Greto, zasazovat stromky. Okamura varuje před svazáckými fanatiky
Lídr hnutí SPD Tomio Okamura se vyjádřil ve svém komentáři na facebookovém profilu k otázce ekologie a životního prostředí. A nechybělo ani jméno švédské aktivistky Grety Thunbergové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Mladá poslankyně Hyťhová: Přehnaně emotivní a plačtivý projev na půdě OSN má zachránit svět? Greto a další, běžte radši sázet stromky
ROZHOVOR „Čeští odborníci Jaroslav Šíma a Vladimír Kafka přesvědčivě argumentují tím, že za změny klimatu nemohou emise CO2, ale úbytek zeleně. Řešením tedy není nesmyslný boj proti CO2, který poškozuje naši ekonomiku a nahrává solárním baronům a pobíračům dotací,“ myslí si Tereza Hyťhová, poslankyně SPD za Ústecký kraj. „Kdyby raději Greta Thunbergová a studenti, kteří stávkují za klima, místo transparentů a pochodů na náměstích šli vysazovat stromky – věřím, že to bude o mnoho efektivnější a naší planetě to opravdu prospěje,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
I letos rozvezou lesníci do dětských domovů, nemocnic i azylových domů vánoční stromky
Vánoční stromky už čtvrtým rokem věnuje dětským zdravotnickým a sociálním zařízením v celé České republice státní podnik Lesy ČR. Od 21. listopadu do 7. prosince je možné stromky objednávat, lesníci je i zdarma doručí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hayato Okamura opět varuje před svým bratrem: Chce zestátnit televizi i rozhlas. A také usiluje o vystoupení z EU
Hayato Okamura, který v podzimních volbách kandidoval do Sněmovny za lidovce a který v prezidentské volbě podporoval Jiřího Drahoše, znovu důrazně varuje českou společnost. Před svým známějším bratrem Tomiem Okamurou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Migrace. Zánik českého národa, varuje zhnusený Okamura. Jde o příkaz z EU
O institutu dočasného strpění se rozepsal lídr SPD Tomio Okamura. „Evropský soudní dvůr jako nástroj EU nám nutí změnu azylového zákona,“ poukázal Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Hayato Okamura má velký strach: V Moskvě se prý možná plánuje výměna Zemana za jeho bratra. A skončí to vojenskou okupací
Lidovec Hayato Okamura, jenž je bratrem Tomia Okamury (SPD), dlouhodobě varuje před napojením Tomia na Ruskou federaci. Stejně tak vidí blízkost k Rusku i u prezidenta Miloše Zemana. Své obavy, co by mohlo nastat, nyní sdílel na facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vánoční borovice a smrky opět darují dětským sociálním a zdravotnickým zařízením Lesy ČR
I letos daruje státní podnik Lesy České republiky vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením v České republice. Od 19. listopadu do 7. prosince je možné stromky objednávat na www.vanocnistromkydetem.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Greto, už je to okoukané. Štěpán Kotrba připomíná, jak se strašilo koncem světa dávno před objevem švédské hvězdy
Šestnáctiletá švédská studentka Greta Thunbergová varuje světové lídry, že pokud hned nezačneme něco dělat pro záchranu naší planety, brzy už nemusí být co zachraňovat. Publicista Štěpán Kotrba však všem svým spoluobčanům připomněl, že Thunbergová není zdaleka prvním člověkem, který bije na poplach kvůli klimatu. Byli tu totiž i lidé, kteří tvrdili, že naše civilizace může kvůli změnám klimatu zaniknout do roku 2000.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Volný varuje před "patrioty", kteří Okamuru ovládají. Oba vysvětlovali spory v SPD
Předseda hnutí Okamura a poslanec Volný, lídr zrušené regionální moravskoslezské SPD, mluvili o situaci v SPD v alternativním médiu.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.3.2019 v 21:36, zobrazit podobné
Právník prchá před muslimskými fanatiky, dejme mu azyl
Iniciativu KDU-ČSL, která vyzvala vládu, aby nabídla politický azyl pákistánskému právníkovi Saifu Mulúkovi, který uprchl ze své země, protože má strach o život, vítám.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.12.2018 v 13:40, zobrazit podobné
Okamura k nám láká teroristy, varuje novinář Moláček
Komentátor Jan Moláček se na serveru Aktuálně.cz zamyslel nad tím, že ačkoliv prozatím teroristy nezajímáme, mohl by to změnit zákaz islámu, po kterém volá šéf hnutí SPD Tomio Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist