Přeháníte. To říkáte každý rok, stíral ministr Vojtěch před kamerami odborářku
Do nedělní Partie televize Prima zavítali členka zdravotnických odborů Dagmar Žitníková, ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch a dlouholetý lékař a poslanec Bohuslav Svoboda (ODS). Přímo před kamerami se přeli o to, zda hrozí kolaps českého zdravotnictví. Žitníková divákům vykreslila temný obraz nemocnic, kde se jedna jediná sestra musí starat o třicet pacientů, zavírají se celá oddělení a lékaři pravidelně slouží 100 hodin měsíčně navíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Kanonáda odborů: Ministr Vojtěch srazil zdravotnictví na kolena v čase růstu
Členové zdravotnických odborů z třináct různých organizací před kamerami České televize ujišťovali, že chtějí zastavit krizi ve zdravotnictví a dosáhnout nápravy již existujících problémů. Především chtěli zvýšit platy. Varovali také před rušením nemocnic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Rakovina z polí, dotace a zákaz halal porážek. Ministru Tomanovi bylo před kamerami pořádné horko
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr zemědělství za ČSSD Miroslav Toman a poslankyně Veronika Vrecionová (ODS). Ministr popsal údajně velký problém českého zemědělství ve věci dotací a dáma se do něj okamžitě pustila. Ministr však nehodlal ze svých pozic ustoupit ani o milimetr. Před kamerami se odehrál tvrdý slovní souboj. Došlo i na debatu o rakovinotvorných látkách v potravinách a o rituálních porážkách zvířat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Co byste vzkázal protestujícím na Václaváku? ptali se novináři Babiše. A ten vyslal vzkaz, který je jistě ještě více nadzvedne
Předseda vlády v demisi Andrej Babiš (ANO) a ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch předstoupili před novináře. Premiér se před kamerami ČT vyjádřil ke včerejším demonstracím proti své osobě. Zdůraznil také, že Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF) nekoná nezávisle. Tam byla velká korupční aféra, vypálil mimo jiné na OLAF šéf kabinetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: Telemedicína zlepší dostupnost zdravotní péče
Ministr Adam Vojtěch a ředitel FN Olomouc podepsali smlouvu o zřízení kompetenčního centra pro elektronické zdravotnictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: Od nového ředitele očekávám maximální součinnost s ministerstvem
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch s účinností od 1. května 2018 jmenoval Františka Nováka novým ředitelem Nemocnice Na Bulovce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
To není moje vina! Ministr Vojtěch se brání kritice za své vystoupení u Soukupa
Ve čtvrtečním Duelu Jaromíra Soukupa na TV Barrandov dělil ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch na magnetické tabuli poslankyně podle toho, zda mají sex-appeal či nikoliv. Teď si za to sype nejmladší člen vlády popel na hlavu. Prý to asi neměl dělat. Známkované dámy ministrovi za počínání před tabulí pěkně vyčinily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: Nová pravidla pro zpětné bonusy
Dokument, který se v řízení resortu zdravotnictví objevuje poprvé, připravil současný ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vojtěch vyhodil svého předchůdce Němečka. Skončil v čele ostravské fakultní nemocnice
Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) odvolal ředitele Fakultní nemocnice v Ostravě Svatopluka Němečka. Důvodem bylo podle něj manažerské selhání vedoucí k destabilizaci nemocnice, umělé navyšování hospodářského výsledku a střet zájmů, protože Němeček, bývalý ministr zdravotnictví za ČSSD, působil také ve vedení nemocnice v Bohumíně. Ministerstvo o tom dnes informovalo v tiskové zprávě. Vyjádření Němečka ČTK shání. Vojtěch před dvěma týdny odvolal i ředitelku pražské Nemocnice Na Bulovce Andreu Vrbovskou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Podrážděný Horáček, uzavřený Drahoš, vysmátý Topolánek. Přečtěte si úplně vše o debatě prezidentských kandidátů na Nově. Byli jsme i v zákulisí
Moderátorka televize Nova Michaela Šmídová přivítala na serveru televize TN.cz osm prezidentských kandidátů. Miloš Zeman účast odmítl, neboť jako úřadující prezident upřednostňuje výkon mandátu. Ostatní kandidáti využili prostor před kamerami každý po svém. Pánové si nedali nic zadarmo, Petr Hannig útočil na Mirka Topolánka, Marek Hilšer nešetřil Jiřího Drahoše, Topolánek se před kamerami Drahošovi smál. Kandidáti se přeli o přijetí eura, obnovení povinné vojenské služby a řadu dalších témat. Ve studiu to zkrátka jiskřilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nedostatek sester je problém, shodli se prezident a ministr
Nedostatek zdravotních sester je největším současným problémem českého zdravotnictví, shodli se na dnešním jednání v Lánech ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) s prezidentem Milošem Zemanem a jeho expertním týmem na zdravotnictví. Vojtěch nastínil prezidentovi, jak chce vláda letos situaci zlepšovat. Na jednání probírali i postavení praktických lékařů, elektronizaci zdravotnictví nebo dostupnost léků. Novinářům to po skončení schůzky řekl ministr Vojtěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist