Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.988x, což odpovídá cca 103.731-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Veřejnoprávním novinářům rozšlapali bábovičku. Ukázalo se, že u Babiše šlo o politicky motivované stíhání, soudí Jaroslav Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři na serveru Prvnízpravy.cz vyjádřil k nekonečnému trestnímu stíhání premiéra Andreje Babiše a dalších spoluobviněných v kauze mediálně známé jako Čapí hnízdo, jako k politickému programu. Reakce médií hlavního proudu včetně veřejnoprávních na to, že dozorující státní zástupce rozhodl o zastavení trestního stíhání, ze všeho nejvíc prý připomínala „syndrom rozšlapané bábovičky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Bohuslav Sobotka, který bude s Bakalou čelit trestnímu oznámení za OKD: Obvinění je politicky motivované
Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) čelí trestnímu oznámení kvůli privatizaci těžební firmy OKD. Závěrečné rozhodnutí sněmovní vyšetřovací komise k OKD považuje za politicky motivované a populistické. „Mám svědomí čisté,“ uvedl pro Echo24.cz s tím, že se trestního stíhání nebojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Bašta (BOS): Nekonečné trestní stíhání, jako politický program
Autor článku, politik, bývalý diplomat a člen ÚR politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST SOLIDARITA komentuje zpolitizování kauzy trestního stíhání A. Babiše a možnými důsledky úniku informací ze spisu dozorujícího státního zástupce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Politicky motivované trestní stíhání potvrzeno
Mandátový a imunitní výbor nedoporučil vydat poslance ODS Bohuslava Svobodu kvůli kauze Open Card.  Zdůvodnil to tím, že je to „politicky motivovaná kauza“ a takové dobrozdání poskytl nejen předseda výboru.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Celá kauza s novičokem byl jen test, soudí Jaroslav Bašta. Mělo se zkusit, nakolik jsme ztratili soudnost a vytáhneme bez řečí do války s Ruskem
Jaroslav Bašta nabídl nový pohled na kauzu novičok. To, co se stalo v Salisbury, byl podle někdejšího diplomata vlastně test. Test, zda budou všichni ochotní vstoupit do války s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
EU se rozpadá, tvrdí Bašta
Někdejší velvyslanec České republiky v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta soudí, že se pomalu rozpouští a rozpadá celá Evropská unie. Pokud se chceme podívat, co přijde dál, máme podle Bašty nahlédnout za ukrajinské hranice. Prý uvidíme velmi neveselý obrázek toho, co nás může čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Elity v Česku vyvolávají virtuální občanskou válku, soudí Bašta
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta má za to, že žijeme v období postdemokracie, kde už se média nesnaží občany informovat, ale vychovávat. A pokud to nestačí, naše elity prý neváhají vést dokonce i občanskou válku, alespoň na internetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
OKD? Svědomí mám čisté, je to politicky motivované, brání se Sobotka
Za politicky motivované a nepodložené označil bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) trestní oznámení, které na něj podá kvůli privatizaci menšinového státního podílu v OKD sněmovní vyšetřovací komise. Sobotka na dotaz ČTK napsal, že má svědomí zcela čisté a oznámení se neobává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
ČSSD chce, aby Babiš v případě odsouzení skončil ve vládě. Není to pro mě téma, odmítá premiér
Andrej Babiš nadále trvá na tom, že jeho stíhaní je politicky motivované a nesmyslné.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 23.4.2018 v 11:36, zobrazit podobné
Příští volby mohou vypadat jako seriál Most!, soudí Bašta
Někdejší diplomat působící v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta už před lety dospěl k závěru, že dění na Ukrajině svým způsobem předznamenává budoucí vývoj i u nás. Dnes na Ukrajině probíhají prezidentské volby a jeden z kandidátů se v předvolební kampani inspiroval jedním zdejším populárním seriálem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vládnou peníze. Babiš vs. Bakala. Některé věci se říkat nesmí. Jaroslav Bašta soudí porevoluční realitu
POLOČAS HORKÉHO ROKU Bývalý disident a poslanec za ČSSD, diplomat a signatář Charty 77 Jaroslav Bašta upozorňuje, že jsme v České republice za posledních třicet let prošvihli několik věcí. Kromě iluzí o Západu došlo k podcenění toho, co znamená ekonomická moc. Kdo chce, podle Bašty, dnes vyhrát volby, musí mít peníze. V rozhovoru také varoval před zvykem poslední doby, kdy se opačné názory okamžitě označují za nabourávání demokracie. „Máme zde situace, kdy se sice můžeme vyjadřovat svobodně, ale jakmile na sociálních sítích napíšete jméno Tommy Robinson, tak vás zablokují. Případně když zpochybníte například globální oteplování nebo Evropskou unii,“ říká Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist