Miloš Zeman: „Šaroch se postavil mediální smečce!“
Prezident pochválil žalobce, čímž opět přispěl k diskusi o svém „zdravotním stavu“. Pan doktor Šaroch v kauze“ Babiš“ totiž rozhodl buď v souladu či v nesouladu se zákonem a občan to nedokáže posoudit o nic lépe než prezident.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.9.2019 v 12:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Miloš Zeman pro PL k Čapímu hnízdu: Šaroch je odvážný, jeho rozhodnutí by se mělo zveřejnit
Rozhodnutí navrhující zastavit trestní stíhání premiéra Babiše, které čítá 90 stran, by se mělo zveřejnit. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman. Na adresu nejvyššího žalobce Pavla Zemana hlava státu uvedla, že by se k případu zatím vůbec neměl vyjadřovat. Miloš Zeman také ocenil Šarocha. “Vážím si ho za jeho odvahu,” sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman zúčtoval s Jaroslavem Hutkou i s neziskovkami. Postavil se i ženě, co ho nařkla z opilství
Z PROFILU Mise českých vojáků v Pobaltí, ženská obřízka v Česku, padlí vojáci v Afghánistánu, Hutkova píseň „Miloš a zubatá“ či neziskovky placené za podkopávání českých národních zájmů. Prezident republiky Miloš Zeman opět odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Miloš Říha: Lepší než revoluce
Miloš Zeman výkon funkce prezidenta postavil na okázalém rozdělování společnosti s kalkulem, že “ta jeho polovina” bude za všech okolností větší.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.1.2018 v 21:41, zobrazit podobné
ČT odchytila Babišova žalobce Šarocha
Státní zástupce Jaroslav Šaroch se vůbec poprvé postavil čelem k novinářům a promluvil o kauze Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Boj o jmenování profesorů pokračuje: Zeman to jen tak nenechá
Prezident Miloš Zeman je znám mimo jiné i tím, že odmítá jmenovat některé profesory, kteří mu jsou ke jmenování doporučeni. Někteří adepti na profesorský post si to však nenechávají líbit a s Hradem se soudí. Pražský městský soud se nedávno postavil na jejich stranu. Prezident Miloš Zeman to však nehodlá jen tak nechat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zeman se rozjel u Soukupa: Mediální smečka včetně ČT. Šaroch má odvahu. Němcová? Tu nemá smysl ani komentovat
Po letní prázdninové pauze prezident Miloš Zeman opět usedl před kamery TV Barrandov, aby v pořadu Týden s prezidentem odhalil divákům své názory na aktuální dění hýbající nejen českou politickou scénou. A že ožehavých témat k diskusi nebylo vůbec málo. S moderátorem Jaromírem Soukupem se dotkli například sporu okolo sochy maršála Koněva na Praze 6, ale také Šarochova rozhodnutí navrhujícího zastavit trestní stíhání premiéra Babiše. Mluvili i o Staňkově rozhodnutí, jež učinil v poslední den svého ministrování, či o klimatických změnách v souvislosti s Trumpovým záměrem koupit Grónsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: Prezident okomentoval Vysočinu, ale plánuje žít u Prahy
„Vážím si každého, kdo místo toho, aby si postavil podnikatelské baroko, koupí chalupu a tu opraví.“ Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Koudelka: Chytrý Šaroch
Státní zástupce Městského státního zastupitelství v Praze Jaroslav Šaroch, který zastavil trestní stíhání premiéra Andreje Babiše za Čapí hnízdo, projevil statečnost i chytrost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman kontra všichni ostatní
Zatímco většina voličů si myslí opak, je nám z téměř všech mediálních koutů podsouváno, jak je všechno lepší, než aby byl Miloš Zeman znovu prezidentem. Masová mediální masáž přitom trvá už bezmála rok.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Odpůrci Donalda Trumpa a Miloše Zemana dostali stejný nápad. Natáhli si hodinky
Český prezident Miloš Zeman se rád srovnává s novým prezidentem USA Donaldem Trumpem. V době, kdy většina médií a průzkumů tvrdila, že volby pravděpodobně vyhraje Hillary Clintonová, se Miloš Zeman postavil na Trumpovu stranu. A teď se zdá, že Donalda Trumpa a Miloše Zemana pojí ještě jedna věc. Jejich odpůrci počítají, kolik času zbývá do konce mandátů obou prezidentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist