Premiér Babiš: Ani já ani mí právníci nemáme žádné rozhodnutí v ruce
Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 19:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Rozhodnutí o pokračování stíhání prostudují Babišovi právníci
Premiér v demisi a předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes zopakoval, že se v kauze Čapí hnízdo cítí nevinný. Jeho právníci prostudují odůvodnění, proč státní zástupce zamítnul jeho stížnost proti obvinění. Babiš novinářům v reakci na čtvrteční informaci, že bylo zrušeno stíhání čtyř osob v případu včetně místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka, nikoli ale jeho, řekl, že dokument má 60 stran a jeho právníci nyní odůvodnění studují. Informovala o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš řekl, že se jeho právníci odvolali proti rozhodnutí Černošic
Právníci premiéra Andreje Babiše (ANO) podali odvolání proti rozhodnutí černošického úřadu v kauze střetu zájmů. Babiš to dnes řekl novinářům. Postup svých právních zástupců nechtěl blíž komentovat. Zopakoval, že případ vnímá jako pokus vytlačit ho z politiky. Lhůta pro odvolání dnes vyprší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Lidé, čtěte: Babiš má prý větší problém, než si myslíme
Černošický úřad uložil premiérovi Andreji Babišovi (ANO) za přestupek v podobě střetu zájmů pokutu 200 000 Kč, napsal dnes deník Právo s odvoláním na důvěryhodný zdroj. Premiér v úterý uvedl, že jeho právníci proti rozhodnutí Černošic podali odvolání, podrobnosti rozhodnutí úřadu dosud nebyly známy. Babiš čelí podezření, že i když je vysokým ústavním činitelem, stále prostřednictvím holdingu Agrofert ovládá média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pane Babiš, vyrazíte někoho z vlády? Premiér se vyjádřil ke včerejší schůzi ČSSD
Andrej Babiš se v krátkém interview s novináři na ČT vyjádřil k rozhodnutí ČSSD odejít ze sálu, když se bude hlasovat o důvěře vládě. „Nesmyslná pseudoaféra,“ nazval akci novinářů a opozice. Pozici ČSSD prý chápe a žádné personální změny prý požadovat nebude. „Myslím, že není žádná vládní krize, my normálně fungujeme, my zasedáme, my rozhodujeme,“ prohlásil premiér o současné situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš jasně: Česká republika nebude přijímat žádné migranty
Česká republika nebude přijímat žádné migranty, uvedl dnes premiér Andrej Babiš (ANO) na dotaz ČTK týkající se aktuální italské žádosti o pomoc s uprchlíky. Babiš trvá na tom, že přijímání migrantů se má řídit principem dobrovolnosti. O pomoc při rozdělení 450 lidí, kteří uvízli na moři, požádal státy EU italský premiér Giuseppe Conte. Podle Babiše Evropa musí vyslat signál, že nelegální migrace je nepřípustná a přijímání dalších lidí problém jenom zhoršuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pan premiér nezneužívá svého postavení
Právníci Evropské komise oznámili že Andrej Babiš je ve střetu zájmů kvůli čerpání z fondů Evropské Unie. Určitě to není pravda.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.12.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Rád bych napravil chybu, že nemáme v Singapuru velvyslance
Komentář na facebookovém profilu k návštěvě Singapuru
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Bez armády není suverenity. My armádu nemáme
Ať už se těch pár tisíc českých ozbrojenců nazývá jakkoli, třeba armádou, žádné skutečné vojsko to není. Dáme totiž dohromady s bídou tak jednu divizi na válečných počtech. Vzhledem k tomu, že v roce 1938 bylo připraveno bránit Republiku 42 plně vyzbrojených divizí, armádu opravdu nemáme. Co vlastně tedy máme?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): V žádné státní firmě nemáme ani jedno místo
Reakce na předsedu Pirátů Michálka k nominačnímu zákonu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist