Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.271x, což odpovídá cca 170.676-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Dům humanity: Dokud budou uživatelé drog, bude i toxikomanský odpad
Zvýšený nárůst nálezů odhozených injekčních stříkaček v parcích, na hřištích, u škol či v obytných domech, vyvolává u laické veřejnosti oprávněné otázky i obavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 06:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

SBD Krušnohor: Dokud budou uživatelé drog, bude i toxikomanský odpad
Zvýšený nárůst nálezů odhozených injekčních stříkaček v parcích, na hřištích, u škol či v obytných domech, vyvolává u laické veřejnosti oprávněné otázky i obavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Praha bude ekologicky likvidovat infekční odpad po narkomanech
Od 1. března 2017 začne fungovat nový systém nakládání s injekčními jehlami a stříkačkami, které Městská policie hl. m. Prahy posbírá např. z dětských hřišť a jiných veřejných prostranství. Tento infekční odpad po narkomanech budou strážníci předávat společnosti SUEZ, následnou likvidaci bude hradit město.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Odpad! Diváci zúčtovali s ČT za pořad o „fake news“. A koukejte, kdo se přidal
Kvalitu nového osvětového pořadu nehodnotili jen uživatelé Facebooku, ale i kritici na ČSFD. A ani tam si nebrali servítky, hodnocení „odpad!“ jasně dominovalo. Jeden z hodnotitelů si neodpustil narážku, že i Talk show Jiřího Ovčáčka je lepší. Přišla i výtka, že cílová skupina, kterou by měl pořad vzdělávat, už při vysílání dávno spí. A do pořadu se pustila i kritička na iDNES. „Jedno velké nabádavé trojnásobné N čili Nic Než Nuda,“ zhodnotila pořad s Halinou Pawlowskou a Alešem Hámou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Dokud bude ČR bezpečná země, bude počet turistů růst, tvrdí Dostálová
Dokud bude trvat současná bezpečnostní situace ve světě a Česko bude mít status jedné z nejbezpečnějších současných zemí, měl by počet turistů v Česku růst, předpokládá ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ať jdou do p*dele! Každý má právo si opatřit drogy. Pavel Novotný z ODS brání uživatele drog a pustil se do policie
Desetitíce milovníků elektronické taneční hudby opět vyrazily na jednu z nejoblíbenějších letních akcí v tuzemsku, kterou je festival Mácháč u Doks na Českolipsku. Policie byla v pohotovosti, jako každým rokem odhalila zdrogované lidi za volantem a obchodníky s drogami. To, že byl příjezd lidí na festival pod přísným dohledem policistů, ostře kritizuje starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). „V Řeporyjích budu prosazovat k uživatelům drog mimořádně liberální přístup,“ dodává rozezleně. „Počkej si na své děti, posereš se strachy,“ přišla ledová sprcha jako reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Iráku budeme pomáhat, dokud to bude třeba, řekl premiér Sobotka
Česká republika bude poskytovat pomoc Iráku, dokud ji tato země bude potřebovat. Chce se také podílet na obnově Iráku po porážce teroristické skupiny Islámský stát (IS). Na dnešním jednání s iráckým ministrem zahraničí Ibráhímem Džaafarím to uvedl český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). V tiskové zprávě o tom informoval Úřad vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Nebezpečný odpad na Slovácku nezůstane
Komentář na facebookovém profilu ke zprávě, že nebezpečný odpad z nelegálních skladů ve Frýdku-Místku byl transportován k dalšímu zpracování mimo Slovácko
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Vlády ODS končily v totálních chaosu, Babiš přináší stabilitu. Dokud bude co rozdávat, může být v klidu, myslí si politolog
Politolog Ladislav Mrklas se na serveru Info.cz vyjádřil k současnému politickému dění. Zároveň uvedl, podle čeho lidé dnes volí. „Dokud bude co rozdávat, je Babiš v klidu,“ poznamenal Mrklas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Vlády ODS končily v totálním chaosu, Babiš přináší stabilitu. Dokud bude co rozdávat, může být v klidu, myslí si politolog
Politolog Ladislav Mrklas se na serveru Info.cz vyjádřil k současnému politickému dění. Zároveň uvedl, podle čeho lidé dnes volí. „Dokud bude co rozdávat, je Babiš v klidu,“ poznamenal Mrklas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Neodejdu, dokud budete všichni tak nepřátelští... řekl okupant.
Nepřipomíná vám to něco? Určitě ano, všichni to asi znáte:  „Neodejdu, dokud to tu nepřestane smrdět,"  řekl tchoř. A otázka zní: Pokud odejdou (okupant, nebo tchoř), budou zbabělci? Náš prezident to tak vidí… Já tedy rozhodně ne!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.10.2018 v 12:40, zobrazit podobné
TOPlist