Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.991x, což odpovídá cca 103.888-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kolář (TOP 09): Výroky hlavy státu jsou jasný důkaz kolaborace s cizí státní mocí
Komentář na facebookovém profilu k prohlášení ministra kultury Ruské federace
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 18:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Znechucený exdiplomat Kolář: Zeman se podbízí tak, že ho ani ti Rusové neberou vážně, jen využívají. Je na hraně kolaborace
Někdejší diplomat v Rusku a v USA Petr Kolář se ve Dvaceti minutách Radiožurnálu vyjádřil k návštěvě Miloše Zemana v Rusku. Z toho, co prezident v Rusku dělá, Kolář nemá příliš radost. V jednu chvíli bývalý diplomat dokonce prohlásil, že se Miloš Zeman pohybuje na hraně kolaborace s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Proč je spravedlnost cizí slovo
Základem správné činnosti demokratického státu je oddělení moci zákonodárné (Parlamentu), moci výkonné (vlády, armády, policie) a moci soudní (všech soudů).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Arogance soudce
Soudní moc je částí státní moci, na kterou dopadá ústavní norma, že slouží všem občanům. Držitelé moci jsou služebníci, kterým je moc svěřena pro dobrou správu státu. Nejsou vlastníky této moci. To platí i pro soudní funkcionáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Srp pro PL: Premiére Sobotko, předložte důkaz, jinak jste lhář a nemáte co dělat ve vládě!
ROZHOVOR Karel Srp se nestane členem Etické komise ČR, i když byl kandidátem prezidenta Miloše Zemana, jenž má právo jednoho z devíti členů jmenovat. Premiér Bohuslav Sobotka ale toto rozhodnutí hlavy státu odmítl kontrasignovat s odůvodněním, že „předseda Jazzové sekce podle veřejně dostupných zdrojů poskytoval v letech 1979 až 1982 informace Státní bezpečnosti“. Karel Srp prostřednictvím ParlamentníchListů.cz žádá premiéra, aby předložil ke svým slovům důkaz, jinak je lhář a nemá ve vládě co pohledávat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pokud si někdo myslel, že je to jenom Trumpova rétorika... Bezpečnostní expert odhaluje, co se teď může rozpoutat kolem Číny
ROZHOVOR Že jsou Trumpovy výroky směrem k Pekingu jen rétorikou? Tenhle náhled bychom měli po jeho telefonátu s prezidentkou Tchaj-wanu, a po avizování jména Peter Navarro v čele nového orgánu pro průmyslovou a obchodní politiku, nejspíš pustit z hlavy. „Navarrovo jmenování je důkaz, že Trump myslí tohle téma smrtelně vážně. Myslím, že je naprosto odhodlaný jít do obchodní války s Čínou a bude chtít energicky vzdorovat i jejím nárokům v Jihočínském moři. A to, jak na Trumpovy výroky reagují oficiální čínská média, dokazuje, že čínské vedení začíná chápat, že legrace skončila, a že je z toho zděšené,“ říká bezpečnostní expert Lukáš Visingr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Palach je světlo, které překonalo tmu. Ale dnes znovu ožívají síly kolaborace s cizí mocí, píše Daniel Herman
„Jan Palach je světlo, které překonává tmu,“ říká při vzpomínce na muže, který se před padesáti lety upálil na protest proti vývoji v Československu po okupaci v roce 1968, místopředseda KDU-ČSL a bývalý ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů nebo ministr kultury Sobotkovy vlády Daniel Herman. „To hlavní, co můžeme říci o činu Jana Palacha, je, že je to tajemství,“ dodává v komentáři na svém blogu na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Na blití? Mrtvolo Topolánku! smál se Zeman a probral Turecko, Češku v Pákistánu či slovenské volby
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Mirek Topolánek je politická mrtvola a tak to i zůstane. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman. Reagoval na výroky expremiéra za ODS na výroky hlavy státu o Turecku. Zeman též řekl, že je připraven se sejít s ruským velvyslancem kvůli kauze, která aktuálně čeří česko-ruské vztahy. A komentoval i volby prezidenta na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Odmítám spekulace o politickém ovlivňování při výkonu státní moci a správy
V poslední době se moc často spekuluje o tom, že státní orgány rozhodují tendenčně. Mám důvěru v činnost státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ivan David: O Prahu se proti terorismu bojuje v Sýrii a na Ukrajině
Občas slýcháme, jaké máme povinnosti. My prý máme povinnosti a závazky, ale ne my, to oni se nabídli, že budou sloužit cizí moci. To oni věří, že je tato cizí moc udrží u moci v naší zemi. O to jde. Dříve se tomu říkalo normalizace nebo protektorát. Protektor, je ten kdo chrání, v tomto případě chrání svoji kořist proti konkurenci. Dnešní protektoři nejsou jiní. Ani dnešní kolaboranti nejsou jiní. Je to stále stejná verbež.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Důkaz je pouhé slovo. Jiným ale musí stačit, že bylo vysloveno
Co je to a jaký význam má důkaz? Důkaz je zdůvodnění nebo dokázání pravdivosti nějakého jevu, vlastnosti nebo tvrzení, které je naprosto nezpochybnitelné. V matematice jde buď o dokazování pravdivosti matematických vět, nebo formální důkaz dosažený s použitím logických výroků. V oblasti práva je však důkaz prostředkem, jak zjistit faktickou skutečnost a podat o ní svědectví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist