Ivan Bednář: Starosta Čižinský Hip hop
Graffiti se stalo jedním z negativních projevů kultury Hip hopu, označované za kulturu protestu (přestože jde většinou o jev zcela nekulturní).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 14:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Ivan Bednář: Nouze proti zákonu
Starosta Městské části Praha 7 Jan Čižinský se rozhodl vyhlásit „stav klimatické nouze.“ Prý Praze 7 hrozí klimatická katastrofa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Nestálost ministra Hermana
Prahu zaplavily plakátky KDU-ČSL. Je na nich pražský lídr Daniel Herman a starosta Prahy 7 Čižinský. Hesla hlásají „Stálí v názorech“, „Odvážný v činech“, a „Zodpovědně.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pražský starosta a lidovecký poslanec Čižinský ohromil v rádiu: Hlavně aby se úředníci cítili v pohodě
Do pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu Marie Bastlové zavítal starosta Prahy 7 za hnutí Praha sobě Jan Čižinský, člen koalice, která vládne na velkém pražském magistrátu. V rádiu vysvětloval, jak urychlit nejrůznější stavby v hlavním městě. Důležité podle něj je, aby se úředníci na svém pracovišti cítili v pohodě. A pak je prý také třeba některé úředníky odměňovat a jiné trestat. Kromě toho Čižinský tvrdě zkritizoval nápad ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Lidovec Čižinský staví v Praze kandidátku proti vlastní straně. Po výzvách pozastavil členství
Poslanec a starosta Prahy 7 Jan Čižinský pozastaví své členství v KDU-ČSL. K přerušení členství jej vyzvalo celostátní vedení strany, sdělil dnes ČTK Čižinský. Důvodem je založení sdružení Praha sobě, se kterým chce na podzim kandidovat v komunálních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Starosta Čižinský jde proti výstavě Body. Vystavená lidská těla chce pohřbít
Starosta Prahy 7 Jan Čižinský z KDU-ČSL se postavil proti výstavě Body, kde jsou k vidění lidské ostatky. On si myslí, že by měly být pohřbeny jako těla jiných zemřelých cizinců. A to i přesto, že se k tělům nikdo nehlásí. Hovořil o tom v rozhovoru pro Český rozhlas Radiožurnál, v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Zklamal jsi, šejku Čižinský
Česko čte dětem. Je to známá akce, která má povzbudit zájem dětských čtenář o četbu. Rodiče čtou z různých knížek pohádky, dobrodružné příběhy nebo různé bajky dětem a předpokládají, že v nich vypěstují lásku k literatuře, která přivede děti k samostatné četbě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Starosta Čižinský: Praha 1 má dost peněz na investice
První městská část má dostatek našetřených peněz, aby si mohla dovolit větší investice. Vedení radnice je však bude plánovat až v rozpočtu na rok 2020, při sestavování současného vychází z návrhu předchozí reprezentace, který upraví. V rozhovoru s ČTK to uvedl starosta Prahy 1 Pavel Čižinský (Praha 1 Sobě). Na účtech městské části jsou podle starosty úspory zhruba ve výši jednoho rozpočtu, který má Praha 1 více než miliardový.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Ahóóóój...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2020 v 16:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Vyprávěj
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2020 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist