Čtenářův blog: Babiš: Cože, že jsem lhal? No, to vůbec! A omlouvat se, nikdy! Odvolám se
Náš premiér je kabrňák. On chyby nedělá, on tedy ne. A když ano, tak to s ním nehne, ani když jde o výsledek soudního konání. Normální u normálních lidí by bylo: promiňte, omlouvám se, nebyla to pravda, zmýlil jsem se. Podle současné rétoriky, která nám z nejvyšších míst naší politiky ukazuje příklady pro mladé, je to ale jinak: odvolám se.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.9.2019 v 18:41, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Jiří Schlimbach: EURO - přijmout nebo nepřijmout?
Tento blog jsem napsal původně jako reakci na blog pana Paroubka o euru. Nakonec jsem se rozhodl z toho udělat samostatný blog v naději, že případná diskuse bude přehlednější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Soumrak sociální demokracie?
Nemyslel jsem si, že někdy napíšu podobný blog. ČSSD jsem nikdy nevolil a nejspíš nikdy volit nebudu. Přesto bych jim chtěl poradit, protože si myslím, že by strana měla zůstat v současné vládě a pracovat, ne páchat sebevraždu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.7.2019 v 05:40, zobrazit podobné
ČSSD v kriminále
V únoru 2014 jsem napsal úvahu - blog - Tajná revoluce. Předpověděl jsem tehdy ČSSD osud upadající ODS.  Pokud by to náhodou někoho zajímalo:  http://rath.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=397962
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.6.2017 v 12:40, zobrazit podobné
David Rath: ČSSD v kriminále
V únoru 2014 jsem napsal úvahu - blog - Tajná revoluce. Předpověděl jsem tehdy ČSSD osud upadající ODS. Pokud by to náhodou někoho zajímalo: http://rath.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=397962
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.6.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Čtenářův blog: ODS je zpět aneb What is dead may never die…
Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít. Co je mrtvé, tu bude pořád s námi a bude v nás probouzet touhu po minulosti. Není to tak dávno, co zemřel pan Jonák, zakladatel Discolandu Sylvia, král pražského podsvětí, který nejspíše nechal zabít svou ženu a s dalšími bossy podsvětí objížděl v kabrioletu osazeném prostitutkami Prahu volící ODS. S jeho smrtí symbolicky odešla i devadesátá léta. Stala se minulostí – objektem nostalgické touhy, stejně tak jako…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.7.2018 v 11:41, zobrazit podobné
Babiš veřejně lhal, shodli se poslanci. Zeman by měl dodržovat ústavu
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš opakovaně veřejně lhal a zneužíval svá média ke kompromitaci politických soupeřů, uvedla dnes sněmovna. Informovala o tom i ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ovčáček rozjel nekorektní blog. Naložil Kalouskovi se Sobotkou
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si začal psát blog. Půjde prý o „politicky nekorektní občasník“, na němž bude Ovčáček volně prezentovat své názory. Blog také nese název „Svobodný názor!“. První text věnuje hradní mluvčí vládní krizi. V ní prý vůbec nejde o Andreje Babiše (ANO), ale o prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Čtenářův blog: Prezident jako symbol
Nedávno jsem se díval premiérový díl nové show Davida Lettermana My next guest needs no introduction na Netflixu. Prvním hostem show byl prezident Barack Obama. Oba pánové spolu hovořili necelou hodinu a jejich rozhovor mohu všem vřele doporučit. Je svým způsobem úžasné pozorovat a hlavně poslouchat dva vzdělané lidi, kteří spolu v dobrém duchu hovoří. Možná i někteří z vás cítí hlad po podobných výstupech.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:41, zobrazit podobné
Čtenářův blog: Čo už...som prezident
Pokúsil som sa, v mojich posledných dvoch blogoch, apelovať (pokiaľ to zatiaľ určité „kruhy“ nepochopili), na zbytky serióznych „mysliteľov“ a hlavne na „zbytky“ seriózneho uvažovania i u ostatných. Ako vidieť z prevažujúcich reakcií na moje blogy, robili sa, že ničomu, čo som písal, nerozumia.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.3.2018 v 12:41, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Babiš musí opustit politiku a omluvit se občanům za to, že jim lhal a podváděl
Andrej Babiš by po zveřejnění třetí nahrávky měl okamžitě rezignovat, zcela odejít z české politiky a omluvit se všem občanům, že jim lhal a podváděl je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist