Andrej Babiš se posilnil dortem a setřel všechny, kteří se posmívají jeho češtině. Pak referoval, co důrazně vysvětlil Erdoganovi
Premiér Andrej Babiš (ANO) neopomněl ani dnes na své pravidelné shrnutí uplynulého týdne. „Čau, lidi“ se věnovalo mnoha tématům, jen Čapí hnízdo bylo odsunuto do pozadí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 21:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Příkop a mávání sekyrami. Andrej Babiš vysvětlil, jak se bránit migraci
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se na svém facebookovém profilu vyjádřil k migrační krizi. Napsali mu totiž, jak říká, společný e-mail manželé Svobodovi, kteří se jej ptali na ekonomickou stránku věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Přituhuje: Andrej Babiš tvrdě o migraci a trestech pro Česko. Je to prý vážné
Premiér Andrej Babiš (ANO) svým typickým podravem Čau lidi pozdravil všechny, kteří si nenechají v neděli večer ujít jeho pravidelné komentáře na sociální síti Facebook. Mluvil nejen o evropských volbách, ale také o migraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš tvrdí, že jako jediný politik zveřejnil všechny příjmy. Sobotku vyzval, ať udělá totéž
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) řekl ČTK, že jako jediný politik zveřejnil všechny své příjmy od roku 1993. Vyzval předsedy ostatních stran zastoupených ve sněmovně, aby udělali totéž. Babiš tak reagoval na výzvu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), aby vysvětlil nejasnosti ohledně svého majetku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Já dělám zahraniční politiku ANO, vykládal Stropnický Moravcovi. Andrej Babiš mu ještě během pořadu vysvětlil, že žádnou nedělá
Končící ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v Otázkách Václava Moravce prohlašoval, že se podílí na formování zahraniční politiky nové menšinové vlády hnutí ANO. Šéf hnutí Andrej Babiš Stropnickému okamžitě vysvětlil, že je to celé jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ŹIVÉ VIDEO Jsme tu pro všechny, vysvětlil Andrej Babiš. Tak všichni sledujte sněm hnutí ANO
V Praze se v neděli koná již pátý celostátní směn hnutí ANO. Na Facebooku je možné sledovat živě veškeré dění na sněmu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Přes čáru. Ani náhodou! Mohli byste se ode mě učit, setřel Andrej Babiš ČSSD
Zatímco jednání o nové vládě pokračují i přes Velikonoce, premiér v demisi Andrej Babiš oznámil, že po náročných dnech si se svou rodinou nadělil dovolenou, kterou nyní tráví v Tenerife na Kanárských ostrovech. Ani odsud ale nezapomněl podat své tradiční hlášení z uplynulého týdne, které věnoval především tomu, jak pokračuje jeho „vyjednávací maraton“. „ČSSD nevychází počty, chtěj pět ministerských křesel, to už je přes čáru,“ rozjel se ve svém komentáři na facebooku premiér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Voliči ODS, to jsou ti daňoví podvodníci, rozjel se Andrej Babiš. „Trestně obviněný iluzionista ztrácí nervy,“ komentoval to Fiala
Andrej Babiš se nelibě vyjádřil o voličích opoziční strany ODS a se slovy, že její voliči jsou ti, které naštval s EET a kteří podváděli s daněmi, je všechny hodil do jednoho pytle. A aby toho nebylo málo, pustil se i do předsedy ODS Petra Fialy, který jeho výlevy komentoval slovy, že „ztrácí nervy“, a neváhal vytáhnout Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pane Pehe, radši nečtěte. Andrej Babiš Vás na PL takto velmi ostře setřel za to, jak urážíte český národ
Politolog Jiří Pehe na svém blogu rozebírá, proč u nás vítězí strany a hnutí, které „obchodují se strachem“ z migrantů, EU a vlastně všeho cizího. Vysvětluje to „ „všeprostupující průměrností“ Čechů. Česká společnost se podle něj „ustrašeně krčí ve své kotlině“, je „podprůměrná“ a „provinciálně ponořená do sebe“. K celé věci se vyjádřil premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš na stránkách vlastních novin vysvětlil svou kauzu
Andrej Babiš se rozhodl vysvětlit svou kauzu, v níž je podezírán z daňových podvodů. Na toto téma poskytl rozhovor dnešní Mladé frontě Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Slonková provedla krádež. Syn se zasnoubil, sledují mou dceru. S Okamurou je to tak, vmetl Andrej Babiš Korantengovi
Moderátor Ray Koranteng exkluzivně pro TV Nova zpovídal premiéra Andreje Babiše ohledně kauzy jeho syna žijícího ve Švýcarsku. Andrej Babiš v rozhovoru vysvětlil, co se synem řešil ve Švýcarsku, opřel se do chování novinářů a také do politiků okolo Miroslava Kalouska. Najevo vyšly i podrobnosti o rozhovoru Babiše s Tomiem Okamurou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist