluvčí „elfů“ lovících „ruské trolly“ na internetu dal průchod emocím: Čínsko-ruský pucflek, manipulátor prostých Zeman...
Mluvčí českých „elfů“ Bohumil Kartous se na webu Britské listy rozhovořil o tom, že do roku 2019 vstoupíme s „diletanty v čele“. Jen pro osvětlení, elfové, o nichž je zmínka, si kladou za cíl vystopovat lidi šířící po internetu dezinformace a co nejvíc jim ztížit práci. Lov pořádají na tzv. ruské trolly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Mluvčí českých elfů prozradil, co bojovníci s trolly vypátrali. Lidé, kteří šíří dezinformace, si prý kompenzují vlastní frustrace
Čeští elfové se znovu ozývají. Jejich mluvčí, publicista Bohumil Kartous na vlnách Českého rozhlasu znovu varoval před šířením dezinformací a lží na internetu. Hoaxy a dezinformace prý ovlivnily např. i prezidentské volby v Česku. Tomu je podle Kartouse třeba se postavit. I za cenu toho, že tím bude omezena svoboda slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Naše kritika jsou bláboly a žvásty, řekl mluvčí elfů. A naznačil, co kazí starší lidé
Publicista Bohumil Kartous v rozhovoru pro Britské listy Jana Čulíka vysvětlil, co přesně dělají „čeští elfové“, resp. jak přesně vypadá boj proti tzv. internetovým trollům šířícím po sociálních sítích a v řetězových e-mailech dezinformace. Popsal také, jak lidé české elfy přijímají. Občas prý posílají „naprosto nekompatibilní žvásty“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
A tím Rusové ovládnou Česko! Koluje dokument s přesným plánem. Jde o Zemana
Na webu Přítomnost.cz vyšel dlouhý článek o tom, jak účast Rusů v jaderné energetice je rizikem pro Českou republiku a její zájmy. Pod článkem je podepsán Bohumil Kartous a „čeští elfové“. V Rusku podle nich neexistuje nic takového jako čistý ekonomický zájem, Rosatom je státem vlastněný a jeho zaměstnanci by mohli v ČR navazovat kontakty s důležitými lidmi a získávat citlivé informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Znáte ho od Jana Čulíka, teď začal organizovat „pronásledování nepřítele“ na internetu. Založil na to skupinu s pohádkovým názvem
A už jsou tu zase! Kdo že? Elfové přece. Avšak ne elfové z fantastického světa Středozemě J. R. R. Tolkiena. Jde o anonymní české elfy, kteří hodlají bojovat proti trollům šířícím lži. Čeští elfové si kladou za cíl vystopovat lidi šířící po internetu dezinformace a co nejvíc jim ztížit práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Úřad vlády: Novou mluvčí se stala Jana Adamcová
Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 4. března 2019 rozhodla o změně ve funkci mluvčí vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Liberální demokracie“ je podvod. Používají to elity na odpůrce, aby je demokracie zbavily, varuje Klausův institut. Došlo i na barevné revoluce
Institut Václava Klause se jal bránit demokracii před liberální demokracií. Pojem liberální demokracie prý slouží dnešním západním elitám jako klacek na své odpůrce. Tímto klackem však demokracii jako takovou vlastně ničí. Alespoň podle Institutu Václava Klause.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Elf Kartous požaduje vypovězení smlouvy univerzity s Kellnerem. Nemohla by prý pak být morálním majákem
Spolupracovník Britských listů a mluvčí českých elfů Bohumil Kartous se zlobí na Univerzitu Karlovu. Pokud se chce nejslavnější akademická instituce v České republice dál podílet na debatě o budoucím směřování společnosti, musí být podle Kartouse i morálním majákem. A tím nemůže být, pokud bude mít za hlavního partnera Home Credit Petra Kellnera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ovčáček mimořádně vystupuje: Pozor! Chystá se lež o Zemanovi, čtěte
Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček bije na poplach. Zdiskreditovaná stará politická garnitura prý zase přes média útočí na prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Závidím vám, že máte Zemana s Klausem, řekl v Praze Mečiar. A pak dodal řadu velice nehezkých věcí o Václavu Havlovi či Petru Pithartovi. Čtěte, co se jinde nepsalo
REPORTÁŽ Institut Václava Klause společně s Národním muzeem uspořádaly u příležitosti nadcházejícího 25. výročí rozdělení Československa (1. 1. 1993) debatu dvou bývalých premiérů obou republik Václava Klause a Vladimíra Mečiara, která proběhla v pondělí v sále Sněmovny lidu v budově bývalého Federálního shromáždění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist