Politická kultura je v dlouhodobé krizi, musíme bránit principy. Jinak dopadneme ještě hůř než Maďaři, varuje Dienstbier
V souvislosti s vývojem v kauze Čapí hnízdo senátor Jiří Dienstbier (ČSSD) hovoří v rozhovoru pro Forum24.cz o tom, jaké důsledky může mít dění kolem justice pro budoucnost české společnosti. Zároveň vyjádřil své přesvědčení, že prezident Miloš Zeman reprezentuje své vlastní zájmy, a že premiérovi Andreji Babišovi nejvíc záleží na Agrofertu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Dosáhla "česká" politická kultura dokonalosti, nebo bude ještě vybrušována? Dvojblog.
 Prezident Miloš Zeman, už ztratil veškeré zábrany a je jen otázkou, jak vysoko ještě může politická kultura spolu s tímto "Ikarem české politiky" vzlétnout. A taky poděkování jeho voličům, to dá rozum. Ten zdravý a selský!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.10.2018 v 13:40, zobrazit podobné
Silný výkřik Hřebejka v den voleb: Mluvit s druhou stranou? S nimi se mluvit nedá a ani nemá. Musíme se bránit, jinak nás zničí!
Režisér Jan Hřebejk se znovu vyjádřil k české politice a znovu bez servítků. Je toho názoru, že se česká společnost musí bránit lidem, jako jsou Tomio Okamura (SPD), premiér Andrej Babiš (ANO) nebo poslanec ODS Václav Klaus mladší. Pokud se těmto lidem nebudeme bránit, mohou nás podle Hřebejka zničit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Homola (SPR-RSČ): Demise- NeDemise!!!
Politická kultura v ČR na nejnižším dně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Maďaři znovu vzali řešení migrační krize do vlastních rukou. A vynechali také mezinárodní organizace
Maďarská vláda se rozhodla v některých místech převzít migrační krizi do vlastních rukou a rozhodla se pomoci v severním Iráku, na území, které ovládá kurdská samospráva, a to bez pomoci velkých mezinárodních organizací. Maďaři se snaží docílit hlavně toho, aby lidé ze severu Iráku dál neutíkali a vrátili se do svých domovů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Portele (ANO): Co na to říci ?
Politická kultura a její dopady na voliče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zvrácenost. Západ chce u nás vytvořit imigrantská multikultrní ghetta. Musíme bránit naši vlast před kolonizátory z Bruselu. Poslanec od Okamury se dost zlobí na EU
ROZHOVOR „Dohodě Dublin IV. je třeba se bránit za každou cenu. Je z ní cítit úporná snaha Západu vytvářet multikulturní ghetta i v zemích bývalého východního bloku, které ještě nemají problémy související s imigrací nepřizpůsobivých kultur,“ říká poslanec SPD Jan Hrnčíř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zvrácenost. Západ chce u nás vytvořit imigrantská multikulturní ghetta. Musíme bránit naši vlast před kolonizátory z Bruselu. Poslanec od Okamury se dost zlobí na EU
ROZHOVOR „Dohodě Dublin IV. je třeba se bránit za každou cenu. Je z ní cítit úporná snaha Západu vytvářet multikulturní ghetta i v zemích bývalého východního bloku, které ještě nemají problémy související s imigrací nepřizpůsobivých kultur,“ říká poslanec SPD Jan Hrnčíř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Dienstbier (ČSSD): Timmermans prý nerozumí našemu regionu? Zřejmě touze kašlat na právo a ústavní principy
Komentář na facebookovém profilu k nominaci nizozemského socialisty Franse Timmermanse na předsedu Evropské komise
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Expertka z Univerzity Karlovy nabádá: Musíme omezit maso, jinak to planeta nezvládne
Země přestává stačit naší spotřebě, varuje expertka Dana Kapitulčinová z Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy. V dopadech na životní prostředí prý výrazně překračujeme udržitelné hranice globálních ekosystémů. „Musíme omezit maso,“ říká jasně v rozhovoru pro DVTV a dodává, že budoucnost je v rostlinné stravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist