„Cikáni? Jak zoo,“ řekl a trestají ho. Zavřete celé Slovensko, každou krčmu! Zuří Fico. Promluvila Čaputová, je veselo
Exposlanec Národní rady Slovenska Milan Mazurek (ĽSNS) řekl to, co si myslí téměř celý národ. Uvedl to předseda Smeru-SD Robert Fico ve videu na sociální síti na adresu Mazurekova právoplatného odsouzení za hanobení národa, rasy a přesvědčení. Fico tvrdí, že orgány činné v trestním řízení a soudy často rozhodují pod tlakem médií, a ne na základě skutečných důkazů. Dodal, že Smer-SD je strana s jasnou protifašistickou orientací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 07:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

„Cikáni? Zoo.“ Na Slovensku to jede dál: Trest, Fico, Čaputová. A teď nový vývoj
Premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) ještě nemluvil s předsedou Smeru-SD Robertem Ficem o jeho výrocích k exposlanci LSNS Milanu Mazurekovi. Fico se Mazureka zastal. Exposlanec byl právoplatně odsouzen za rasistické výroky na účet romské menšiny. Premiér se s Ficovým krokem neztotožňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Slovensko před prezidentskými volbami. Kandidující advokátka vytáhla témata. Zaznělo i jméno Kuciak
Slovensko letos čekají prezidentské volby. Jednou z favoritek je v čase předvolební kampaně i Zuzana Čaputová. Jak bude chtít změnit Slovensko? V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV prozradila, že si velmi váží současného prezidenta Andreje Kisky a v řadě názorů se s ním shoduje. Stejně jako on by prý i Čaputová ráda měnila Slovensko k lepšímu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Slovensko se stává poslušným členem EU. Fico si prý ohledně běženců s Junckerem plácl
Slovenský premiér Robert Fico se prý dohodl s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem, že Slovensko změní přístup k uprchlíkům a zařadí se mezi „solidární země EU“. Informuje o tom server Politico.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Slovensko má poprvé prezidentku. Zuzana Čaputová vyhrála volby
Na Slovensku se uzavřely volební místnosti. Po sečtení 94 procent okrsků disponovala Zuzana Čaputová bezmála 58 procenty hlasů. Volební účast by se mohla pohybovat kolem čtyřiceti procent. Slovensko tak bude mít poprvé v čele státu ženu, Maroš Šefčovič již uznal porážku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Vražda novináře ukázala Slovensko v jiném světle
Robert Fico ještě nedávno tvrdil, že je Slovensko jedinou zemí V4 s „jasně proevropským programem“. Vražda slovenského novináře nabila munici opozičním politikům, kteří naopak vidí Slovensko „na Východě“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.3.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Kiska do vězení, Fico s mafiánem? Slovensko se otřásá
Předseda strany SMER-SD Robert Fico se na tiskové konferenci ohradil proti obvinění prezidenta Andreje Kisky, že mu měl vyhrožovat. „Neexistuje žádná komunikace Roberta Fica ani nikoho ze strany SMER-SD s orgány činnými v trestním jednání, které ve věci daňových podvodů A. Kisky jednají,“ zmínil Fico.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Země V4 dají na ochranu hranic Libye přes 900 milionů, oznámil slovenský premiér Fico
Čtyři středoevropské země z uskupení visegrádské čtyřky, jehož členem je také Česká republika a Slovensko, dají na projekt posílení ochrany hranic Libye dohromady asi 36 milionů eur (922 milionů korun). Řekl to dnes slovenský premiér Robert Fico. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Čaputová u Merkelové: Německo, potřebujeme tě
Po návštěvě Francie, kde si Čaputová velice rozuměla s Emmanuelem Macronem, se slovenská prezidentka podívala i do Německa. Hovořila o sjednocení Evropy a o populismu. A jak informuje iDNES, prohlásila, že hlas Německa by měl být jasně slyšet. „Německou zkušenost dnes potřebujeme přenést i do celé Evropské unie,“ uvedla Čaputová. A i z Česka se ozval souhlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sorosovy děti. Odkopali se. Kiskajugend! Fico metal před novináři blesky. A sekundoval mu straník Blaha
Slovenský expremiér Fico předstoupil před novináře a začal házet slovní granáty na iniciativu Za slušné Slovensko. „Sorosovy děti!“ hřímal Fico před novináři na adresu iniciativy. Jeho stranický kolega poslanec Ľuboš Blaha se k němu přidal. Sáhl dokonce ke srovnání slovenského prezidenta Andreje Kisky s Adolfem Hitlerem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist