Hamáček se Švejdarem představí nový typ policejních aut
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) a policejní prezident Jan Švejdar dnes v pražských Hrdlořezích představí nový typ policejních aut určených pro přímý výkon služby. Auta by měla nahradit mimo jiné policejní octavie, které již několik let přesluhují a mají najeto v průměru 350.000 kilometrů. Ministerstvo vnitra se v posledních letech snaží vozový park policie obměnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 07:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Hamáček se zastal policie. Jde o Faltýnkovu kauzu
Ministr vnitra Jan Hamáček se po dnešní schůzce s policejním prezidentem Janem Švejdarem nedomnívá, že informace z kauzy kolem prvního místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka, Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a firmy Kapsch unikly do médií od policie, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
U policie je přes třicet let, trpělivě čekal na šanci. Seznamte se s novým policejním prezidentem
Novým policejním prezidentem bude od soboty Jan Švejdar, dosavadní ředitel pardubické krajské policie. Na tiskové konferenci to dnes oznámil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Řídil se doporučením výběrové komise, která volila mezi Švejdarem a ředitelem ústecké krajské policie Jaromírem Knížetem. Za své hlavní priority označil nový šéf českých policistů boj proti drogové kriminalitě a zlepšení bezpečnosti na silnicích. Nového šéfa představila mimo jiné dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra: Zajistit bezpečnost v průmyslové zóně pomohou slovenští a polští policisté
Společné policejní hlídky s příslušníky policejních sborů Slovenska a Polska se dnes oficiálně představí v Mladé Boleslavi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jižní Čechy představí ve Vídni „živé“ památky
Jihočeská centrála cestovního ruchu představí na letošním vídeňském veletrhu Ferien-Messe 2018 nejen nové produkty a aktuální nabídku pro návštěvníky, ale současně i zcela nový přeshraniční projekt „Památky žijí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Regionální stanice Českého rozhlasu představí Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska
Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska – to je název nového seriálu, který od 5. března přinesou ve svém večerním vysílání regionální stanice Českého rozhlasu. Dramatizace skutečných případů vycházející z policejních spisů představí zajímavé kauzy z celé republiky. Seriál se přitom připravoval a natáčel přímo v jednotlivých regionálních studiích Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Český rozhlas představí hrady a zámky v rámci projektu Hradozámecké léto
Téměř sto českých, moravských a slezských hradů a zámků představí během prázdnin projekt regionálních stanic Českého rozhlasu a Národního památkového ústavu Hradozámecké léto. Tradiční výletní cíle představí v přímém přenosu rozhlasové osobnosti Naďa Konvalinková, Ondřej Kepka, Jan Přeučil, Ota Jirák, Zdeněk Junák a Pavel Nový. Součástí Hradozámeckého léta jsou také koncerty a velká posluchačská soutěž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
NKÚ: Reorganizace policejních škol nepřinesly očekávané úspory ani větší efektivitu při vzdělávání policistů
Nejvyšší kontrolní úřad prověřil hospodaření středních a vyšších policejních škol Ministerstva vnitra (MV) v letech 2012 až 2018. Zaměřil se i na reorganizace policejních škol, které provedlo MV v letech 2013 a 2016. Kontroloři zjistili, že tyto reorganizace nepřinesly ani plánované úspory, ani očekávané zefektivnění policejního vzdělávání. Náklady na policejní vzdělávání naopak v dalších letech rostly. U policejních škol pak kontrola odhalila nedostatky při převodu, inventarizaci a odpisování majetku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Petříček dnes představí svou vizi zahraniční politiky
Nový ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) dnes v podvečer v debatě pořádané Asociací pro mezinárodní otázky představí svou vizi zahraniční politiky, oznámila ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ve Varech vznikal vánoční film o různých podobách lásky. Představí se v Domě ČT
Režisér Vít Karas a herci Jan Vondráček či Vítězslav Jandák dnes spolu s dalšími tvůrci představí nový vánoční film České televize Přání k mání. V Domě České televize v 15:00 prozradí i to, na jakých místech v Karlových Varech snímek vznikal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Říkejte konečně pravdu o uprchlících, vyzval v Německu šéf policejních odborů. No a hádejte, co se poté stalo
Šéf německých policejních odborů Rainer Wendt před pár dny i na jeho poměry velmi otevřeně promluvil o uprchlících a od té doby čelí mediální kampani. Jde o peníze a střet zájmů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist